Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek kihatna a gyerekeimre, ha két különböző oviba íratnám őket? fórum

Szerintetek kihatna a gyerekeimre, ha két különböző oviba íratnám őket? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 25. 14:57
Én is így gondolonm.Én ovónőt akarok választani akiszerti a gyerekeket....stb.Nem csak nekem nem szimpi ha nem,akikkel beszéltem szülökkel nekik sem.
2010. febr. 25. 14:12
szimpi ovonőhőz irasd be, ha már neked se szimpi az ovonő csak ártana a gyereknek, a kislány ugyis jövőre jár már csak oda a fiu meg még 3 évig szenvedne
2010. febr. 25. 14:09
Nem gond, csak szerintem neked lesz fárasztó kétfelé menni.
2010. febr. 25. 14:08
Elvileg normál esetben nem, de Te ismerheted csak a gyermekeidet mennyire vannak összenőve.
2010. febr. 25. 14:01

ha külön csoportba kerülne akor szerintem nem gond ha esetleg vegyes csoprt akkor lenne jó haegyütt mennének de szerintem nem lesz gond belőle az biztos hgoy nem jó megoldás de ha jobb nincs:)


a nagy úgyis nemsokára megy iskolába

2010. febr. 25. 13:58
A lányom 5 éves már ovis.A fiam most szeptemberbe kezdené az ovit,de nem szimpatikus a leendő ovónő.Ezért gondoltam,hogy másik oviba íratnám.
2010. febr. 25. 13:57
miért szeretnéd? ikrek?
2010. febr. 25. 13:57
Szerintetek kihatna a gyerekeimre ha, két különböző oviba íratnám őket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook