Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek ez így helyes? fórum

Szerintetek ez így helyes? (beszélgetős fórum)

1 2 3
3. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - Kibi78)
2011. okt. 27. 08:57
Nem helyes, nem értem miért a gyerekek dönthetnek erről?
2011. okt. 27. 08:56
Egyértelűen nem helyes szerintem. Sajnos úgy érzem, nálunk is pofára mennek dolgok, pedig még csak elsős a lányom.
2011. okt. 27. 08:55
Lányom most 6.osztályos, lesz nekik az iskolában a felsősöknek "halloweeni" buli, ezzel semmi problémám, csak azzal ahogyan eldöntötte vagyis eldöntette az osztályfőnök a gyerekekkel, hogy ki mehet és ki nem. Osztályfőnöki órán megkérdezte a gyerekeket,hogy szerintük ki nem érdemes arra,hogy részt vegyen a bulin. Az én lányom nem mehet mert,így szavazták meg,a lányom nem egy nagyhangú és a magatartása is 4-es,de az a gyermek mehet aki miatt az igazgatónőt kellett hívni, mert úgy viselkedett órán hogy a tanárnő nem bírt vele, ráadásul kora szerint nem 6. osztályosnak kellene lennie,egy másik gyerek meg olyan csúnyán beszél,hogy az minősíthetetlen, ennek a gyereknek az anyukája az Szmk-ás szülő, amikor a kislány nevét említette egy másik gyerek az osztályfőnök persze épp nem figyelt oda,így a kislány mehet a buliba. Csak én érzem úgy,hogy ez "pofára" ment,vagy szerintetek is.Szerintetek is kérdezzek rá az osztályfőnöknél,vagy hagyjam?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook