Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek ez normális? Miért csinálja ezt velem a barátom? fórum

Szerintetek ez normális? Miért csinálja ezt velem a barátom? (beszélgetős fórum)


1 2 3
45. MZsanett (válaszként erre: 44. - Dorr2016)
2016. márc. 12. 14:16

Igen, és rendszerint mindig azok a hibásak, akik elhagyják, még véletlenül se ő...


És az is érdekes, hogy azt írtad, hogy ő egy őrült zseni. Szerintem a zsenit nyugodtan kihúzhatod, és marad az őrült...az ilyenek szeretnek az átlagon felüli intelligenciájukkal jönni, ami általában nincs. Csak ugye muszáj valami jót is felmutatni a külvilágnak, hogy ne tűnjenek teljesen se.ggfejnek.

44. Dorr2016 (válaszként erre: 43. - MZsanett)
2016. márc. 12. 14:11
Elgondolkodtató amit írtál. Ezért nem marad meg mellette senki...
2016. márc. 12. 14:06
Ha csak az eddigi barátnőihez viszonyítva tud téged többnek látni, az nem arra vall, hogy önmagadért szeret, sőt, lehet, nem is lát téged igazán, nem is ismer. Például nem feltételezi, hogy hűséges vagy, pedig valószínűleg az vagy. Ez máris egy árulkodó jel.
2016. márc. 12. 14:04
Szerintem már most manipulálva vagy, mert abban a rendszerben mozogsz, ami az ő gondolkodása. Ezt ragozod folyamatosan. Honnan tudod, hogy más vagy, mint az eddigi női? Nem ismered őket...mitől vagy több? Lehet, nekik is ugyanezt mondta.
41. MZsanett (válaszként erre: 38. - Dorr2016)
2016. márc. 12. 14:02

Ha egy kapcsolat az erőviszonyokról szól, az már régen rossz...szeretni és támogatni kéne egymást, mert elvileg nem egymás ellenségei vagytok.


Amúgy mindegyik így kezdi...te más vagy, mint az eddigi barátnőim, te jobb vagy, stb, és ezzel megint csak elvárásokat állít eléd, amiknek meg akarsz felelni. Ne dőlj be neki.


Egy drababig méh el fogod érni, hogy igazat ad és beismeri, de egy idő után akkor se fog igazat adni neked, ha még a vak is látja, annyira egyértelmű, hogy neked van igazad.


Nem véletlenül nem volt egy csaja sem, valószínű, mindenki menekül előle. Az ilyen ember előbb utóbb elmagányosodik, ha nem talál valakit, akit el tud nyomni. De az ilyen meg is érdemli a magányt.

40. andi6020 (válaszként erre: 38. - Dorr2016)
2016. márc. 12. 14:02
Akkor minden tökéletes. Legyetek boldogok.
2016. márc. 12. 13:57

Menekülj tőle, mert ha egyszer olyan szintre ér a kapcsolatotok, majd esélyed nem lesz kiszabadulni a börtönéből, mert az ilyen tipusúak at csinálják, nem mehetsz sehová, mindent ő szabályoz be, nem csinálhatsz semmit a tudta nélkül, végül még levegőt is akkor vehetsz ha megengedi. Nem hiszem hogy hiányzik ez neked, főleg ha már az elején ennyire rád van szállva.

Aki megbizik a másikban, az nincs rá telepedve a másikra és nem ellenőrzi úton út félen.

A másik dolog, aki erősen féltékeny, az már legyen gyanús, mert általában azok rejtegetnek valamit, és ezzel leplezik, hogy a másikat piszkálják... Lépj ki ebből véleményem szerint, egy jobb pasast érdemelsz, aki tud igazán szeretni és megbizni benned. Tudj nemet mondani és lépj ki ebből.

2016. márc. 12. 13:55

Köszönöm a hozzászólásokat Mindenkitől! Külön-külön nem válaszolgatnék, inkább egyben szeretnék reagálni a véleményekre, ha nem gond.


Szerintem igaz mondás, hogy minden őrült valahol zseniális is. Ő egy nagyon intelligens és tapasztalt férfi, de ez közel sem jelenti azt, hogy érett. Tehát nekem furcsa volt már az is,- és ez nem előítélet!- hogy nincs gyermeke, de még csak komoly kapcsolata sem volt. Vagyis az egész zavaros, már amennyit mesélt a kapcsolatairól. Nem nagyképűségből, de Én más vagyok mint az előző nőcskéi... Velem nehéz. Én több mindenen fennakadok, kimondom ha bánt valami és szó nélkül faképnél hagyom, ha olyat tesz vagy mondd. Ő elmondása szerint még nem hódított meg Nőt, mert mindegyik rendszerint kezdeményezett helyette. Ez rám is vonatkozik sajnos vagy nem sajnos.

Sokszor ijesztő. Hirtelen váltakozik a hangulata és mindent megmagyaráz. Mindent jobban tud, még azt is amiről igazából fogalma sincs. És ahogy többen is írtátok, úgy "támad" majd idővel, hogy a képzelgéseit jó maga is el fogja hinni.

Nem várok vigasztalást senkitől. Nagyon tudok szeretni, de attól még nem vagyok vak és süket. Mint írtam is, akármennyire fáj, inkább vitába keveredem vele, minthogy hagyjam, hogy elnyomjon. Egyébként igen, nem vagyok elég határozott, hiszem, hogy idővel a saját érdekében változtat,- amit Ő elvárásnak gondol a részemről... - de volt rá példa, hogy erősen oda kellett tennem magamat és igen, belátta igazam volt. Ez tényleg az erőviszonyokról szól sajnos.

2016. márc. 12. 13:42
Úgyis tudod már a választ, 20-an is elmondták, én csak csatlakozni tudok. Sajnos abban is egyetértek, hogy egy ilyen ember eljuthat odáig, hogy veszélyes legyen...
36. Csipkerózsika (válaszként erre: 20. - 3f815fcfde)
2016. márc. 12. 13:40
És miért nem???
35. Csipkerózsika (válaszként erre: 15. - Dorr2016)
2016. márc. 12. 13:39
Nem fog. Illetve akkor fog, ha teljesen felülkerekednek a félelmei, akkor kompenzálásképp bemagyarázza majd magának, hogy te megcsalod, nem vagy elég jó neki, nem bízhat benned, vagy valami ilyesmit.
34. Csipkerózsika (válaszként erre: 6. - Dorr2016)
2016. márc. 12. 13:36
Az csak kompenzálás. Ő csak egy hisztis kisfiú, aki fél, hogy elveszik a "játékát".
33. lusza (válaszként erre: 6. - Dorr2016)
2016. márc. 12. 13:36
Mintha neked lenne megfelelési kényszered és pszichés problémád. Különben az első problémás megnyilvánulásánál közölted volna a véleményedet, a másodiknál meg szakítasz.
32. MZsanett (válaszként erre: 1. - Dorr2016)
2016. márc. 12. 13:28

Egyáltalán nem normális. Nekem is volt ilyen párom, szinte pont ugyanilyen. Sok értelmetlen és önző húzása volt, hasonló ezekhez. Az elején még úgy voltam vele, hogy mindenkinek lehetnek hibái és ha hajlandó beismerni és báltoztatni rajta, akkor én hajlandó vagyok tisztelni és férfiként nézni rá. Az elején még mutatott egy kis hajalndóságot, de aztán csak egyre hülyébb és hülyébb lett... a kapcsolat vége felé már leszrtam a féltékenységét, össze-vissza találkozgattam mindenkivel, sőt, direkt olyanokkal, akiket gyűlöl. Amikor meg sírva felhívott, hogy miért nem ért el telefonon, akkor röhögtem magamban. Ez van, én is tudok szemét lenni, nemcsak ő. Végül otthagytam, mert semmi értelmét nem láttam a kapcsolatnak. Neki csak egy báb kellett, nem én, engem nem is ismert szinte, mert csak magával törődött végig.


Szóval ha jót akarsz magadnak, kilépsz a kapcsolatból, nem fog megváltozni...

31. NomNom (válaszként erre: 19. - Dorr2016)
2016. márc. 12. 13:23

Nem zavaró, gondolom te is tudod a választ már nagyon régen. Csak azóta sem tudtad meglépni.

Remélem sikerülni fog!

2016. márc. 12. 13:23

Ha igazán szereted, és vele akarsz lenni párterápia.


Amúgy SMS-ben írd meg neki ez már koros, és előtte hagy ott. Ha kar hívjon és elmondod neki egyszer mi volt a gond. És forduljon szakemberhez!


Ez az én tanácsom.

29. 9345b11ecc (válaszként erre: 4. - Atokratokszenhidratok)
2016. márc. 12. 13:19
Itt a lényeg. (Y)
2016. márc. 12. 13:11
Ha nem hozol meg idôben egy döntést, majd mások állítanak kész tények elé. Az viszont fájni fog!
27. Luijza
2016. márc. 12. 12:13
Most biztos azt várod, hogy valaki majd megvigasztal és elmondja, hogy nem komoly, minden rendben lesz és akkor megnyugszol. De nem így lesz, úgyhogy inkább szakíts.
2016. márc. 12. 12:05

Ott kell hagyni, és akkor kiderül teper-e érted, ha nem, akkor el kell engedni.

Ez lehet hogy csak hatalmi harc, az első hónapokban szokott lenni.

2016. márc. 12. 11:58
Egy megoldás létezik, menekülj!
24. andi6020 (válaszként erre: 10. - Dorr2016)
2016. márc. 12. 11:46
Na ez baj. Hogy nem tudod.
23. andi6020 (válaszként erre: 12. - Dorr2016)
2016. márc. 12. 11:45
Hát hogyne. Gondolom te vagy az egyetlen, aki ide regisztrálni tud.
22. 342402de6d (válaszként erre: 10. - Dorr2016)
2016. márc. 12. 11:25
Még szenvedsz egy kicsit....aztán tudni fogod.
21. 342402de6d (válaszként erre: 20. - 3f815fcfde)
2016. márc. 12. 11:23
Mert még nem jött el az ideje.
2016. márc. 12. 10:24

Én is defektes vagyok egy kicsit,de sosem tudnék egy nőt megütni,lelkileg terrorizálni.

Jóképű,sportos,jól kereső férfi vagyok,mégsem tudok egy nőt megtartani:(

2016. márc. 12. 10:23

Nem kell válaszolni, ha ez annyira zavaró, hogy többször rákérdezek...


Mindenesetre köszönöm mindenkinek!

2016. márc. 12. 10:08

Miért csinálja? Mert engeded. Mert valamiért szeretsz szenvedni, mert társfüggő vagy.

Az a nem normális, hogy a másik fórumodban írtakban , lecurváz,majdnem megüt és nem hagytad a francba. Ilyenből lesznek főleg a bántalmazott feleségek.

17. NomNom
2016. márc. 12. 10:07

Jaaa hogy már januárban sem volt oké a dolog, de inkább még egyszer rákérdezel, hogy megint mindenki elmondja, szakítanod kéne vele.

Jó... fő a magabiztosság. :D

2016. márc. 12. 09:55
Menekülj! Csak rosszabb lesz!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook