Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretsz színházba járni? Ki a kedvenc magyar színészed? fórum

Szeretsz színházba járni? Ki a kedvenc magyar színészed? (beszélgetős fórum)


2011. szept. 14. 09:06
Én is nagyon szeretem a színházat. Nagyon szeretem Marton Róbertet, Szomor Györgyöt, Molnár Lászlót, de még sok mindenki tartozik a kedvenceim közé. Én elsősorban a musicaleket részesítem előnyben, de egyébként mindenevő vagyok! :)
2011. szept. 11. 13:58

Szeretnék...,de hál Istennek mostanában sokszor adnak az m1-en is színházi előadásokat.Igaz,jobb lenne ott lenni.

Egyébként sok kedvenc színészem van.

2011. szept. 10. 20:07
Jaj de örülök! :) És neked kik a kedvenceid magyarok közül?
2011. szept. 10. 19:55
IMÁDOK:)legszívesebben minden előadást,darabot, megnéznék!!!
2011. szept. 10. 19:35
Mivel én imádok színházba járni, nagyon szeretek művelődni (olvasni, kirándulni stb.), ezért gondoltam, nyitok egy fórumot, ami arról szólna, hogy mindenki megírná, hogy milyen darabokat szeret, ki a kedvenc színésze/színésznője stb., és ötleteket adnánk egymásnak, hogy milyen darabokat érdemes megnézni. :) Nekem a kedvenc színészem a fiatalabb korosztályból Alföldi Róbert, Fenyő Iván, Szabó-Kimmel Tamás, Nagy Ervin, Kovács Patrícia. Mivel nem a fővárosban élek, ezért csak internetes oldalakról tudom megnézni, hogy ki, mikor szerepel. Aki esetleg Budapesten él, nem tudja esetleg, hogy a közeljövőben hol látni őket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook