Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek megmarad a baba? fórum

Szerintetek megmarad a baba? (tudásbázis kérdés)


1 2
18. rekuczy (válaszként erre: 17. - Bogyo110)
2013. febr. 4. 15:40
nagy gratula mar minden rendbe kell legyen :)
2013. febr. 4. 14:00
Sziasztok ! Ma voltam dokinál már 1.2cm .-es a petezsák és embrió sejthető benne ! Eztirták a papiromra! már nem szabálytalan a Petezsák se és 3 napalatt megduplázodott a mérete is .Most elvileg hivatalossan is 5/0 hetes vagyok! Hétfőn kell visszamennem remélem addigra már szívhang is észlelhető lessz! Hát ennyi talán igy már minden rendben lessz!
16. Bugs02
2013. jan. 31. 13:29

Nincs más választásod, mint vársz.

Vagy elmész még egy orvoshoz.

de nem mondtad neki, hogy neked nem normális szabályos a ciklusod?

remélem baba van a dologban.

ha a teszt is azt mutatja, akkor baba van a dologban:)

15. bogyo110 (válaszként erre: 13. - Gera175)
2013. jan. 31. 13:26
Köszönöm! ma is azt monta hogy a két nappal ezelőtihez képest szépen látszik a petezsák igaz szabálytalan és 6*3 mm.-es a felritkulás!
14. bogyo110 (válaszként erre: 12. - Bugs02)
2013. jan. 31. 13:24
Hát én is pont azt mondom hogy nem lehetek 8 hetes max 3-4 mert ugye csak akkor volt itthol a férjem de a dokik ugye az utólsó mensi elsőnapjátol számitják!igy szerinte 8 hetes vagyok ,Pont ezért vettem egy digitális tesztet és az szerint is 2-3 hetet mutat +a hcg szintem is 2 napja 1500u/ul volt!
2013. jan. 31. 13:22
A felritkulás nem a petezsákban, hanem a méhedben szokott lenni, az pedig terhességet jelent. Ha növekszik a petezsák, az nagyon jó, mert ott van a kisbabszi, csak még alig látható. Drukkolok, és nagyon helyesen tetted, hogy erősködtél a reggeli felvételnél.
12. Bugs02
2013. jan. 31. 13:22

de ha nem voltál pároddal nem lehetsz 8 hetes bizd magad a dokira.

miért mondana neked hülyeséget, ő a szakember, olvasom többen hozzá szóltak, ne akarjatok okosabbak lenni egy orvosnál.

orvos tudni fogja mi a teendő.

11. bogyo110 (válaszként erre: 10. - EsztyMorgan)
2013. jan. 31. 13:05
cler blue megvolt a teszt szerint amit mult héten csináltam 2-3 hetet irt ,és szerintem is kb ennyi lehet!Ha hiszi a doki hanem!Csak ez a hétfő ne lenne olyan messze!
10. EsztyMorgan (válaszként erre: 7. - Bogyo110)
2013. jan. 31. 13:02
Van ez a ClearBlue teszt ami kimutatja, hogy hány hetes vagy. Barátnőmnél bejött. A doki két héttel idősebbnek gondolta, menzi miatt. De még ő mondta, hogy az nem lehet, hiszen akkoriban nem is voltak együtt. Persze a doki a tesztnek se hitt - büszkeség!! -, de utólag kiderült, hogy kinek NEM volt igaza.
2013. jan. 31. 12:58
Négy hetesen tuti, hogy csak a petezsák van, nekem is csak az volt, 5 hetesen van benne szikhólyag, 6 hetesen van szívhang.
8. d71ef05a8e (válaszként erre: 7. - Bogyo110)
2013. jan. 31. 12:54
Igen, Négy hetesen csak petezsák van, szívhangot leghamarabb hét hetesen érdemes keresni, előtte is lehet persze, de csak nagyon jó UH gépnél. Én biztosra mentem, kivártam a 8. hetet.
2013. jan. 31. 12:51
Magán dokim van ő hozzá járok már 4 éve első kislányunkat is neki" köszönhetjük"most 2 éves .Most marad az izgulás hétfőig de szerintem jó ha 4 hetes terhes lehetek ez idő tájt igy ha jól utánna olvastam akkor még nem is kell másnak lennie csak petezsáknak !csak érdekel hogy más is járt e vagy jár e hasonló cipőben mint mi! :-)
6. dus
2013. jan. 31. 12:47
Én is megnézetném egy másik dokival is, hátha valóban baby van! :)
5. d71ef05a8e (válaszként erre: 1. - Bogyo110)
2013. jan. 31. 12:45

Nagyon úgy néz ki, hogy a baba fejlődött a két UH között, ezért semmiképpen ne egyezz bele most a műtétbe szerintem.


8 hetesen nekem is kifli alakú volt a petezsák, én is megijedtem, de a neten rengeteg fotót látni, ahol szintén nem szép kerek. MOst 32 hetes vagyok, minden rendben, hála Istennek.


Szóval igen, szerintem megmaradhat a kicsi:) Fel a fejjel:)


(Amúgy nekem ez a kisbabám a nagykönyv szerint pont középidőben fogant, de az első, akit sajnos elveszítettem vagy egy héttel előbb, vagy egy héttel később, mert mi sem találkoztunk akkor a férjemmel egy ideig. Az orvosnak kell legjobban tudnia, hogy bármikor bekövetkezhet terhesség. Csak olyankor szűklátókörűek, amikor a kis korongjukat forgatják:)


Majd a 18. hét körül pontosítani fogják a baba korát, addig, ha mindig a vérzés első napjától számítják, MINDIG említsd meg, hogy neked eleve nem 28 napos, hanem 45-50 napos ciklusaid voltak, eszerint nézegessék a korongot:) Ami egyébként csak a tankönyvi eseteknél, 28 napos, vagy nagyon ahhoz közeli ciklusnál ad reális eredményt.

4. EsztyMorgan (válaszként erre: 3. - Bogyo110)
2013. jan. 31. 12:44
Ja értem.. hát akkor... talán igaza van :/ mondjuk én a helyedben elmennék egy másik dokihoz is. Magándokik, ők jó pénzért legalább nem ködösítenek.
3. bogyo110 (válaszként erre: 2. - EsztyMorgan)
2013. jan. 31. 12:41
ultrahang volt ma is ott mondta hogy 6mm szabálytalan petezsák ,centrális elhelyezkedésű,diagnosis . terhesség gyanuja ez áll a papiromon!
2. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Bogyo110)
2013. jan. 31. 12:38
Nem tudom milyen a dokid...de az utolsó menzi az tényleg csak egy mankó. Nekem is ilyen hosszú ciklusaim voltak, és így nem is az utolsó vérzéstől számított a dokim, hanem a méretekből. Plusz egy hüvelyi uh-ot illett volna csinálni szerintem.
2013. jan. 31. 12:33
Kálváriám a köetkező: November 28.án volt az utolsó mensim ciklusim ált 45-50 naposak szoktak lenni ,namármost párom külföldön dolgozik igy dec 24.-én jött haza és jan 2.-ig volt itthol .Mivel nem betegettem meg január 10.-ig csináltam egy tesztet ami negativ lett maj egy hét után megint egyett ami alig láthatóan de két csikos lett majd vártam 2 napot ujra teszt ami már erős két csik .Jan 25.-én orvoshoz mentem aki tapintással megálapitotta a terhesség gyanuját rá 3 napra uh ahol szabálytalan petezsákot látot szivhang semmi .Mivel ő az utolsó mensi első napjátol számolta a terheségemet igy 8 hetet mondott és hogy elhalt terhesség sajnos missed ab ugy kel kikaparni 2 nap mulva! Nemhagytam a dolgot elmontam neki hogy csak ez alatt az egy hét alatt lehettem terhes amire ő hogy kizárt ,de azért elküldött egy sürgöségi bt hcg hormon vér vizsgálatra ! ma reggel 8 órakor felvettek az osztályra hogy jön a küret előtte uh majd mondja a doki hogy 2 nap alatt duplájára nőtt a petezsák most 6mm és a vér eredményem szerint 1500U/l igy haza engedett nem lett küret azt monta várunk még azért az aggaszt hogy szabálytalan a petezsák és hogy még egyelőre üres de benne felritkulás van ! valaki esetleg hasonló cipőben járt már?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook