Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megkopott a kedvenc fekete nadrágom színe, érdemes otthon ruhafestékkel próbálkoznom? fórum

Megkopott a kedvenc fekete nadrágom színe, érdemes otthon ruhafestékkel próbálkoznom? (tudásbázis kérdés)


2007. dec. 17. 15:30

Mármint a festékeket? Előírás szerint. :o)

Én utána végig szoktam csinálni egy üres, domestos-os, 90fokos mosást, utána pedig esetleg még egy üreset. Így tuti biztos, hogy nem marad festék a gépben.

Nem fog jobban utána, mint bármelyik ruha...

2007. dec. 10. 20:15

és ezeket hogy használjátok mosógépben?

utána nem fognak?

7. hihi (válaszként erre: 6. - D606bc0fd7)
2007. nov. 27. 14:44

egyáltalán nem marad foltosa férjem fekete nadrágját kiszívta a nap,és tiszta folt volt.Most olyan,mindha

új lenne!

2007. nov. 27. 13:14

Nagyon köszönöm az ötleteket :)

Kicsit féltem ezeketől a festékektől, azt gondoltam, ha be is fogja, akkor is biztosan foltos marad a ruha.

2007. nov. 27. 11:42

Tényleg jól fest az is, de ott általában kevés szín van. Viszont hobbiboltban találsz olyat, ami tasakos, és mindenféle színek léteznek belőle. A kreatívhobbyban tuti van.

Én mindkettőt próbáltam már, mindkettőt a mosógépben. Így ráadásul nagyon egyszerű is. :)

4. hihi (válaszként erre: 2. - D606bc0fd7)
2007. nov. 27. 11:34

Szerintem mindenképpen!!!!!!

A dm-ben lehet kapni az iberia nevű festéket,istenien fest

3. hihi
2007. nov. 27. 11:33
Én szeretek itthon ruhát festeni,és szoktam is.A fiam szokta a ruháit vagy befűfoltozza,vagy összefirkálja,utána a festés csodákra képes
2007. nov. 27. 11:33
Megkopott a kedvenc fekete nadrágom színe, érdemes otthon ruhafestékkel próbálkoznom?
2007. nov. 27. 11:32
Kinek van tapsztalata ruhafestéssel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook