Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek képes megváltozni egy olyan férfi, aki fizikailag bántotta több barátnőjét is féltékenységből és mellé még manipulatív is? fórum

Szerintetek képes megváltozni egy olyan férfi, aki fizikailag bántotta több barátnőjét is féltékenységből és mellé még manipulatív is? (beszélgetős fórum)


1 2 3
30. lapbarna (válaszként erre: 29. - Bambinooo)
2018. ápr. 5. 11:55

28 évesen fiatal vagy.

Előtted az élet, rajtad áll, hogyan éled.

29. bambinooo (válaszként erre: 28. - Guruljka)
2018. ápr. 5. 11:42
Sajnos nem tudom megmondani mit szerettem rajta. Ezt nem lehet megmagyarázni. Nem csak bántani tudott, tudom hülyeség amit írok de voltak rendes pillanatai is. Abba szerettem bele hogy vele sok közös dolog volt ami mással nem és a kezdeti kedvessége tetszett. De sok fájdalmat okozott ez biztos. 28 évesen egyedül maradni nagyon szar, igaz jobb mint ami abban a kapcsolatban volt. Félek nehezen találok majd új kapcsolatot és félek hogy azt hogy fogom kezelni, mert már most bizalmatlan vagyok. Vele is bizalmatlan voltam, de volt is okom rá mivel sose tudtam hogy aznap épp hogy fog velem bánni, viselkedni. Közömbös lesz-e vagy sem?! Igazából az fáj a legjobban hogy egyedül maradtam, én beleadtam szívem,lelkem ebbe a kapcsolatba és ezt érdemeltem. :-( Nem akarok szeretni már senkit! :'(
2018. ápr. 5. 11:31
Mi a bánatos fittyfület szerettél rajta? Az öve érintését a bokádon?
2018. ápr. 5. 11:24
NEM! Ezt te sem gondolod komolyan.
26. papája (válaszként erre: 1. - Bambinooo)
2018. ápr. 5. 11:09

[link]

Mondd banbinooo miért kérdezel rá újra arra a témára, ami már lerágott csont ? Te indítottad a fenti topikot, megkaptál rá minden választ és segítséget. Miért szaggatod a sebeidet ? Miért akarod, hogy már megint Veled foglalkozzunk ? Ne haragudj, de ha Te csak erről szeretsz beszélni akkor, - beteg vagy. Menj sürgősen pszihológushoz, mert nem tudod, vagy nem akarod feldolgozni a traumádat. Amennyiben viszont szereted ezt az állapotot, akkor légy a lábtörlője és ne kérd jó indulatú, segítőkész emberek segítségét. Olvasgasd újra amiket írtunk, tanulj belőle és szakadj el végre attól a baromtól....

25. d5bae51d10 (válaszként erre: 24. - Bambinooo)
2018. ápr. 5. 10:31
Igen áldozat lesz. Akinek nem volt gyerekszobája, megfelelő szülői minta, az ritkán lesz Matyó Hímzés felnőtt korára. Rossz példa ragadós. Az agresszív emberek általában agresszor szülőkkel nőttek fel. Az agressziónak nem csak fizikai, hanem verbális megnyilvánulása is van. Felejtős a fickó, írtam!
24. bambinooo (válaszként erre: 23. - D5bae51d10)
2018. ápr. 5. 10:09
Már nem tudom feljelenteni. Késő. Hónapok teltek el. Engem csak az foglalkoztat hogy megvaltozik e valaha? Vagy csak velem viselkedett így? Vagy a következő is áldozat lesz?
23. d5bae51d10 (válaszként erre: 1. - Bambinooo)
2018. ápr. 5. 10:00
Kizárt dolog! Azonnal felejtős a fickó
22. Guruljka (válaszként erre: 21. - Bambinooo)
2018. ápr. 5. 09:31
A Picinyem elég fantáziátlan megszólítás. Nagy lehetett a rózsaszín köd.
21. bambinooo (válaszként erre: 20. - Guruljka)
2018. ápr. 5. 09:08
Igen! Ez nem is az ad egy pofot kategória hanem attól sokkal durvább! Szerintem! Nagyon ragaszkodtam hozzá! Mikor szakítottam vele még szerettem, de már nem bírtam idegileg amit művel! Még talán szeretem de azt akit megismertem, a kedves, mosolygós embert aki picinyemnek hívott, nem pedig azt aki bántalmazott! De a szerelem majd elmúlik, lehet nem is szerelem csak traumás kötődés!
20. Guruljka (válaszként erre: 16. - Bambinooo)
2018. ápr. 5. 09:05

Mi a hihető ebben? Mondani bármit lehet.

Tényleg manipulátor, tudja, mit akarnak hallani tőle. De igazából csak üres szavak.

Ép lelkű ember ilyet eleve nem tesz.

2018. ápr. 5. 08:57
SOHA!
18. 2104cc91e8 (válaszként erre: 15. - Bambinooo)
2018. ápr. 5. 08:56

Felejtsd el! Örökre!


Ennél te jobbat érdemelsz!!

17. Channa* (válaszként erre: 14. - Bambinooo)
2018. ápr. 5. 08:53
Akkor jó! és ne foglalkozz vele a jövőben!
16. bambinooo (válaszként erre: 13. - Mária 54)
2018. ápr. 5. 08:51
Köszönöm! Csak annyira hihetőnek tűntek az ígéretei, bár nem váltotta be őket! Mármint hogy megy pszichológushoz és megváltozik!
15. bambinooo (válaszként erre: 11. - 2104cc91e8)
2018. ápr. 5. 08:50
Nem megyek vissza hozzá! Én ami idegben, fedzültségben voltam mellette állandóan! Soha többet nem! A kérdés csak azért van mert mindig ígérte hogy kezelteti magát de már az előttem lévő barátnőnél is! Mégse ment!
14. bambinooo (válaszként erre: 12. - Channa*)
2018. ápr. 5. 08:49
Nem!!!! Soha!!!!
13. Mária 54 (válaszként erre: 1. - Bambinooo)
2018. ápr. 5. 08:38
Erre már az előző fórumkiírásodban is kaptál választ. Nem képes. Tartsd magad távol tőle. Ez nem szerelem.
12. Channa* (válaszként erre: 10. - Bambinooo)
2018. ápr. 5. 08:37
Visszamentél hozzá?
11. 2104cc91e8 (válaszként erre: 10. - Bambinooo)
2018. ápr. 5. 08:33

Jééézus, ez borzasztó, ez nem szeretet, ez csak

birtokolni akarás :( :(


Gondolom nem akarsz visszatérni hozzá?!

(a végén még megöl!)

10. bambinooo (válaszként erre: 8. - Papája)
2018. ápr. 5. 08:31
Áldozat voltam sajnos! De szakítottam vele! 1,5 hónap járás után összekötözte a lábam egy övvel mert kértem vigyen haza családi probléma miatt. Ebből ő azt hitte nem szeretem és akkor kötözött össze. Többször megharapott nyakamon, combomon,vádlimon, karomon. Megráncigált mások előtt. Sokszor volt közömbös, majd másnap már szeretett. Magyarázata hogy ő félt hogy megcsalom, elvesz tőle valaki. A bántalmazást is mindig azzal magyarázta hogy féltett nagyon.
9. syria (válaszként erre: 1. - Bambinooo)
2018. ápr. 5. 08:18
Nem képes. Illetve képes: rossz irányba. :(
2018. ápr. 5. 08:15

Olyan sok fórum szólt már erről a témáról, ezért csodálkozom, hogy még mindég van olyan, aki felteszi a kérdést. Sajnos NEM, NEM és NEM.

Ezek a (még csak embernek sem nevezhetők) becserkészik szépszóval az áldozatukat azután uralkodnak felettük testileg, lelkileg, anyagilag. Ne akard őt, ha mégis, akkor hamar áldozat leszel !

7. fehérke111 (válaszként erre: 1. - Bambinooo)
2018. ápr. 5. 08:14
Nemnem! Senki nem tud kibújni a bőréből :-(((
6. Guruljka (válaszként erre: 5. - Helenbereg)
2018. ápr. 5. 08:12
Nem, mindig csak nagyobb baj a vége. Sok esetet lehet olvasni.
2018. ápr. 5. 08:07
Nem. Időlegesen visszatartja magát, de utána kibújik a valódi énje. Lehet vannak kivételek csak én még nem találkoztam ilyenel. :)
2018. ápr. 5. 08:06
nem
2018. ápr. 5. 08:05

Nem.


Senki nem változik meg alapvetően, egy agresszív ember sem.

2018. ápr. 5. 08:03
NEM!
2018. ápr. 5. 08:03
Szerintetek képes megváltozni egy olyan férfi aki fizikailag bántotta több barátnőjét is féltékenységből és mellé még manipulatív is?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook