Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek bele tud szeretni egy huszonéves lány egy 40 évvel idősebb férfiba? És a férfi a lányba beleszerethet úgy igazán? fórum

Szerintetek bele tud szeretni egy huszonéves lány egy 40 évvel idősebb férfiba? És a férfi a lányba beleszerethet úgy igazán? (beszélgetős fórum)


72. Ailen Zia (válaszként erre: 71. - 8f1ddc2679)
2011. máj. 26. 23:20

Az kicsit kiábrándító, amikor a másik csak szexet akar. Régebben volt egy fiú, aki csak leakart fektetni, mert tudta, hogy nagyon szerelmes vagyok belé. Persze nem kapott meg, erre 2 nap után levegő lettem neki. De amikor ezt előadta, hirtelen elkezdtem nevetni és a szerelem amit iránta éreztem egészen addig, az szánalomba csapott át.


Most újra elért a nagy szerelem - 1 éve, de a remény már meghalt.


Igazad van, egyszer minden elmúlik!

71. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 70. - Ailen Zia)
2011. máj. 26. 23:10

megértelek, én is voltam ilyen helyzetben!

Ott úgy indult, hogy elég erőteljes fizikai vonzalom volt egymás iránt, de én szerelmet szerettem volna.. úgy éreztem ő csak szimplán szexet, így nem lett belőle semmi, pedig úúúúgy nézett rám hosszú hónapokig, hogy oda-meg vissza voltam tőle. A mai napig naponta találkozunk, mégsem olyan már, elmúlt, nem "kapott meg" ugye anno és minden elmúlik egyszer. Már nem érdeklem asszem. Persze ha akarnám, rajta nem múlna a dolog, de én mást, többet szerettem volna.

70. Ailen Zia (válaszként erre: 69. - Timycat)
2011. máj. 26. 22:55
Jó lenne. De én már csak azt remélem, hogy megérti, hogy mi miért volt és emiatt nem haragszik rám, vagy nem tudom mi ez most nála... Mert 1 hónapja még szólt is hozzám, most meg már levegőnek néz... Én ezt nem értem. De egy világ omlott bennem össze 1 hete kb, amikor átnézett rajtam. Akkor világosodtam meg.
69. timycat (válaszként erre: 67. - Ailen Zia)
2011. máj. 26. 22:51
Értem, sajnálom. Azt hittem kölcsönösek az érzelmek.
2011. máj. 26. 22:43
Sokan azt mondják nem normális a korkülönbségünk de a mai világban mi már a normális:)Az a lényeg ha 2 ember szereti egymást akkor gond nem lehet:)
67. Ailen Zia (válaszként erre: 66. - Timycat)
2011. máj. 26. 22:42
Tudtam hol keressem és sokszor voltam arra amerre ő. Eddig beszéltem néha vele, de aztán most már én vagyok a 'közvetítő közeg, az oxigén'. Szóval nem vesz észre sem már, átnéz rajtam. Ezért... :( Most már megvilágosodtam, s nem megyek feléje még véletlenül sem.
66. timycat (válaszként erre: 65. - Ailen Zia)
2011. máj. 26. 22:29
Miért kell elfelejtened? Meg mi az hogy magadra haragítottad, mert túl sokat látott téged? Nem értem
65. Ailen Zia (válaszként erre: 64. - Renanix)
2011. máj. 26. 22:27
Régen még én is azt hittem, hogy én aztán sosem kerülök ilyen helyzetbe és tessék... Én azt mondom, soha ne mondja azt az ember, hogy soha. Ki tudja, mikor lesz az a soha.
2011. máj. 26. 22:21
Annyira vicces számomra, hogy a korlátoltabbak (már bocsánat) megmondják, hogy ilyen nem létezik. Ehhez képest akadnak szép számmal, akiknek nincs apakomlexusuk és nem is gazdag a párjuk és mégis boldogok....ennyit az elméletekről meg az előítéletekről.
2011. máj. 26. 22:03
Sziasztok én 28 vagyok a párom 58 és 9 éve boldogan együtt élünk:))
2011. máj. 26. 22:01

Bele... Én is így jártam. 20 létemre egy 51 éves pasit szeretek - már 1 éve. Nem milliomos, nincsen apa komplexusom, magam sem tudom hogy sikerült beleszeretnem. De nagyon szenvedek emiatt a szerelem miatt, mert gondolom levette már, de nem tud vele mit kezdeni, na meg kicsit magam is haragítottam lehet... Túl sokszor látott engem.

El kell felejtenem Őt, tudom. Mi mást is tehetnék? De nagyon rossz érzés... :(

2011. máj. 26. 21:49
Nálunk 36év különbség van. 6éve vagyunk együtt ebből 4 éve együtt is élünk. közösen neveljük a lassan keteves fiúnkat, es januarban erkezik a kistestver. anyagiakkal nincs eleresztve, nem azert vagyok vele es nincs is apakomplexusom. Mi igy vagyunk boldogok, szerelmesek, es el sem tudom kepzelni az eletem nelkule.
60. vörösrózsa29 (válaszként erre: 58. - Timycat)
2011. máj. 26. 21:48
gratula nektek, és nagyon sok boldogságot, és sok időt még együtt! Én is igyekszem...meg a párom is..
2011. máj. 26. 21:47
Lehet szerelem , és nem feltételekhez kötött, hogy egyik vagy másik ilyen vagy olyan kell legyen. Ott kell legyen az a bizonyos szikra és akkor a szerelem mindent legyőz , nincsenek határai:)
2011. máj. 26. 21:46

Köztem és párom között 27év van, 12 éve tart, van egy babánk és minden tök szuper. Persze én is félek, hogy mi lesz mondjuk 15-20év múlva. De igyekszünk intenzíven élni, sajnos nekünk nem adatik meg az 50-60 év együtt, ezért igyekszünk rengeteg élményt összegyűjteni viszonylag "rövid" idő alatt.

Ami a bulit illeti, én még mindig bulizós vagyok, ez nálunk úgy néz ki, hogy csókot nyom a homlokomra és utamra enged, szerencsére nem féltékeny típus, igaz oka sincs rá.

57. vörösrózsa29 (válaszként erre: 56. - 274c9996b8)
2011. máj. 26. 21:43

Igen, így van...és sokszor hallottam már...sokszor mondanak negatív véleményt, na de minek van nekem két fülem?? az egyiken be, a másikon ki... hihi

ui: nem vettem zokon....nincs hari, ez csak a véleményed, amit tiszteletben tartok.

De én akkor is szerelmes vagyok, és imádom...

60-30 így vagyunk mi....

56. 274c9996b8 (válaszként erre: 48. - Vörösrózsa29)
2011. máj. 26. 21:41

Sajnalom hogy zokon vetted , de nem kimondottan "rad" ertettem , ez egy alltalanos velemeny es gondolom hogy ez nem ujsag neked ? !

Mindeg ,mindenben akad kivetel viszont az emberek többsege ilyenforman velekedik az öregember-fiatal-lany-kontra-kapcsolatokrol,mert nem termeszetes !

55. Cilumiluci (válaszként erre: 52. - L.luiselotte)
2011. máj. 26. 21:41

:)

Aranyos a cicád:)

54. vörösrózsa29 (válaszként erre: 52. - L.luiselotte)
2011. máj. 26. 21:40
el hiszem.... :o))))))
2011. máj. 26. 21:40
Élő példa a szomszédom.A felesége 36 éves a szomszédom 72 éves.18 éve vannak együtt.A szomszédom volt az első a felesége életében.Van 2 gyerekük és szerelemben és boldogságban élnek.A felesége sem volt otthonülő,járt ugyan úgy szórakozni mint a korabeliek,igaz a férje nem igen kísérte sehová.Akkor igaz nem volt még disco és drog sem.Szóval van azért ilyen is de elég ritka.
2011. máj. 26. 21:39
Olyan jól esett leirni.
51. Cilumiluci (válaszként erre: 49. - L.luiselotte)
2011. máj. 26. 21:38
Elhiszem,ne érts félre.Biztosan van ilyen,csak számomra elképzelhetetlen.Senkit nem akartam megbántani.
50. vörösrózsa29 (válaszként erre: 49. - L.luiselotte)
2011. máj. 26. 21:36
Gyönyörű igaz történet a tiétek, és maradjon is meg a szívedben!! :o)))))
49. l.luiselotte (válaszként erre: 43. - Cilumiluci)
2011. máj. 26. 21:34
Olyan idős volt mint az édesapám. és az az igazság, hogy a szüleim nem voltak egyáltalán elragadtatva, sok veszekedés, stb..volt otrthon. Elvált volt, és 10 évvel idősebb lánya volt, mint én. Akkor ez egyáltalán nem riasztott. Már sajnos meghalt , de az igaz szerelemről a mai napig csak ő jut az eszembe ( persze, nem éltünk együtt a 80-as években, én egyetemista voltam, de a kapcsolatunk elég sokáig tartott, 4 évig. Aztán más városba kerültünk, de egész életemben szerelmes maradtam bele, pedig már 25 éve történt.
48. vörösrózsa29 (válaszként erre: 47. - 274c9996b8)
2011. máj. 26. 21:34

Húúú...ez nagyon "csúnyán" lett fogalmazva a részedről....DE!!! ne feledd kivételek mindig vannak....tessék-lássék..én és a párom...

Engem sem az anyagiak érdekelnek, és nem is gazdag a párom....

47. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - 8f1ddc2679)
2011. máj. 26. 21:32

Nem lehetseges velemenyem szerint ! Viszont ha , szamito a lany es a ferfi jo anyagi körulmenyek között van , eltudja hitetni az öregemberrel hogy szereti a kenyelmes jövö erdekeben -:(

Az idösödö ferfi belebolondulhat minden tovabbi nelkul egy fiatal lanyba ez nagyon legyezgeti a hiusagat, hogy egy fiatal nö egyalltalan eszrevette :)

46. vörösrózsa29 (válaszként erre: 45. - °°°Bibie°°°)
2011. máj. 26. 21:28
Egyetértek....a legfontosabb mindenkinek a maga boldogsága...ahogy már írtam is. :o)
2011. máj. 26. 21:27

a szerelem nem ismer határokat..

egy testileg nyomorék emberrel is lehet boldog szerelemben élni.. akkor mi ehhez képest 40..

44. Cilumiluci (válaszként erre: 37. - Binky)
2011. máj. 26. 21:25

Lánya???

Unokája!

Apukám 44 évesen nagypapa volt:))

2011. máj. 26. 21:25

40év??????

Jézusom!

Nekem még 10 év is elképzelhetetlen,max.5 év.

Egy 40 évvel idősebb férfi az nagyapja lehetne a nőnek majdnem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook