Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek kb. mennyi idő alatt indul meg a súlyvesztés? fórum

Szerintetek kb. mennyi idő alatt indul meg a súlyvesztés? (beszélgetős fórum)


1 2
7. derintini (válaszként erre: 6. - AlBundy)
2013. aug. 8. 11:11
Bizony. Egy jó órás séta lefekvés előtt csodákra képes...persze csak akkor, ha után nem követi egy kiadós vacsora :)
2013. aug. 8. 10:42

Ha jól van belőve a kalória akkor már az első héten elindul a fogyás és folyamatosan lemegy a 0,5-1kiló/hét.

Tempós gyaloglás jó zsírégető ha csinálhatod.

5. d20c30cb4c (válaszként erre: 4. - AlBundy)
2013. aug. 8. 10:33
átlagosan 1500, amit nem szoktam túllépni
2013. aug. 8. 10:32
Hány kalóriát ez amit eszel?
3. d20c30cb4c (válaszként erre: 2. - Gkreka)
2013. aug. 8. 10:29

Lisztérzékeny vagyok, ezért puffasztott rizst szoktam néha enni, vagy pl. rizslisztbe forgatott rántott tököt.

Sajnos egyelőre nem mozoghatok, csak max. séta, azt szoktam is naponta.

2. gkreka (válaszként erre: 1. - D20c30cb4c)
2013. aug. 8. 10:27

Könnyebb, kímélő mozgást sem végezhetsz? Mert anélkül szerintem nem lehet tartósan fogyni.


Szerintem jó a diétád, de iktass be néha egy kis teljes kiőrlésű kenyeret, barnarizst stb.

2013. aug. 8. 10:21

Sziasztok! Kerestem diétákat, de úgy gondoltam, hogy eddig is a "saját" diétámat kellett megtalálnom, ami nekem jó. A következőket eszem: -Reggelire tejeskávé (persze édesítővel)+ egy Activia Stevia gyümis joghurt.

-Ebédre általában valamilyen sült vagy grillezett husi (vagy egy kis sajttal, vagy gombával)+valamilyen saláta, vagy grillezett zöldség.

-Vacsorára általában valamilyen salátát eszem, husival, vagy éppen csak zöldséges salátát mozzarellával.

Közti étkezésnek mindig valamilyen gyümölcsöt fogyasztok.

Szóval mozgás nélkül (mivel egészségügyi okokból mostanság nem sportolhatok), szerintetek ilyen étrenddel mennyi idő, hogy elinduljon a súlyvesztés? Köszönöm a válaszokat, és tapasztalatokat is várok, hogy ki mennyi idő alatt fogyott és hány kilót.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook