Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek is a nők könnyebben jutnak szexhez, ha akarnak, mint a férfiak? fórum

Szerintetek is a nők könnyebben jutnak szexhez, ha akarnak, mint a férfiak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 19. 16:52
Ha férfi és nő is lennék egyszerre, talán tudnék nyilatkozni, de így egyneműként honnét lehet a másik nemről nyilatkozni?
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 19. 16:34
Roppant férfiasnak tűnsz. Nem csodálom, hogy nem tudod hova belógatni a lompost.
6. Domimami (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 19. 16:30
Nekem anno azt mondták:egy nő akkor szexel amikor akar,egy férfi pedig akkor amikor tud.
5. E'lodie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 19. 16:29

Van, akinek még erőfeszítést sem kell tennie. De szerintem az nem jó kategória, igénytelen lehet.


Mellesleg, ha totál a férfiakhoz hasonlítod a nők szex iránt érzett indíttatását (akárhány éves is vagy), ha a saját gondolataidból indulsz ki, akkor már megcsúsztál. Persze vannak nők, akik csak a szexre hajtanak, míg többeknek nagyon nem elég a "csak". De ez csak az én véleményem.

4. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 19. 16:26

Dehogynem nincsenek, csak nem nyavikolnak különböző fórumokon.


Pasit, férfi szexpartnert keresni sem egyszerű.

3. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 19. 16:22

Nem nem igaz!

Duma van/volt, teljesítmény pedig 0.

2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 19. 16:20
Én pedig azt veszem észre, hogy elég levakarni magamról a rámenős nagydumás pasasokat ...
2021. márc. 19. 16:14

Valamiért úgy tűnik, hogy a nőknek nagyon kevés erőfeszítést kell tenniük és percek alatt kapjatnak szexpartnert.


Férfiak között az átlagos külsejűeknek pedig vért kell izzadniuk egy barátnőért és szexért.


A nők között például nincsenek incelek sem (akaratuk ellenére cölibátust folytatók).

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook