Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek a munkahelyi flörtök hasznosak vagy inkább ártalmasak? fórum

Szerintetek a munkahelyi flörtök hasznosak vagy inkább ártalmasak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. szept. 29. 12:48

A volt párom ezért rúgták ki :)


Amúgy gyárakba... jobban megy az idő :)

34. 6b006fc769 (válaszként erre: 31. - E5aaaa17dc)
2012. szept. 29. 12:48
a hülyéskedésne be-becsúszik a nemiség is. akár még a "jó nő vagy a szememben" is. szerintem eddig flört. ha ennél tovább megy, az már vadászat/kavarás. és veszélyes is, ha nem egy a szándék.
33. 6b006fc769 (válaszként erre: 29. - Mazsinka)
2012. szept. 29. 12:43

Hmm lehet, hogy akkor nekem lenne esélyem? Viszonylag tudok helyesen írni, jól főzök, szeretnek velem beszélgetni és több barátinak mondható kapcsolatom van, mint lyukam:DDD

Ja,ha akarom még ki is tudom tenni:D

32. Mazsinka (válaszként erre: 27. - 6b006fc769)
2012. szept. 29. 12:39
Kinél hogy.
31. e5aaaa17dc (válaszként erre: 27. - 6b006fc769)
2012. szept. 29. 12:38
A flört nem melóhelyre való. A hülyéskedés meg nem egyenlő a flörtel.
30. e5aaaa17dc (válaszként erre: 27. - 6b006fc769)
2012. szept. 29. 12:38
:DD
29. Mazsinka (válaszként erre: 22. - Acuko)
2012. szept. 29. 12:34
Elég baj lenne, ha a férjem minden csinos nővel lelépne. Mindenkitől van szebb és jobb, a szerelem pont arról szól, hogy a párod seggéből süt a nap, de látom, ezt nehezen akarod megérteni. Nem akarlak megbántani, de nem minden a kipakolt cicikről szól. A férjem le sem állna egy olyan nővel, akinek nem jó a helyesírása, aki nem tud finomakat főzni, akivel nem tud jókat beszélgetni, egy nőben nemcsak egy lyukat keres, hanem egy barátot is...Látod, nem egy mércével méritek az embereket...
28. Mazsinka (válaszként erre: 25. - 0a84e34983)
2012. szept. 29. 12:30
Teljesen egyetértek. Sajnos vannak, akiknek csak ez számít. Mi nem tartozunk ebbe a kategóriába. Igazából meg sem fordult a fejemben, hogy a férjem más nőkkel flörtölne, és nem is hinném, hogy adná más nő alá a lovat, nem az a típus. Ezt persze biztosan nehéz elhinni, neked sikerült, de csak azért, mert más fórumokról tudom, hogy szintén jó házasságban élsz a férjeddel. :)
27. 6b006fc769 (válaszként erre: 23. - E5aaaa17dc)
2012. szept. 29. 12:25
a flört nem jár együtt fitymacsattogtatàssal....
2012. szept. 29. 12:18
Ártalmas. Tudom.;)
25. 0a84e34983 (válaszként erre: 18. - Acuko)
2012. szept. 29. 12:18
Mindenkinél van szebb,jobb.De elég furcsa lenne ha ez alapján cserélgetné az ember a párjait.
2012. szept. 29. 12:16
Ha valaki házasságban él,nem hasznos a munkahelyen mással flörtölnie,mert az csúnyán végződhet.
2012. szept. 29. 12:11
Egy intelligens és magát valamire tartó ember(férfi/nő) házinyuszira sosem lő:D
22. acuko (válaszként erre: 20. - Mazsinka)
2012. szept. 29. 11:58
Hú, de indulatos vagy!! Megértelek. Én is félteném a helyedben azt a jó mebert. Rengeteg nagyon csinos nő van, és bizony nagy a kisértés.. Igen. Ez a valóság. Szomorú, ugye?? :)
21. Mazsinka (válaszként erre: 19. - 6b006fc769)
2012. szept. 29. 11:54
Van egy férfi, nem olyan régen kerültem vele kapcsolatba. Állandóan flörtöl(ne) velem, pedig felesége van. Én veszem a lapot, de nem adom alá a lovat. Egyrészt azért, mert én sem szeretném a férjem hasonló szituációban látni, másrészt azért nem, mert tudom, vannak szeretői is. A szeretők is így kezdték, játszadoztak. Én nem szeretném, ha eljutnánk addig, hogy konkrétan kikezdjen velem, nekem meg vissza kelljen utasítanom, mert az akkor rányomná a bélyegét a kapcsolatunkra, legyen munka, vagy akármilyen. Aztán kellemetlen lenne, pedig tudnék vele flörtölni rendesen, be tudnék olyanokat szólni, hogy csak pislogna...de nem teszem, nem játszom a tűzzel, inkább hagyom lógva, és nem veszem fel a perverz célozgatásait, vagy témát váltok.
20. Mazsinka (válaszként erre: 18. - Acuko)
2012. szept. 29. 11:47

Szerencsére a férjemnek van annyi intelligenciája, hogy erre ne kerüljön sor. Tudod, vannak olyan házasságok, ahol a férj nem lép félre, csak mert lát egy jobb nőt, mint amilyen a felesége.


A házasság szerelmen, kölcsönös tiszteleten, megbecsülésen, őszinteségen alapszik, azon, hogy egymás lelki társai vagyunk és barátai, és mindent megbeszélünk egymással, nem teszünk olyasmit, ami bántaná a másikat, nem flörtölgetünk más emberekkel. Lényegében nem pár nagy mellen, vagy szebb pofikán múlik a boldogságunk, hanem valamin, ami sokkal mélyebb, és több annál. Ha így is lenne, számára akkor is én vagyok a tökéletes nő. Persze ezt biztos nehezen dolgozzák fel azok, akiket megcsalnak a tündibündi arcocskájuk, mellecskéjük, szoknyából kilógól...cskájuk ellenére is.


Hiába próbálod bizonygatni, a férjem nem fog megcsalni, ahogy én sem őt. Hihetetlen, ugye? :)

Ettől függetlenül nem szeretném, ha flörtölgetnének vele, mert az azt a nőt minősíti, aki pedzegeti annak ellenére, hogy tudja, van felesége. Ez fordítva is igaz.

19. 6b006fc769 (válaszként erre: 16. - Mazsinka)
2012. szept. 29. 11:40
nos nekem semmi bajom az általad említett kategóriàval. sokkal inkább összevonnàm a szemöldököm, ha fiatal jólöltözőtt akár házas nőcik zsonganàk körbe a férjem:DDD
18. acuko (válaszként erre: 16. - Mazsinka)
2012. szept. 29. 11:36

Hát, szerintem elég kevés lehet az önbizalmad, mert már előre félsz attól, hogy valaki nálad jobb nő elhalássza a férjedet mellőled.

Igen, minden esély megvan erre..

2012. szept. 29. 11:25

Mondjuk az nem derült ki h a kérdező házas-e,de ha az és így akar flörtölni akkor azt nem pártolom,de gondolom senki sem.

Viszont ha szingli,és a "kiszemelt" is szingli akkor miért ne csinálhatnák?!

16. Mazsinka (válaszként erre: 11. - Acuko)
2012. szept. 29. 11:10

A házas emberekről én beszéltem.

A flört szórakoztató, önbizalmat növelő- a szingliknek. Csinálják, más szinglikkel.

"Nem arra irányul, hogy a párját elhalássza bárki is..." Ahan, persze.


A férjemet nem kell rövid pórázon tartanom, mindketten tudjuk, mekkora a pórázunk, meddig mehetünk el. Nem csalt meg sosem, ahogy én sem őt, mivel tökéletes szerelemben élünk.


Viszont nem szeretném, ha kiéhezett, levakarhatatlan, középkorú, alulöltözött, szingli nők flörtölnének vele, csak mert azt szórakoztatónak találják, és viccesnek...ahogy én sem flörtölgetek más nők férjével.


Ilyenkor de nagy a demokrácia, aztán meg sírtok-rítok, hogy a férjeitek szeretőt tartanak. Pedig egy kis ártatlan flörttel indul minden.

15. 6b006fc769 (válaszként erre: 13. - Acuko)
2012. szept. 29. 11:03
nem, nem arról... bár nem hiszem, hogy a házasoknak karótnyeltként kéne ülniük a klaviatúra felett, minden pajtàskodást elkerülve.
14. Cippora (válaszként erre: 10. - Mazsinka)
2012. szept. 29. 10:49
Lazulj egy picit :D
13. acuko (válaszként erre: 12. - 6b006fc769)
2012. szept. 29. 10:47
És nem arról volt szó, hogy ezt házas emberek tennék a munkahelyeken.. Ugye..
12. 6b006fc769 (válaszként erre: 10. - Mazsinka)
2012. szept. 29. 10:44
szerintem a flört játék. ami komoly az szerintem nem flört, az kavarás...
11. acuko (válaszként erre: 10. - Mazsinka)
2012. szept. 29. 10:19

Huh!! Hmmm..

Ki beszélt itt a házas emberekről??????????

Te olvastál olyat, hogy azokhoz szól a kérdés, akik házasságban élnek? Mert én nem olvastam ilyet.

És igen, ha tetszik, ha nem tetszik, a flört szórakoztató, önbizalmat növelő, kellemes dolog. Nem arra irányul, hogy bárkinek a párját elhalássza bárki is.

Azért nem lennék a férjed helyében. Rövid pórázon tarthatod.

Épp ezért ne csodálkozz azon, ha mégis kifelé kacsingatna, és ezt később megtudod..

2012. szept. 29. 10:14

Érdekes...úgy beszéltek a flörtölésről, mintha valami szórakoztató dolog lenne, ami arra hivatott, hogy feldobja a munkahleyen töltött szürke órákat.


Nos, én nem szeretném, ha a férjem unalomból lányokkal flörtölgetne a cégnél, ahol dolgozik, nem találom megengedettnek, még akkor sem, ha nem mennek el a csókig, egyébig. A flört nem megengedett egy normális kapcsolatban, a flört már kikacsintgatás. Ugyanígy én sem flörtölgetek senkivel sem, van nekem férjem, akivel flörtölgessek.


A szinglik meg felőlem azt csinálnak, amit akarnak, csak ne az én férjemet találják meg vele.

9. acuko (válaszként erre: 6. - Pumukli1985)
2012. szept. 29. 10:10
Mivel a több mint a fél életünket a munkahelyünkön töltjük, szerintem elkerülhetetlen. És pesrsze, hogy jó, csak tudni kell, meddig szabad elmenni. Ha komolyra fordul a dolog, akkor az már baj lehet és pont azért mert a fél életünket a munkahelyünkön töltjük. A családunkkal pedig sokkal kevesebbet, sajnos.
2012. szept. 29. 10:07
Azt nem mondanám,hogy hasznos,de jó :) Gyorsabban telik a munka :)
2012. szept. 29. 09:07
ha a helyén kezelik hasznos.
2012. szept. 29. 08:29

Ha nagyon belegondolsz akkor nagyon két esélyes a dolog...

Mert jó,flörtöltök,elvagytok,kiderül h milyen jól elvagytok egymással,aztán az egyikőtök esetleg többet kezd érezni,innentől kellemetlenné tud válni a dolog ha nem kölcsönös...

A másik meg hogy tényleg csak flört,és semmi több és jól érzitek magatokat és slussz-paszz,akkor legalább feldobjátok a szürke mindennapokat! :D


Mondjuk van egy alapszabály amit sok helyen használnak,hogy házinyúlra nem lövünk! gondolom ismered...nem véletlen találták ki én úgy gondolom!

De ha jól esik,nem zavar senkit...akkor tegyétek színesebbé egymás életét! :D

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook