Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szeretnék a Bajcsy kórház szülészetéről infókat gyűjteni és az orvosokról. Te kit ajánlanál? fórum

Szeretnék a Bajcsy kórház szülészetéről infókat gyűjteni és az orvosokról. Te kit ajánlanál? (beszélgetős fórum)


12. froni (válaszként erre: 11. - Vica_m)
2014. márc. 16. 16:39

Szia Vica!


Én 2012 decemberében szültem a Bajcsyban és teljesen meg voltam elégedve a kórházzal. Dr. Kubicsek Tamásnál szültem, nagyon meg vagyok elégedve vele, nála fogom szülni a második babámat is a közeljövőben. Szülés óta hozzá járok minden évben a szokásos rákszűrésre. Magánrendelése a 3. kerületben van, de a 10 és 17. kerületi sztk-ban is rendel. Szülésznőm is volt, vele is nagyon meg vagyok elégedve. Ha van még kérdésed írj.

11. vica_m
2013. febr. 20. 10:57
Sziasztok! Friss infója nincs valakinek a Bajcsy szülészetéről? Dr. Kubicsek Tamást ismeri valaki?
2012. dec. 9. 11:50
Szia!Én a 17.kerületi rendelőbe járok,szinte mindegyik dokival taliztam már.A kislányomnál nem volt fogadott orvosom,de a Varga doktornőnél szültem a Bajcsyban.Nagyon kedves,aranyos és törődött velem annak ellenére,hogy nem fizettünk neki.Most 23.-ára várom a kisfiam,ismét nem fogadtam dokit,de remélem normális lesz aki épp akkor ügyel.Sajnos vannak bunkó dokik is ott...
9. Zsandrea (válaszként erre: 8. - Zsandrea)
2012. aug. 7. 08:25
Sztk-s rendelése is van a X. kerületi szakrendelőbe. Nagyon nehéz hozzá bekerülni, de próbáld meg.
2012. aug. 7. 08:21

Szió!


Mind a két gyermekemet a Bajcsyban szültem. Az első dokim a Polgár volt. Osztályvezető, nem ajánlom. Csak rosszat tudok mondani róla. Az elsőnél fogadtam szülésznőt. (Ha kell megadom a számát)A másodiknál leülltem vele és megkértem, hogy ajánljon dokit, mivel nála kompetensebb nincs. Ő bent van és látja, hogy ki hogyan áll hozzá. Ő a Sulyok Csaba doktorúrat ajánlotta. Csak áradozni tudok róla. Nyaralásból jött haza, mikor megindult a szülés. Leszúrt, hogy miért nem jeleztem azonnal neki, hogy elindultak a fájások. Végig bent volt, bocsánatot kért, hogy kimehet-e reggelizni. Még a kisebbségből is sokan szülnek nála, mert mindenkinek megadja a tiszteletet. Ha időben vagy elküldöm a számát. A 17. kerület Medical Center háta mögött van a magánrendelője. Sok betege van, de érdemes rá várni, mert mikor kell ott lesz és biztosan számíthatsz rá.

2012. aug. 7. 06:41
Szia, Én Toldi dokihoz járok, eddig meg vagyunk vele elégedve, jövő hónapban szülök nála. Rákszűrés vizsgálattal 10e, sima vizsgálat 8e. Magánrendelő 2 helyen: Örs és Gödöllő.
2012. aug. 2. 14:30
Rákoskeresztúron van a rendelője.Szülni még nem szültem nála,azt nem tudom,de a vizsgálat rákszűréssel 12.000Ft,nagyműtét 50.000Ft.
5. Erika8111111 (válaszként erre: 4. - Natus87)
2012. aug. 2. 14:28
Szia! Neki mennyi a tarifája? Hol van magánrendelője?
2012. aug. 1. 21:55
Szia.Én is oda tartozom,de az orvosomnak magánrendelője van,de a műtéteket,szüléseket ott vezeti le.Én nagyon szeretem,szinte már minden nőismerősöm hozzá jár. :) Nagyon lelkiismeretes orvos.Dr.Kardos Gábornak hívják.
3. Erika8111111 (válaszként erre: 2. - Noozimanoo)
2012. aug. 1. 19:50
Szia! November 17-re várjuk a második babánkat az elsőnél volt fogadot dokim Kistarcsán aki nem figyelt oda ránk igy a 32 héten született meg a fiam majdnem ott maradtunk végül akkor a Baross utcában született meg oda irányitottak S.O.S volt! Most nem akartam fogadot dokit de mivel elég problémás vagyok most lehet mégis csak akarok mert az SZTK ellátás szerintem nagyon felületes! Tisztára tanácstalan vagyok! Jah és az új területi osztás miatt ugye már a Bajcsy kórházhoz tartozunk!
2012. aug. 1. 19:40

Hali!

Júni közepéig oda jártam, szinte mindegyik dokival találkoztam. Ki kellene konkrétan?

2012. aug. 1. 19:35
Sziasztok! Akinek friss információi vannak a Bajcsy kórházról kérem ossza meg velem köszönöm! A legfontosabb létezik olyan doki aki normális és nem feltétlen pénzéhes? Köszi mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook