Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretsz színházba járni? Ki a kedvenc színészed? Vagy mi a kedvenc darabod? fórum

Szeretsz színházba járni? Ki a kedvenc színészed? Vagy mi a kedvenc darabod? (beszélgetős fórum)


8. b235ac96d5 (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2011. dec. 19. 22:45
Én imádnék, de egyre inkább nincs miből:(
7. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2011. dec. 19. 21:55
Sajnos én is így vagyok vele. Egy időben bérletem is volt, és mondhatom, semmi nem kapcsolt úgy ki, mint a színház. Akivel mentem, másik városba költözött, a férjem pedig nem szereti.
2011. dec. 19. 20:28

Szia!

Imádok színházba járni, 5 éve bérletünk van, ami azért jó, mert olyan darabot is megnézünk, amire lehet egyébként nem vettem volna jegyet, de a bérlettel elmegyek. Miskolcra járunk, jó a színház, tehetségesek a színészek.

Minden évben megyünk a tanítványainkkal is a mesedarabra, januárban a Dzsungel könyvét nézzük meg, ez most felújítás, néhány éve láttuk, akkor is tetszett, jó lesz most is.

Nyáron meg minden évben megyünk a Nyári Színházba, az a Nemzeti szabadtérije. Nyaranta mindig van 1 jó zenés vígjáték, amit aztán bevisznek a Kamarába is. Szeretem, szerencsére a család is:))

2011. dec. 19. 20:25
Igen, sajnos nekem is az a bökkenő, hogy ritkán tudok elmenni. Azért egy színházjegy sem túl olcsó, de nekem megéri ;). Az improvizációs előadásokat nem szeretitek :)? Én idén voltam már kettőn is, és kellemesen csalódtam, mindenkinek csak ajánlani tudom.
2011. dec. 19. 20:23
szeretek, csak ritkán jutunk el. a rockoperákat kedvelem, és a musicaleket kedvencem a Jézus Krisztus Szupersztár. :)
2011. dec. 19. 20:22

Már van ilyen fórum, jó lenne szerintem azt folytatni, mert alig szóltak hozzá:

Szeretsz színházba járni? Ki a kedvenc magyar színészed?

2011. dec. 19. 20:22
Imádnék csak nincs kivel:(
2011. dec. 19. 20:20

Úgy gondolom, a rohanó hétköznapokban senkinek sincsen ideje színházba vagy moziba menni, inkább mindenki otthon nézi a tévét. Ezzel sajnos én is így vagyok/voltam, de az elmúlt hónapokban próbáltam arra összpontosítani, hogy eljussak egy kicsit művelődni, mert a sok hétköznapi esemény, probléma miatt nagyon is ránk fér a kikapcsolódás. Olyannyira belejöttem a színházasdiba, hogy karácsonyra is színházjegyet kértem. Bár még nem tudom pontosan, hogy miről is fog szólni a darab, de pont ezért lesz meglepetés. ;)

Ti mit gondoltok egyáltalán magáról a színházról, a színházba járásról? Ti is szívesen mentek? Ha igen, milyen darabokat ajánlotok? Kik a kedvenc színészeitek, és kiket kedveltek kevésbé? Melyik színház a kedvencetek? :) Beszélgessünk egy kicsit a problémák mellett a kultúráról, a művelődésről is. Mindannyiunkra ráfér. ;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook