Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek kell hozzá valamilyen végzettség? fórum

Szerintetek kell hozzá valamilyen végzettség? (beszélgetős fórum)

2009. aug. 22. 09:23
Van köztetek kirándulás szervező vagy ilyen végzettségű?
2009. aug. 15. 20:39
Nagyon jó ötleteket adtatok, de ezeknek a megvalósításához nekem is nyugdíjasnak kellene lennem ,mert rengeteg időt venne igénybe.Itt ahol lakom több nyugdíjas klubb létezik és jól üzemelnek.Én kezdetben heti egy egy napra gondoltam. A gyanum, hogy végzettség /szervezői/ kell hozzá.
4. 49ca420470 (válaszként erre: 3. - Winny)
2009. aug. 15. 18:37

nálad a pont.

És nem csak heti 1x hanem 2x 3x is szórakoztatni kéne a nyügdíjasokat.Kártyaparti,házimozizás(régi filmek)pl projektoron,séta az állatkertben,lábáztatás a gyógyfürdőben,kirándulás valahova ahova a fájós lábúak is el tudnak menni tehát nem hegymenetbe és m ég számtalan ötletet kitalálni nekik.Nagyon sok nyugdíjas egyedül van és unatkozik.Szeretik a termékbemutatókat,lehetne nekik szervezni divatbemutatót az ő korosztájuknak,szépségápolás hétvége(manikűr pedikűr fodrász),egészségtanácsadás(ezt imádják pl) orvosokat dianetikusokat beszervezni.Bálok,zenés mulatságok.Bár nehéz a férfiaknak és a nőknek közös programot találni.

2009. aug. 15. 15:35
Ezt gyorsan valósítsd meg:)Mielőtt lenyúlná valaki az ötleted!
2. 49ca420470 (válaszként erre: 1. - Liza52)
2009. aug. 15. 13:24

Másodállásban vállalkozhatsz ha van 8 órás munkád mellette akkor nem kell fizetned járulékokat sem,de ez csak a 8 órásnál van így a 6 órás főállásnál már pl kell fizetned járulékot.Jó ötletnek tartom mert sok nyugdíjas uncsizik másrészt már másnak nemnagyon van pénze csak a nyugdíjasoknak.SS

Arra figyelj hogy számlát adjál valahogy.

2009. aug. 15. 12:45
Arra gondoltam, hogy a munkám mellett heti egy alkalommal, kirándulást szerveznék a környékemben élők/ nyugdíjasok / részére. Úgy gondoltam a környék gyógyfürdőibe eltöltenénk egy kellemes napot / busszal / fürdés után elfogyasztanánk egy kellemes uzsonnát, vacsorát.Szerintetek ehhez kell valamilyen iskolát végezni? Előnyugdíj előtt 2 évvel érdemes ilyenbe belevágni? Van / utazásszervező/tapasztalata, véleménye valakinek ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook