Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek én fújom ezt fel (többi a hozzászólásban)? fórum

Szerintetek én fújom ezt fel (többi a hozzászólásban)? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. dec. 14. 16:38

De ha valóban kizárólag csak barátságot szerettél volna tőle, akkor most miért zavar, hogy állandóan kifogásokat gyárt, hogy ne kelljen veled találkoznia. Vedd tudomásul, hogy ő nem akar tőled-veled semmit, és lépj tovább.

A kérdésedre a válasz:igen, csak te fújod fel ezt.

8. túrógombócka (válaszként erre: 7. - Ticu98)
2017. dec. 14. 16:34
lehet, h te így gondolod, a lány viszont azt gondolta, nyomulsz rá és neki nem tetszel.
2017. dec. 14. 16:33

Itt egy kis félreértés történt. Nem tetszik nekem, hanem csak barátom volt! Mit nem lehet megérteni, hogy ez csak barátság? Én is barátkozni akartam volna vele!

Amúgy meg van barátság nő és férfi között. Egy általános iskolai oszt. Társammal a mai napig jóvá vagyok, mégse jön be nekem, és én se jövök be neki. Be is tudom bizonyítani.

6. túrógombócka (válaszként erre: 1. - Ticu98)
2017. dec. 14. 16:31
ha jól értelmezem, soha nem is találkoztatok, beszélgettetek, stb, csak időnként meghívtad életed fontos eseményeire? minek?
2017. dec. 14. 16:21

Nem, nem volt barátság. Te szerettél volna tőle többet, mint barátság, de a lány max. barátságot és semmi többet. Mivel te nem kértél tőle randit és hasonlókat, neki nem volt lehetősége közölni veled, hogy hagyd békén, nem jössz be neki!!

Találsz te magadnak olyan barátnőt, társat, szerelmet, akivel jobban összhangban tudtok lenni.

Ne írj neki, hagy az egészet. Véletlen ismeretség, véletlen találkozás az életben. Semmi több.

2017. dec. 14. 16:14
Amíg működnem a nemi hormonok, nincs barátság nőnemű és férfinemű között, csak előtte meg utána.
2017. dec. 14. 15:26
Igen. Hagyd!
2017. dec. 14. 15:21
sose volt ez barátság, csak Te láttál bele többet
2017. dec. 14. 15:19

Sziasztok!

Elmondom röviden a sztorimat. Volt egy lánybarátom, akivel anno a gimiben ismerkedtem meg. Nagyon jól összebarátkoztunk. Ő csak barátom volt, semmi több. Mivel én zeneművészeti suliba jártam, ezért ott voltak tanszaki koncertek (én zongoráztam/zongorázok). Elhívtam őt oda, azt aznap mondta le, mikor a koncertem volt, e-mailben írta meg. A következőt írta: "Ne haragudj de ma nem tudok elmenni a koncertre :(( tanulnom kellene, meg tul hideg van XDnem haragszol? " Írtam neki, hogy semmi baj.

Aztán január 13-án pénteken volt a szalagavatóm, már többször mondtam neki, hogy mikor lesz, megígérte, hogy eljön. Persze másnap írt viberen, a következőt:"Bocsi, hogy nem mentem be pénteken, csak pihentem, mert egész héten én is készültem a tz-kre meg minden 😅". Mondtam rendben van.

Aztán január 13-án pénteken volt a szalagavatóm, már többször mondtam neki, hogy mikor lesz, megígérte, hogy eljön. Persze másnap írt viberen, a következőt:"Bocsi, hogy nem mentem be pénteken, csak pihentem, mert egész héten én is készültem a tz-kre meg minden 😅". Nem reagáltam rá. A ballagásomra is meghívtam, mert úgy gondolom,oda a legjobb barátokat meg szokták hívni. Azt így mondta le: "A ballagásra csak úgy tudja, hogy testvérként lehet jönni, ezért nem tud eljönni." Bmeg... Egyik iskolatársam, mikor nem a mi ballagásunk volt, az oföjétől elkéretszkdett a legjobb barátnője ballagására.

A suliban most lesz a mostani végzősök szalagavatója. Most hétvégén beszéltem a lánnyal, és mondta, hogy megy a mostani szalagavatójára, annyira nincs kedve, de hát megígérte, ezért elmegy rá. Ja, és tőlem kérdezte, hogy merre van az az épület. Itt visszafojtottam a levegőt, kicsit beszéltem vele, aztán elköszöntem. Kitöröltem a google+ból. Sokat gondolkoztam rajta. Először arra jutottam, hogy soha többé nem írok neki, elvégre mindig én írtam neki. Aztán eszembe jutott, hogy írhatnék neki egy emailt aminek az lenne a lényege, hogy köszi a barátságod.

Szerintetek?

Lehet én láttam ezt "barátságnak", ő meg csak laza haverságra gondolt?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook