Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek én reagálom csak túl vagy ez tényleg "gáz"? fórum

Szerintetek én reagálom csak túl vagy ez tényleg "gáz"? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. dec. 19. 12:43

Szóval az van hogy a párom hugának van egy kisfia,aki most 11 hós.A mi fiunk 5 és fél hós.Sokszor úgy érzem a párom jobban szereti az ő fiukat mint a sajátunkat.

A karácsonyra vagyis az ajándékokra nem nagyon van most pénzünk mert a ház elvitte az összeset.Úgy volt nem is veszünk senkinek semmit.De a párom kitalálta hogy mégis vegyük meg a huga fiának a 10000 Ft-os játék szerelő állványt.Persze a mi fiunknak nem akar venni semmit.Meg nekem is van két tesóm és nekik van 3 lányuk.Nekik se veszünk semmit.Meg is értették hogy nincs rá való és mégis vettek nekünk ajándékot,nem is kicsit.És engem ez nagyon zavar.Nem tudom mivel különböznek az én családom gyerekei a huga gyerekétől.Meg amúgy is van hogy együtt vagyunk és a huga gyerekének puszit ad,meg játszik vele,a saját fiára rá se néz.Vagy csak akkor,ha én már csúnyán nézek.Amúgy nagyon szereti a fiát,csak...

Már nem tudom hogy én reagálom túl és csak beképzelem ezt a dolgot,vagy mást is zavarna ennyire?Ki mit tenne a helyemben?Nem nagyon merem felhozni ezt a témát mert veszekedés lenne.Segítsetek!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook