Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek lehet valami bajom? fórum

Szerintetek lehet valami bajom? (beszélgetős fórum)


5. andilaci (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2022. máj. 20. 21:58
🎁👍🏻
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Alnisa)
2022. máj. 18. 13:36
Inzulin rezisztemciám van , viszont csak évente járok vizsgálatra, mert jók az eredményeim. Szelént szedek egyedül rá.nincs túlsúlyom, vékony vagyok. Görögszénán gondolkozok egyedül, hogy még elkezdem szedni, mert úgy olvastam sokat segíthet. Pcos-ról nem tudok , de mindenképp el fogok menni kivizsgáltatni magam.
3. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 17. 07:42

Bajod csak egy van, hormonális. Nincs minden rendben a ciklusodban, ha barnázol és 34 napos ciklusok vannak, illetve még késni is szokott. Persze lehet olyankor is pé, csak jóval később. Az ovu környéki barnázás teljesen normális. A mensi előtti nem, progeszteron hiányra utal, tehát ha van is pé, az esetleges baba nem maradna meg, mert nem termelsz elég progeszteront, hogy megmaradjon (tapasztalat). Ilyen ciklusokkal nem sok esélyed van a babára, pár év múlva inkább majd azon aggódsz, hogy nem jön össze....

Kivizsgálást megér, bár nem fognak hormonokat nézni, mivel fiatal vagy és babát sem szeretnél már vagy egy éve. Sajnos nem szokás a kivizsgálás az itteni eü rendszerben. A nődoki esetleg arra tud ránézni van e cisztád.

Nincs túlsúlyod? Fokozott szőrösödés? Lehet pco vagy inzulin rezisztencia is.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 16. 19:33
Nyugodj meg, semmi bajod.
2022. máj. 16. 19:12
A barátommal védekeztük ovulációmkor, utána volt egy kis barna folyásom pár napig. A nem várt előtt kétszer megszakítással védekeztünk. 33-34 naposak a ciklusaim, késett egy hetet a menstruációm. Először csak barnáztam 2 napig, utána most rendesen meg is jött, viszont kevesebb mint szokott lenni egy picit. Nagyon sokat fájt a hasam ,szinte minden nap amióta megjött. Szurkált is picit de inkább csak nagyon fájt.A teszt még mindig negatív. Kicsit hányingerem van meg néha szédülök( bár ilyenkor mindig szoktam) szerintetek lehet valami bajom? Méhen kívüli terhesség vagy vetélés? Holnap szeretnék elmenni nőgyógyászhoz, ezeket ő látná már esetleg?van hogy szokott késni a menstruációm máskor is. Tudom azt hogy nem vagyok terhes, viszont félek ,hogy esetleg van valami bajom. Köszönöm a válaszokat, kicsit szeretném megnyugtatni magam. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook