Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek a fekete hennát a hajon valamennyire befogná a vörös? Vagy ne is próbálkozzak vele? fórum

Szerintetek a fekete hennát a hajon valamennyire befogná a vörös? Vagy ne is próbálkozzak vele? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 25. 17:28
Köszi
2011. júl. 25. 12:52
Gubóka jól mondja, fekete henna nincs, illetve nem természetes. A henna vörös színt eredményez. Indigóval érhetsz el feketét. Ha be akarod festeni hennával legalább 1 hónapig pihentesd.
2011. júl. 25. 07:27

olvass utanna hennas oldalakon vagy antal vali oldalan keress rá a hennara


nagyon sok hasznos info van fent ott. a port amit te keversz ki az igazi igazi hennaval csak vöröses szinet lehet elerni. feketet szökét nem tud. a hajszinedtől függ h miylen arnyalatú lesz.


en egy arab boltba veszem pesten, korbe kell klerdezni sok ehlyen aruljak igy, mert amugy 2000-3000 ft egy csomag webaruhazakban, en meg 750ftert veszem :DD

2011. júl. 25. 07:03
nem is gondoltam, hogy nem természetes dolog... másképp be se festettem volna.
2011. júl. 25. 07:01
Por volt, én kevertem ki, és azt írta rajta, hogy fekete henna...
2011. júl. 25. 06:58
lényeg lemaradt, szal persze befoghatja, csak nem indegy h kemikáliara akarod e kenni a henna port, vagy a hennatartalmu hajfesteket!!
2011. júl. 25. 06:58

fekete henna nincsen.


a henna porral csak vörös árnyalatu szint lehet elérni.


ha hennás hajfestéket veszel és az barna--fekete-vörös-szöke akkor az nem igazi henna max henna tartalmú kemikáliás hajfesték.


ha rendes festékkel festetted e a hajad es nem hennaval, akkor várj 2-3 honapot mielott hennaval(porral amit te keversz ki,) festened be a hajad.

2011. júl. 25. 06:52
Szerintetek a fekete hennát a hajon valamennyire befogná a vörös? Vagy ne is próbálkozzak vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook