Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretnél Nőt kényeztetni... akarnád... vágysz rá? (csak nőknek) fórum

Szeretnél Nőt kényeztetni... akarnád... vágysz rá? (csak nőknek) (beszélgetős fórum)


208. pemete
2008. okt. 10. 09:18
Tudod én nagyon türelmes ember vagyok, és jól bírom az álmdozásait:) És néha én is álmodozok egy kicsit...
2008. okt. 9. 18:53

Pemete: rengeteg ikrek barátom van. Nagy dumásak, jó velük beszélgetni, de ikrekkel párkapcsolati szinten valahogy sose passzoltunk...:SSS Tökjó, hogy ti ilyen jól kijöttök!;)


Kritari: én is nagyon sokszor jártam így. Már fel sem tűnik, ha valaki ezt megjátssza velem. Illetve fel sem háborodok rajta, mert mondhatni megszoktam...

Előfordult már olyan is, hogy valaki kikezdett velem, ő jött rám, hogy ismerkedjünk, aztán ő dobott engem... Kész, hogy milyen hülye picsák vannak. Szerintem az ilyenek még magukkal sincsenek tisztában, nem tudják még igazán, hogy mit is akarnak.:P

206. bca03421e0 (válaszként erre: 200. - Mothertiger)
2008. okt. 9. 17:24

Sziasztok.Szép estét nektek.


Szia mothertiger:Lehet hogy nem igen lesz miröl mesélnem ha igy halad az ügy.Van egy csaj akit megismertem neten keresztül az egyik oldalon.És elég sokat beszélgettünk,már eljutottunk odáig hogy megbeszéltünk egy személyes talit is.Mikor ezt lebeszéltük akkor azt is megbeszéltük hogy másnap beszélünk.Hát azota sem jelentkezett.Még msn-röl is töröltHát ennyit arrol hogy ezen a téren mi sikerül nekem.Hát semmi.Pedig az élet bármely területénelhatározok valamit vagy eltervezek sikerül minden.Na majd lesz valahogy.Én azt mondom ugy még soha nem volt hogy sehogyan ne legyen.Vagyis soha ne mond hogy soha

205. pemete
2008. okt. 9. 11:45

Nálunk is megy az álmodozás! Ő mindig a felhők közt jár, én meg két lábbal tiprom a földet, és néha visszarángatom:) Ő is mindig őrli magát valamin, én meg mindenen átlépek, és majd megoldódik. Így tök jól kiegészítjük egymást!

Ja, én ikrek vagyok!

2008. okt. 9. 11:34

Nekem is halak pasim van. Olyan "lassú víz partot mos" típusú, álmodozó, örök kételyek közt őrlődő... Tőlem kapja az energiát, az önbizalmat, az erőt.

Én meg tőle a sok-sok gyengédséget, cirógatást, meg sok-sok orgazmust! XDDD


Amúgy ahogy írtam, kissé konzervatív felfogása van. De hálistennek nem mindenben...;)

203. pemete
2008. okt. 9. 11:23

Azta micsoda horoszkópos témává lettünk:D

Nekem életem során csak halak csillagjegyű pasijaim voltak, a férjem is az! Nem tudom miért van ez, de biztos megvan rá a magyarázat!

2008. okt. 9. 10:22
Ismerek egyet-kettőt, sőt jártam is egyel... Fergeteges élmény volt...! Már ha érted, mire gondolok...;) Néha már féltem tőle, annyira vitte a feje mindenfelé!!!
201. Borisz226 (válaszként erre: 200. - Mothertiger)
2008. okt. 9. 06:25

Talán ismersz mást is aki kos?

Nekem párom is az. :-)

2008. okt. 8. 16:20

Borisz, hát az sem rossz! Sőt, néha egészen félelmetes...;)


Pemete, akkor nincs baj! Jöhet a többi tejes finomság!XDD


Kritari, mondasz többet vagy titok?

2008. okt. 8. 13:37
Én is bika vagyok.És minden jellemezés illik rám.Talán most kezd valami kialakulóban lenni nálam
198. pemete
2008. okt. 8. 09:19
Kipróbáltam nem az:DDD
197. Borisz226 (válaszként erre: 196. - Mothertiger)
2008. okt. 8. 08:08
Horoszkóp alapján én kos vagyok.
2008. okt. 7. 22:08

Pfúúú, Pemete, tejszínhabot???:) És ha laktózérzékeny? ;) :DDD

Nekem még mindig semmi...:S


Borisz, ez a nekem is kell... ez a bikák jellemzője, életfilozófiája!XDD És hát én valódi bika vagyok.;)

2008. okt. 7. 12:10

:-) Kicsit én is ilyen vagyok...

"Nekem akkor is kell, most rögtön. " :)

Természetesen meg lehet győzni, viszont nagyon hálás vagyok ha mégis megkapom. :-)

194. pemete
2008. okt. 6. 19:39

Szió! Nálunk a gyerek ilyen, hogy neki akkor is kell most rögtön:DDD Ja, meg akitől örökölte: a férjem! Kitalál valamit, és akkor aztán adj uram, de rögtön:p Én meg nyugisan lehűtöm...

Szerencsére én nagggyon türelmes ember vagyok, és rá is érek, szóval van időm, meg energiám kivárni azt az alkalmat, ami a legtökéletesebb lesz:)

Addig is vettem egy jó nagy doboz tejszínhabot játszani:p

2008. okt. 6. 18:31

Megint csak azt tudom mondani, hogy dettó. Mondjuk nekem annyira nem gáz, mert a párommal nagyon jó a szex, igazából csak a kíváncsiság hajt. Meg a hülye természetem, hogy "nekem akkor is kell, most rögtön." :)


Szép estét mindenkinek!:*

192. bca03421e0 (válaszként erre: 191. - Mothertiger)
2008. okt. 6. 17:11

Szia mothertiger.Remélem igazad lesz.És tényleg jönni fog valaki.Mert ez igy nagy kegyetlenség,hogy az ember csak szenved a vágytol.Legalábbis én igen.

•´¸. •*´¨) ¸. •*¨)

(¸. •´ (¸. •'*╠╣ello!*´¨) *´¨

¸. •´¸. •*´¨) ¸. •*¨) ¸. •*¨)

Szia(¸. •´ (¸. •

() (

(ˇ-ˇ) További szép napot neked!

2008. okt. 6. 11:29
Kritari, én is ilyen szinten vagyok. De amúgy már most nem is nagyon foglalkozom ezzel. Inkább dolgozgatok ismét, hátha nem várom, és akkor jön!:)
2008. okt. 5. 19:04

Sziasztok.Nekem is csak agyban zajlik ez az egész.Én is szivessen lennék egy lánnyal.De még nem jött el az én idöm (ugy látszik)Egyszerüen nem sikerül semmi.Vagy olyannal akadok össze aki nagyon messze lakik,vagy csak ugy gondolja és mikor célba érne akkor megondolja magát és eltünik.

Pedig már évek ota keresgélek.de mindhiába.Már nagyon jó lenne ha tudnék találni valakit akit kényeztetni lehetne.

•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•'*╠╣ello!*´¨) *´¨

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨) ¸.•*¨)

Szia(¸.•´ (¸.•

() (

(ˇ-ˇ) Szép Estét Kívánok!

2008. okt. 5. 11:51
Nem olyan egyszerű ez. De majdcsak lesz valami. Valamikor. Egyszer, talán...;)
188. pemete (válaszként erre: 187. - Mothertiger)
2008. okt. 3. 21:34

Az emberek idióták! Ne foglalkozz ilyenekkel! Nem kell minden seggfej véleményére adni!

Szard le magasról, és keresgélj tovább olyat, akivel megfeleltek egymásnak, és meg tudtok egyezni a feltételekben, és kész. Nem kell figyelembe venni az ilyen rosszindulatú beszólásokat.

Könnyen jár a szám mi? De azért valld be, hogy van abban valami amit mondok...

Remélem most már találsz valakit, és megvalósíthatod végre a vágyaidat:)

2008. okt. 3. 19:28

Hmm, levelezés szinten megint senki. Illetve talán egy fiatal lány, talán 25 körüli nemtom pontosan. Persze ő is nagyon messze lakik, még messzebb, mint az eddigiek. Az ország másik végében, de fontolgatja, hogy eljön...


A tegnapi "betámadás" miatt meg kicsit feldühödtem az egyik site-on, ez is elvette a hangulatomat ettől az egésztől.

Mégis hogy képzelheti valaki, hogy ennyire bunkók vagyunk? Már itt is nagyon sokszor leírtam, és már tényleg csak ismétlem önmagam: sose szándékoztam kihasználni senkit. Főleg meg nem "beszennyezni" őket a párom testnedveivel... Amúgy lehet, hogy lennének ilyen igénytelenek is, én azonban nem tartom magam annak... Meg végülis ez nem is csak igénytelenség, hanem tiszteletlenség is lenne. S önmagamat minősíteném, ha ilyet tennék...

186. pemete
2008. okt. 3. 12:28

Nem baj, kell néha az is:) Én is szerettem a feketét, mert tényleg "vastagabb" lesz tőle az ember haja. Csak nekem elég sokáig fekete volt, és meguntam. Meg az az igazság, hogy lusta vagyok már festeni:DDD

Amúgy tényleg mizu veled? Levelezgetés, valami van kilátásban? Vagy csak a szokásosak?

2008. okt. 3. 10:52

Hát igen, ezt akarom elkerülni! Ígyis eléggé hullik a hajam, bár most, hogy befestettem feketére, kissé erőre kapott. Ezért kedvelem, tehát egyenlőre eszem ágában sincs leszedni!:)


Szépen offoltuk a topikot...:SSS

184. pemete
2008. okt. 3. 08:46

Szió csajok! Ezek az anyukák már csak ilyen toleránsak:) Szerintem egyébként jó a fekete haj is neked tigris, de ha akarod, én tudom hogy kell leszedni, én már csináltam magamnak egyszer, amikor 15 éves voltam, és idióta...XD

Kell hozzá 2 adag szőkítőpor, két adag 12% hidrogénperoxid-oldat, meg egy adag visszavilágosító festék. Garantáltan lejön a fekete a hajdról, meg a hajad fele is biztos kihullik:p

2008. okt. 2. 21:10

Hááát... Egyenlőre eddig te voltál talán a második, aki azt mondta, hogy a vörös jobb volt.;)

A párom is odavan érte a kezdeti idegbaj után, tehát egyenlőre marad így!:)

182. a4cf17146e (válaszként erre: 181. - Mothertiger)
2008. okt. 2. 21:03
Megoldod te azt!
2008. okt. 2. 20:51

Hát ezt már elcsesztem!:DDD

Feketéből nehéz lesz variálni!XD A vörös nagyon tönkretette a hajamat.

2008. okt. 2. 20:49
Aha. Viszont a vöröses haj jobban állt neked, mint a fekete. Szerintem.
2008. okt. 2. 20:46

Értem, persze.

Nem voltam még lánnyal, csak csókolózás szinten.;)

De szeretnék!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook