Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek érdemes egy olyan helyen italdiszkontot nyitni ahol... fórum

Szerintetek érdemes egy olyan helyen italdiszkontot nyitni ahol... (beszélgetős fórum)


1 2
9. f5848578d5 (válaszként erre: 7. - White-Angel)
2011. ápr. 27. 09:08
Ha van annyi tőkéd, hogy tudsz fizetési halasztással dolgozni, vagy bizományosi értékesítéssel a rendezvényekre, az nagyon pozitív. Persze SZERZŐDÉS és benne BIZTOSÍTÉK!
8. White-Angel (válaszként erre: 5. - 00a194caf9)
2011. ápr. 27. 09:07
Nem lehet, hogy a vendéglátós, kedves ismerős volt az, aki "félt" Tőletek?:)
2011. ápr. 27. 09:06

Lehet, hogy vicces amit írok, de én pl. egy garázs nagyságú üzleten gondolkodom. Legalábbis kezdetnek.

Nem akarok nagy árukészletet felhalmozni, viszont szeretném, ha mindenből lenne.

Azon is gondolkodom, hogy szállítanék akár rendezvényekre is, és biztosítanám a sörcsapot. (persze ez csak egy elképzelés)

Régebben nagyáruházban dolgoztam, így vannak címeim, tel. számaim, ismerek pár beszállítót. (talán ez nagy segítség)


A másik(mármint a gigantikus diszkont) egy ipari parkban van, ami kizárólag autóval megközelíthető, mert tényleg, szó szerint a várostáblától 400m-re van:)

6. f5848578d5 (válaszként erre: 5. - 00a194caf9)
2011. ápr. 27. 09:05
Ez azért így elég durva. Több mint húsz éve van közöm a vendéglátáshoz (Balaton, külföld, megyei jogú város, falu), de még egyetlen helyen sem szembesültem védelmi pénz szedésével.
2011. ápr. 27. 09:02

A jövőről nem tudok biztosat mondani, viszont a párom is gondolkodott már italdiszkonton, és egy kedves vendéglátós ismerősünk nagyon lebeszélt róla... Azt mondta, hogy bárhol nyitod is, megtalálnak a ,,védelmi" pénzel, amit ha nem fizetsz... Jobb ha lehúzod a rolót.


Úgy hallottam, a vendéglátásban is ez megy.

2011. ápr. 27. 09:02
Ennyi információból nem tűnik rossznak az ötlet. Persze kérdés, hogy milyen árat tudsz diktálni a befutotthoz képest? Lenne-e helyed terjeszkedni ha nagyon bejön a dolog? Tudsz-e reklámozni? Mennyi egyéb multi van a másik környékén akik még vonzzák a vevőket?
3. pethoevi (válaszként erre: 2. - White-Angel)
2011. ápr. 27. 09:01
hát végülis,ha jobb helyen lesz a tiéd és kisebb,barátibb a hangulat,kedvesebb,közvetlenebb eladókkal,akkor szerintem igen,lehet.Főleg ha nyitási akciókat is csinálsz,vagy minden héten más akciót,akkor tuti.:-)
2011. ápr. 27. 08:57

..a város legszélén van egy hatalmas raktáráruház(ital) viszont ez az egyetlen, működő és fellelhető diszkont?


Én valami kicsiben gondolkodnék a város "közepén".

Vajon lehet jövőm, vagy nem?

2011. ápr. 27. 08:56
Szerintetek érdemes egy olyan helyen italdiszkontot nyitni ahol...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook