Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek létezik olyan nő, aki nem veszi észre, hogy teherbe esett? fórum

Szerintetek létezik olyan nő, aki nem veszi észre, hogy teherbe esett? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. dec. 14. 11:52
de az ilyen egyáltalán, hogy lehet? Csak észreveszi,hogy gömbölyödik a pocakja, nem?!! :)
2012. dec. 14. 11:50

Minden terhesség más, az egyiket már szinte másnap észre lehet venni, a másikat meg csak jóval később.

A hormonok felborulnak, sok kismama azonnal elkezd hízni, és annak tudja be, hogy nem jól érzi magát. Eszébe sem jut, hogy esetleg terhes. Főleg ha gyógyszer mellett maradt állapotos!

11. Hedi13
2012. dec. 14. 11:50

Persze hogy van! Épp a napokban olvastam, hogy Kecskeméten született így egy baba. A nőnek fájt a hasa, ezért bementek az ügyeletre. Uh-n derült ki, hogy terhes és már a szülőcsatornában volt a baba feje. Ott meg is született.

Fogamzásgátlót szedett és a hetedik hónapig megvolt a vérzése. Utána nem jött meg, de már készült az orvoshoz... de nem jutott el.

A nő nem vett észre semmit, nem nőtt a hasa, nem fájt semmije, nem hízott.

Mondjuk nálam elképzelhetetlen lett volna, hogy ne vegyen észre anno, akkora hasam volt. :)

2012. dec. 14. 11:49
Megtörténhet. Van, aki teljesen tünetmentes.
2012. dec. 14. 11:46

Hallottam már olyan kismamáról is, aki akkor jött rá hogy terhes, amikor szülni ment. :D :D


Mondjuk az övé speciális eset volt, mivel pajzsmirigy betegségben szenvedett, össze-vissza jött meg neki korábban is, így nem volt furcsa hogy elmaradt a menzesze. Ráadásként még fogyott is terhessége alatt, a kötelező diétája miatt. :) Azt mondták az orvosok, hogy nem lehet gyereke...


Bármi előfordulhat...


Normális esetben ideig-óráig lehet hogy valaki nem veszi észre, de azért van egy-két árulkodó jel, ami egyértelművé teszi később. :D :D

2012. dec. 14. 11:45
félideig. a harmadiknál a mozgásokból jöttem rá, annyira nem voltak jelei
7. fürge_newl (válaszként erre: 1. - Mariann65)
2012. dec. 14. 11:45
Egy darabig elképzelhető... de ha már rúgdal a baba, akkor azt azért elég nehéz nem észrevenni. :) Azokat a sztorikat nem igazán tudom elhinni, amikor azt állítja a nő, hogy alhasi fájdalmakkal került kórházba, és ott derült ki, hogy szülni fog. Szerintem elég egy 60-as IQ is ahhoz, hogy a terhesség tényét egy idő után felfedezze magán egy nő. Ha azt állítja, ez nem történt meg végig, akkor ott súlyos értelmi fogyatékosság állhat a háttérben, vagy valami brutál mentális zavar, ami már kezelésre szorul...
2012. dec. 14. 11:43

Nem is egy.

Sőt rengetegen kihordanak terhességet úgy, hogy környezetük sem veszi észre.

2012. dec. 14. 11:43
Igen, én is láttam pont valamelyik este. Teljesen ledöbbentem... De ha jól emlékszem, amcsik voltak, ott tényleg bármi megtörténhet...:))))
2012. dec. 14. 11:42
az rendben is van, de ezek már csak akkor, mikor szülnek...!
2012. dec. 14. 11:40

Ideig-óráig!:)

Én 10 hetes voltam, amikor észrevettem... Megjegyzem, utána is megjött még...:)

2012. dec. 14. 11:40
A TLC csatornán megy egy ilyen sorozat,és nem hiszem el amit látok,hallok ott..
2012. dec. 14. 11:38
Szerintetek létezik olyan nő, aki nem veszi észre, hogy teherbe esett?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook