Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek nem ártunk ezzel neki? fórum

Szerintetek nem ártunk ezzel neki? (beszélgetős fórum)


6. Clau26 (válaszként erre: 4. - Kitrákotty)
2010. okt. 3. 12:55
10 hónapos jó a kapcsolatuk,rajong a lányáért
2010. okt. 3. 10:23
A gyereknek semmi képpen nem jó ez a helyváltoztatás. Neki otthon kell. Mindenhol jó, de legjobb otthon.:) Tudnia kell, melyik az otthona.
4. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Clau26)
2010. okt. 3. 08:10

hány éves a kislány?


a gyerek nem a hely miatt érzi jól magát, hanem az érzelmi biztonság miatt, mindegy hol vagytok, nem az a lényeg.

Hanem hogy a szerető szülei mindig ott legyenek mellette, s tudja, hogy rátok mindig mindenben számíthat.

Mondjuk nálad ez elmondható, mert mindig vele vagy, de apukával nem tudom milyen a kapcsolata....

3. Clau26 (válaszként erre: 2. - Mamcili)
2010. okt. 2. 22:18
Én csak azt látom hogy jól érzi magát mind két helyen,de a barátnőm szerint nem jó a gyereknek ez az állandó helyváltozás ezért nem tudom
2. mamcili (válaszként erre: 1. - Clau26)
2010. okt. 2. 22:15
ezt csak ti tudhatjátok...
2010. okt. 2. 22:13

Sziasztok!


Kislányom apukájával,különböző okok miatt jelenleg nem élünk együtt..próbálgatjuk az együtt élést hátha mostmár sikerül kb 1 hónapja heti 4 napot ott vagyunk 3-at pedig nem..Ha jól kijövünk akkor újra összeköltözünk..Én úgy látom a kislányom mindenhol jól érzi magát,ott a kutya miatt pláne,itt pedig állandóan a barátnőmnél vagyunk és játszanak a kisfiával,de félek ártunk neki ezzel,össze zavarjuk a folyamatos hely változással..szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook