Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerinted mitől van, hogy egy több hónapos kapcsolatban nem jutunk el a szeretkezésig? fórum

Szerinted mitől van, hogy egy több hónapos kapcsolatban nem jutunk el a szeretkezésig? (beszélgetős fórum)


1 2 3
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Vivo44)
2021. jún. 2. 22:19

Akkor mégegyszer : nem odatartom oszt csókolom van.

Nem tudja úgy kimutatni az érzéseit, ez nekem is rejtély. Meg nem tudtam megfejteni, de ahogy írtam csókolni sem szeret valahogy zavarja ha túl közel van az arcunk.

16. vivo44 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 22:17

Hát ez ennek igencsak ellent mond!

"nem simogat, nem csókol, még a fejünk is leginkább az ágy két oldalán van."

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Vivo44)
2021. jún. 2. 22:15
Hogyne lenne bemelegítés. Orál kényeztetésben verhetetlen és imádja is. ☺️ Szóval nem egymásnak esünk, hanem van sok előkészítés.
14. df1e1c376c (válaszként erre: 9. - Vivo44)
2021. jún. 2. 22:14

Én egy variációt ismerek: álmomban begerjedek, megébredek nedvesen, és ahogy elkezdem támogatni a párom épp merev fázisban van.

Na, de olyan még velem sem volt, hogy ez lett volna az első alkalom, mert ehhez el kell jutni az ágyig közösen 🤔

13. vivo44 (válaszként erre: 12. - Liliom10)
2021. jún. 2. 22:11

Kedves Liliom10!

Értem én, de próbáltam valódi váklaszokat kapni a helyzetre és nem a részletekre figyelve.

Szóval szex nálam egy érzelmi (felszínes), míg a szeretkezés az pontosan az akár órákig tartó kényeztetés (behatolás nélkül), tele érzelemmel, odaadással.

Na most nekem ez nem igazán jön össze képben agyilag, hogy egy nő odatartja, megvolt és ettől már kapcsolatról beszél...

Talán te, talán más fogalmazta meg, hogy magyarul ez csak egy g**i tarisznya és annyi.

12. liliom10 (válaszként erre: 9. - Vivo44)
2021. jún. 2. 21:45

Ez a fizikai része. Mi lehet az oka, hogy van olyan nő, aki ezt vállalja ??? Még halálszerelmesen se !!! Nekem nem attól férfi az illető, hogy van erekciója ! Ez alap, de hol van az intimitás, a sok simogatás, puszilgatás, csókok ? Nálunk egy alkalom se lett volna, mert ezek nélkül nem lett volna szex, az biztos !!!


Talán mindig használnak rengeteg sikosítót ? Vagy mit ?

11. vivo44 (válaszként erre: 10. - NomNom)
2021. jún. 2. 21:21

Köszönöm a nyíltabb megfogalmazást.

Ez számomra elképzelhetetlen és már-már erőszakosnak tűnne, hogy jött-láttam-betettem-elmentem-jócakát.

10. NomNom (válaszként erre: 9. - Vivo44)
2021. jún. 2. 21:18
Jogos a felvetés... Ha nincs simogatás, csók stb, akkor hogyan jutnak el oda, hogy be tudja tenni? 🤔
2021. jún. 2. 21:16

Elnézést hölgyek! (tapasztaltabbak talán)

Lehet én vagyok túl szexmániás, vagy bármi..., de áruljátok már el nekem, hogy hogyan tud szex lenni, amikor a nő nem gerjed a simogatástól, nem ébreszti a vágyat a tapizástól (előjátéktól), nem nedvesedik a ******, akkor mégis hogyan lehet ezt szeretkezésnek, szexnek nevezni?

FI! Leírásod alapján szárazon bedugja (mindegy neked fáj vagy sem) és annyi a szex? Hiszen ez nem kapcsolat (sosem volt!)

2021. jún. 2. 20:49

Van olyan férfi akit csak maga az aktus érdekel,intimitás és a szeretkezés érzését még hírből sem akarja megismerni.


Szomorú dolog az olyan...

7. liliom10 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 20:38

Már bocs, lehet, hogy nincs is előjáték ? Se simogatás, se csók, se semmi ? Nem értem. Nekem ez valami ösztönös szex, mint az állatoknál.

Csak azt énekli, hogy :

"Nyisd ki rózsám kapudat, kapudat,

Hogy kerüljem váradat, váradat,

Szita, szita péntek,

Szerelem csütörtök,..." és erre Te szétteszed a lábadat ?

6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 20:22

Nem, nem fog változni.


Ez a pasi csak benned ürít.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Liliom10)
2021. jún. 2. 20:20

Találkozásunk első napján már volt (na jó, majdnem) és utána normálisan, ahogy találkoztunk. Most meg ahogy kedvünk van. 🙂

Kérdeztem, neki nem fontos, nem szeret csókolni. Nem büdös egyikünk sem 😀😀

4. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 20:08

A több hónapos kapcsolatban valamikortól van szex, és attól kezdve van minden nap ? Vagy a kapcsolat első napján volt már szex, és azóta is van ? Talán nem mindegy. Az első esetben volt simogatás, csók, és később már szex is ? Ha szex volt már első nap, akkor gondolhatja, hogy jó ez így Neked,hiszen nem szólsz.

Miért nem vele beszéled meg ezt ? Nekem ez nem vágyakozó szeretetkapcsolat, nekem nem kéne ilyen férfi. Talán büdös a szája ?

3. sanyinak (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 20:01

"fejünk is leginkább az ágy két oldalán van"

De azért ugye még nem a lábainál heversz? 😄

2. kisj
2021. jún. 2. 19:58

Ezt olvasni is szörnyű.

Használ, mint egy guminőt.

2021. jún. 2. 19:49
Természetesen szex van (már az első naptól), de a pasi nem akar továbblépni, nem simogat, nem csókol, még a fejünk is leginkább az ágy két oldalán van. Vajon ez változhat idővel?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook