Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek lehet egy férfi szerelmes egy másik nőbe a felesége mellett, úgy hogy az nem vezet váláshoz végül? fórum

Szerintetek lehet egy férfi szerelmes egy másik nőbe a felesége mellett, úgy hogy az nem vezet váláshoz végül? (beszélgetős fórum)


1 2
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Scherlock)
2022. jún. 8. 20:43
Ezzel nem mondtál semmi degradálót. Szeretünk lefeküdni, szeretkezni egymással, ahogy Te fogalmazol "megránt". Téged mikor rántottak meg utoljára?
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Scherlock)
2022. jún. 8. 20:41
Én sem akarom, hogy elváljon... Számomra az ideális az lenne, ha mindez maradhatna az idők végezetéig. De nem így lesz. Gondolom.
13. Scherlock (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 8. 20:39

Hiszen ő döntött: szeretője van, akit megránt, amikor akar.

Ez pedig te vagy.

2022. jún. 8. 20:38

Nem.


Át vagy cseszve rendesen, hogy finoman fogalmazzak.



Miért nem akar a szerelmes férfi" válni?

11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 8. 20:30

Nem tudom és nem is török pálcát feletted. Most szeretetre vágysz.

Hogy mennyire őszinte egy pasi, ha meg akar szerezni egy másikat?

Amennyire kell, hogy a nő elhiggye neki.

Én inkább barátos, mint barátnős vagyok. Ha tudnád miket hazudoznak, miközben meg magukban jókat szórakoznak.

És van persze, aki őszintén megszeret valakit. De az általában, nem ez a sztori szokott lenni...lelkitárs, meg anypotló 😂

10. andi6020 (válaszként erre: 6. - Panna.33)
2022. jún. 8. 20:27

Ilyenkor úgy meghallgatnám a másik felet is.


Barátnőmet vakította pont így a pasija. Kihűlt kapcsolat otthon, testiség semmi. Aztán valahogy csak szült az asszony még két gyereket, és a nagy ridegségben megvolt minden télen az egzotikus nyaralás is.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 8. 20:18
Igen, lehet úgy is értelmezni, hogy mindketten szemetek vagyunk. Egyébként én hiszek neki. Őszintén mesélt a gondjaikról. Vajon azok megoldódnának ha én eltűnnék?
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 8. 20:11
Nem tudhatom, náluk mi zajlott le. De nő vagyok és ahány nős pasi szeretett volna megkaparintani, mind ezt az ócska sablon dumát nyomta.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 8. 20:06
Igen, tudom. És ilyenkor jön az, hogy rájövök, hogy ezt nem én rombolom szét, köztük már nem volt igazi férfi nő kapcsolat mire én képbe kerültem. Igazából a neki kellene eldöntenie, hogy mit akar. Már többször mondtam neki, hogy ha nem akar válni, akkor szakítani kell velem és menjenek el párterápiára.
6. Panna.33 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 8. 20:05

Ennek így csúnya vége lesz.

A feleség nem úgy gondolja, hogy kihunyt a láng, hanem úgy, hogy jött egy *@#&, aki elvette tőle a férjét, és ezért nincs köztük intim kapcsolat.

Szóval ha szerencséd van, nem leszel megtépve.

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 8. 20:02

"Szóval én nem akarok szétrombolni egy másik családot "


Ha ez őszintén jönne, akkor szóba sem álltál volna nős pasival, akármennyire is tetszik. Olyan álszent dolog ez a duma, én nem akarok rosszat.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Panna.33)
2022. jún. 8. 20:01

Amit nekem mond a férj, elhiszem: hogy nagyon szeretik egymást a feleségével, de nincs köztük intim kapcsolat, szerelem, lángolás, sőt a szellemi kapcsolódás is korlátozott mert nagyon mások. De nagyon kötődnek egymáshoz. Néha az az érzésem mintha a férj anyukája lenne érzelmileg...ami természetesen nem normális, de ezt nem én okoztam. Neki már meghalt az anyukája és úgy érzem kell számára egy nő, aki hátország neki, és ebben a feleség tökéletes. Viszont nincs már szerelem. Csak tisztelet és szeretet. Mellettem meg férfinak érzi magát. Hú hát ez nem is tudom, így leírva nagyon meredeken hangzik. Engem meg elhagytak és nagyon jól esik a szeretete, ami igazi és őszinte. En nem egy szex kapcsolat. Nagyon szeretjük egymást.

A feleség mostanában rákérdezett hogy van-e valakije. Szóval szerintem képben van, és talán már nyomoz is.

2022. jún. 8. 19:53

Hát nem tudom, szerintem ha a férjem más nőbe lenne szerelmes, én biztos megéreznék valamit belőle.

Ha már csak jóbarátok egymás mellett, akkor persze az asszony szemet tud hunyni a dolog felett, vagy ha csak az anyagiak tartják össze őket vagy "a család miatt" vannak együtt. Szóval akkor válás nélkül is működhet. Kizárt, hogy ne vegye észre a belül maró feszültséget az asszony.

Persze ettől még nem lesz válás, csak ha a nőnek már így nem kell a pasi.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 8. 19:49
Hogyne tudnád elengedni. Csak nem akarod.
2022. jún. 8. 19:32

Így jártam. Én elváltam és jött egy nős pasi. Egyszerűen egymásba szerettünk. De én nem akarok neki rosszat, pláne ugyanazt a gyerekeinek, mint amit az enyémek is átéltek. Szóval én nem akarok szétrombolni egy másik családot és ő sem akar robbantani. De emellett egyre jobban egymásba veszünk. Persze mindketten próbáltunk már többször is szakítani az 1 év alatt, de nem megy. Mi erre a megoldás?

Most majd írjátok, hogy ez de unalmas már megint...De jelen pillanatban nekem ez a legnagyobb problémám. És szenvedek tőle, mert elengedni nem tudom, de így meg már nagyon veszélyes. Fordítva is igaz. Néha elgondolkodom, hogy melyik lenne rosszabb: lebukni vagy szakítani, azért hogy ne bukjunk le.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook