Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek, ha egy férfi a facebook - on like - olja egy nő fotóit, az felfogható flörtnek, vagy pusztán egy egyszerű tetszésnyilvánítás? fórum

Szerintetek, ha egy férfi a facebook - on like - olja egy nő fotóit, az felfogható flörtnek, vagy pusztán egy egyszerű tetszésnyilvánítás? (beszélgetős fórum)


1 2 3
26. 88b7828ca9 (válaszként erre: 21. - Krisz42)
2013. jan. 15. 15:12

Hááát igen, éppen ez az! A nő közelebb jár az 50 - hez már, mint a 40-hez, megnéztük, nagyon kihívó fotók vannak róla fent, rengeteg kép, és Ő meg belike -olja az érintett pasi nem csak fotóit, de válogatás nélkül mindent, amit kirak.


És azért furcsa ez, mert már nem kamaszok. A gyerekek ok, állandóan ott lógnak, de itt olyan emberekről van szó, akik már régen voltak kamaszok, sőt gyerekeik vannak (nem közös gyerekeik.)

2013. jan. 15. 15:11
a Józsim is lájkol, ami tetszik neki...van ízlése, ahogy figyelem, attól még megdugni nem fogja a fotóalanyt...legalábbis nem mindet :)
2013. jan. 15. 15:11

Nincs jelentősége!


Te ezt túlagyalod ezt a témát!


Engem sem érdekel különösebben ki melyik fotómat miért lájkolja, ha valaki akar tőlem valamit, majd jelzi konkrétabb formában!

23. sagan (válaszként erre: 19. - Sagan)
2013. jan. 15. 15:11
jav:like
22. sagan
2013. jan. 15. 15:10
Felesleges féltékenykedni egy like miatt, a személyes véleményem erről, ha valaki nem bízik meg a társában like-a szinten, ott az a kapcsolat már régen rossz,csak nem veszik észre. Valami oka csak van annak ha ilyet kérdez valaki,és ez nem a biz..ra vezethető vissza
2013. jan. 15. 15:09
Itt csak az a gond,h ismerős bejelöli esetleg visszaigazolja,h ismeri,de mivel nem tízenévesek,elég furcsa,h a volt barátnője képeit lájkolja.De még a 14éves lányom fotóit is olyan fiúk lájkolják,akiknek tetszik és néha pròbálkoznak is nála.Én sem tolerálnám,ha a férjem ilyen képeket lájkolna,de ő sem,ha én.Ráadásul elég alacsony lehet a hölgy önértékelése,ha ilyen fotókat tesz ki magáról.
20. 88b7828ca9 (válaszként erre: 14. - Kitrákotty)
2013. jan. 15. 15:07
Éppen ez az, hogy nem tizenévesekről van szó. És anno amikor nekem like-olták kapcsolatban élő pasik a fotómat, éppen ezen agyaltam, hogy itt már 40-es férfiakról, nőkről van szó, akik más világban nőttek fel, nem volt minden ennyire virtuális. Éppen emiatt tulajdonítottunk ennek jelentőséget.
19. sagan
2013. jan. 15. 15:06
Hát nem tudom,nekem rendszeresen like-olják a képeimet, ismerős pasik,mégsem gondolok bele többet mint egy kile-ba. Semmit nem jelent udvariassági gesztus,ennyi.
18. a73be8dbf2 (válaszként erre: 1. - 88b7828ca9)
2013. jan. 15. 15:05
F*sz feláll, ész megáll, amúgy semmi komoly :)
17. 88b7828ca9 (válaszként erre: 15. - Kitrákotty)
2013. jan. 15. 15:05
Ez is igaz. Ezt meg lehet kérdezni szépen, kedvesen.
16. 88b7828ca9 (válaszként erre: 10. - Vikuka)
2013. jan. 15. 15:04

Sok minden kezdődhet a facebook - on... a like persze nem megcsalás, az még nem az, de ez az oldal tökéles kezdete lehet bárminek.


Az sem mindegy, ki mit lie - ol. Mondjuk, nekem a diplomaosztós fotómat like - olgatták rengetegen, de ott az esemény volt a lényeg és ennek az üzenete a gratuláció volt.


Szerintem nem skizofrén beütés üzenetet látni egy ilyen mögé. Ha egy szexi fotót like - ol, jelentheti azt, még mindig bejön neki a csaj. Ez meg az előszobája az "akar tőle többet" című fejezetnek.

15. kitrákotty (válaszként erre: 12. - 88b7828ca9)
2013. jan. 15. 15:03
és miért nem kommunikálnak EGYMÁSSAL? mármint a barátnőd meg a pasija/férje/barátja?
2013. jan. 15. 15:02

mi nem egyértelmű ebben?

először azt gondoltam, tizenévesek vagytok, ők szoktak ilyenekből beszédtémát kreálni napokra.... :-D


hát nyilván ismerősök lájkolnak, ismeretlen nem teheti :-D

2013. jan. 15. 15:02
Az a baj hogy manapság az Fb-n kivül alig létezik élet, és kommunikáció..mindenki ott éli az kis világát mindenki előtt és a legutolsó ismeretlen is bepillantást nyer a másik életébe. Még mindig a legegyszerűbb módja annak hogy választ kapjatok a barátnőddel ha egyenesen szemtől szembe megkérdi a pasiját mit miért tett kinek minek like-olta a fotóját, minthogy "ismét csak" virtuálisan kerestek választ. Szomorú világ ha lassan ez számít flörtnek ha valaki megbökdösi amásikat virtuális vagy like-olja a fotóját..
12. 88b7828ca9 (válaszként erre: 2. - Kitrákotty)
2013. jan. 15. 15:00

Tőlem kérdezte, mit is lehet erről gondolni egyáltalán... mert nem egyértelmű ez az egész. Amúgy nem nyomozgat, csak egyszerűen látta, mert megjelent az üzenőfalán.


Engem is szoktak néha like - olni pasik, és valahol mindig olyanok, akik udvarolgattak régebben, vagy együtt voltunk, vagy ilyesmi.

11. adfa0d8bdb (válaszként erre: 1. - 88b7828ca9)
2013. jan. 15. 15:00

Nem kell foglalkozni vele! Ez nem flört...


Az a lényeg hogy a való életben hogy viselkedik a hapsi!

10. vikuka
2013. jan. 15. 15:00
semmi ártalom nincs ebben a storyban:))) like?? és?? ettől még nme csal meg:))))))))))))
9. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 1. - 88b7828ca9)
2013. jan. 15. 14:58
Kétesélyes.
2013. jan. 15. 14:57
Szerintem felesleges beleképzelni akármit is.
2013. jan. 15. 14:56

mögöttes szándékot mindenbe bele lehet látni, de mivel ugye a lájk az kedvelés, tehát nem hiszem, hogy közömbös számára a nő, hisz akkor nem lájkolgatná.

a kor pedig nem számít. nem jelent semmit, hogy a barátnőd fiatalabb, a másik nő pedig idősebb. vágyhat a férfi a fiatalabb mellett idősebbekre, főleg, hogy lehet, hogy a volt barátnője...

2013. jan. 15. 14:55
Valtozo, ez mindig az egyentol fugg
2013. jan. 15. 14:54
ha csak annyi és nem megy tovább akkor tetszésnyilvánítás. a digitális formája az odafütyülésnek, ha ismeri is akkor meg úgy érzi megteheti. nagyon szóvá tenni nem érdemes mert csak felesleges vita lesz belőle, ha gyakori a dolog azért megbeszélést megér, veszekedést nem.
2013. jan. 15. 14:54

Két ember között legrövidebb út - a kommunikáció!


miért nem kérdezitek meg az illetékes férfit, hogy ne kelljen találgatni?

túl egyszerű lenne? :-))

2013. jan. 15. 14:53
Hát a női szívnek az ilyen ártatlan lájkok is rosszul tudnak esni. Tapasztalat.. azonban nem minden esetben kell máris rosszra gondolni.
2013. jan. 15. 14:52

szvsz nem kell velük foglalkozni.

ez a tipikus nincs gond, hát csinálunk esete.....


egyáltalán miért kell "nyomozni", hogy ki kit lájkol? nem teljesen mindegy a barátnődnek???? meg neked is...

2013. jan. 15. 14:51

A férfi a 40 - es évei közepén jár, a legjobb barátnőm kedvese. A lány észrevette, hogy egy nőnek (aki valószínűleg az ex - barátnője) like -olta néhány fotóját, amiken a hölgy elég kihívó (egy kis topban ül az ágyon zilált hajjal, illetve nagyon kisminkelve pózol.)

A barátnőm 30 - as, a nő kb. 45 - 46 éves lehet.


Egyébként is érdekelne engem, ezekbe a like - okba bele lehet látni valami mögöttes szándékot, vagy ez nagyon a körülményektől függ, vagy nem kell velük foglalkozni.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook