Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretkeznél majd a szabadban, ha jobb idő lesz? fórum

Szeretkeznél majd a szabadban, ha jobb idő lesz? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
116. Skopsko (válaszként erre: 114. - C114183a1c)
2014. márc. 31. 14:48

Az a baj,hogy a magyarazataid es a kovetkezteteseid hemzsegnek a hamissagoktol a kommentjeimvlosagtartalmatol total elvonatkoztatva probalod meg "ervenytelenne tenni" az altalam leirtakat.Olyan hamis kerdeseket teszel fel vaalojaban amelyre valojaban nem varsz valaszt, mert abban nem kerdezel, hanem csupan allitasz valamit igy eleve megakadalyozod, hogy valaki - ez esetben en - arra valaszoljon, vagy megcafolja azt.


A fo oka a feluletesseg es az atgondolatlansag de a te esetedeben jokora metrteku szandekossag fedezheto fel, amellyel igyekszel kedvezo kepet festeni magadrol es torekedve ezzel masok meggyozesere es megtevesztesre - a sajat magadera is, hiszen ezzel asajat megnyugtatasodra alkotsz valotlan ideologiat es csak hitegeted magad arol, hogy kezben tartod a dolgokat.


Felesleges altatnod magad, mar reg nem ervelsz csak feleselsz mert szamodra elveszett a vita valodi celja.


Az onigazolas es megfelelesi kenyszer a buszkeseg egyik zsakutcaja, de van egy pont ahol vissza lehet meg fordulni am azt kovetoen egyre inkabb ferdulnek a tenyek es a vegen kivilaglik, hogy rossz alapokra epitkeztel es mar az elso mondatodat kovetoen hiteltelenne valik minden amit addig elhitetni probaltal. Engem igyekszel aa szetszort, vagy eroltetett vitapartner szerepeben feltuntetni holott csak a sajat tulajdonsagaiddal probalsz engem felruhazni, mintegy tukorkepkent.


Egy dolgot voltal kepes minden ketseget kizarolag, megpedig azt, hogy az altalad "gyartott" allitas nem igaz, amelyet egy altalad kialkitott es teves megallapitasokra alapozott, a szemelyes ketkedesed, felkeszuletlenseged vagy kepessegeid miatt nem tudsz egy gondolatsort ugy ertelmezni es vegig kovetni ahogyan az elvarhato lenne. Ez is csk egy dolog...


Eloszor meg csak fontoskodas volt amit irtal, de kkesobb ez atcsapott szemelyeskedesbe, ami meg nem is akkora baj csupan az adatgyujtesedhez felhasznalni kivant tenyeket a szovegkornyezetbol kiragadva keszakarva es a sajat szajad ize szerint talaltad es ertelmezted. Az altalad preferalt szovegreszeket kiemeled, mig a neked elonytelenebb mondaokat elfedni igyekszel mert valojaban nem tudod felmerni azt, hogy hnnan jossz s hova tartasz es a celod a manipulalason tul sajnos nem a vita, hanm az ellenkezes es a gorcsos csafolasi kenyszer.


Osszeollzod az altalad fontosnak tartott elemeket a mondandombol, azokat - nyilvan hibasan - ertelmezed eert barmit is velsz 100% bizonyitottnak - a teljes egesze igy egyaltalan nem tekintheto bizonyitottnak a teljes hozzaszolasomat tekintve. Azert mertr megspekelda valaszodat par olyan dologgal, aminek semmi jelentos szerepe nincsen igy az ugy szempontjabol irrelevans - nem cafoltal es nem bizonyitottal semmit.


Aatalnossagokat es rutin sztereotip szovegezest hasznalva ugy adod elo a "velemenyed" mintha az teny lenne es valos tapasztalaton alapulna, holott az eloadott tapasztalatok mogott nem a sajat, hanem masok - masod-, vagy harmadkezbol szarmazo ertesulesei allnakvalojaban es nem tartalmaznak hiteleskent ertekelheto informaciot. Ugy adod elo, mintha az altalad kepviselt allaspont mindenki velemenye lenne, holott ez piszkosul nem igy van - bar az altalanos kozvelekedes sem jelenti azt, hogy valami rendben van vagy nincs igy altalanos ervenyu kijelentest tenni szuksegtelen.


Amikor pedig mar az erzelmeid iranyitjak a kezedet es nem valos ervekkel meggyozni, vagy bizonyitani probalsz, hanem a "kakan is csomot keresve" feluletes feligazsagok es elferditett tenyek mantrazasaval - vagy helyesirasi hibakat a kommentembe illesztett idegen nyelvu szovegeket kifogasolva - erolkodsz, hogy fenntartsd a latszatot, amely szerint itt te vagy a bolcs es megfontolt Demon:) akkor keptelen vagy racionalis ervelesre csak erolteted amit nem kellene es magad alatt vagod a fat.


Nem feltetlenul fals, ha valakinek erdeke valamit kijelenteni de azzal, hogy probalsz ramutatni az en hianyossagaimra vagy tulajdonsagaimra keptelen vagy valos ervekkeles tenyekkel megcafolni az altalam leirtak helyesseget sot azert mert paran egyeterrenek veled az meg nem sokat jelent. Bar az utobbit nem igazan tapasztaltam...en spontan irok ellentedben veled, most is volt idom, igy vegre osszefoglaltam kicsit amit eddig nem vol modomban.


Nos nagyjabol ennyi de a kriminalisztika egyik alapja, hogy az erintettek azaz terhelt, tanuk, szakerto,stb....vallomasat es nyilatkozatait tenyszeruenmertekeljuk igy volt modomban - egy szakvizsgaval is megfejelve - alaposan tanulmanyozni a szavak mogott rejlo valodi tartalmat es tettem szert nemi tapaszataltra a manipulativ, a narcisztikus es az allando onigazolast erolteto - vagy kenyszeresen vedekezo - emelyisegekkel szemben. Errol es masrol is irtam par dolgozatot, de olvashatsz mas neven a weben tolem szarmazo publikaciokat.


Like! ha tetszik :o)

115. Le Bono
2014. márc. 31. 09:49

Szeretkeznél majd a szabadban, ha jobb idő lesz?

MAR JOBB IDO VAN! :))

114. c114183a1c (válaszként erre: 113. - Skopsko)
2014. márc. 31. 04:09

Idézek tőled, jó?


72-es hsz-edből:

"Nos, a maganvelemenyem az, hogy az erdoben/mezon/vizparton barmit ehet csinalni de az nem szeretkezes. Mert ugyan egy fellacio, vagy egy Pierre Woodman fele kutyapoz meg lehet, hogy okes de valahogy nem erzem szukseget egy eroltetett es kenyelmetlen dugasnak, amelyet kovetoen a s@ggembe telepedett hangyaboly vagy az akactovisek eltavolitasa miatt megkeseredik az edes pasztorora." - Tehát itt még hevesen elutasítod...


79-es hsz-edből:

"En legalabb nem vagyok alszent es nem jatszom meg az eszem, mert nincs kedvem 40 evesen a vaddisznocsapason franciazni.

Megjegyzem 20 evesen is inkabb heveresztem az aktualis donorommal egy kenyelmes agyban,mint mint oszladozo varjutetemek kozt az avaron." - Itt detto.


87-es hsz-edből:

"Nagyon jokat derulok dragam, ragyogoan sut a nap es nemsoka jon vissza a donorom, hogy kirandulni menjunk a Milleniumi Kereszthez mert aszongya, nem lehet, hogy a magyar csajok leflegmazzak a helyiek szexualis szokasait.

Ugyhogy celba vesszuk a felvonot es felhagunk a hegycsucsra, aztan a tobbit meglatjuk ott." - No itt valamiért megváltozott a leányzó fekvése. Már nem utasítjuk el olyan hevesen, bármi megtörténhet. :D


89-es hszedből:

"Erre en ma kozlom, hogy felnezunk a hegyre es lehet, hogy meghemperedunk az illatos reten( Van pledem is!)" - Megváltozott a világ, új csillag született a nap alatt, cigánygyerekek potyogtak az égből vagy piros hó esett? Vagy mindez együttvéve? :D :D :D


ÖSSZEGEZZÜK: Szögezzük le, hogy véleményed óráról órára változik. Ez inkább a gyerekekre jellemző. :) Ovisokra! Nekem Te nem vagy hiteles.

Morfondírozz drága, nekem nincs még bepókhálósodva az agyam, minden nap használom eleget, használnom is kell a munkámból adódóan elég keményen. :) De sem időm, sem kedvem zavart egyéniségeken morfondírozni, akik maguk sem tudják, mit is akarnak, másrészt céltalan is lenne. Nem ismerlek, nem akarlak megismerni, jót nevettem a hsz-eiden, ezt köszönöm, ennyi. :)

113. Skopsko (válaszként erre: 110. - C114183a1c)
2014. márc. 31. 00:12
Egyszer sem cafoltam meg magam.Morfondirozni meg nem art, mert nem pokhalosodik be az ember agya.
112. Lauesz
2014. márc. 30. 21:59
Nagyon!!!!!!!!!!
2014. márc. 30. 21:51
igen, szeretkeznék már egyet-kettőt, bárhol. :))
110. c114183a1c (válaszként erre: 109. - Skopsko)
2014. márc. 30. 21:49
"Hat nem agy agysebesz annyi szent." Értelmes gondolatok azért jutnak az eszedbe? Nem fogok morfondírozni az általad mondottakon, mert sokszor saját magadat cáfolod meg, a hitelességedet ásod alá. Mi értelme lenne? :)
109. Skopsko (válaszként erre: 108. - C114183a1c)
2014. márc. 30. 21:45
Hat nem agy agysebesz annyi szent. Megyek a repterre,addig morfondirozhatsz rajta ha van kedved :o)
2014. márc. 30. 21:39
Nyilván nem fogom kitalálni a gondolataidat, már csak azért sem, mert enyémek rendezettek, nem csaponganak össze-vissza, tehát eleve nem egy rugóra járunk. :) Ugyanezen okból nem értetted meg te sem, hogy mit szerettem volna mondani, amikor azt írtam, maradj csak meg a sezlonyos misszionárius póznál. :)
107. Skopsko (válaszként erre: 105. - C114183a1c)
2014. márc. 30. 21:34
Gondolom nem fogtad fel mit ertettem betonkevero es zoldmezos beruhazas alatt ugye...:o)
2014. márc. 30. 16:36

Télen is.Csak másképp.

Most meg-csak ne hangyabolyba rakjon-volt rá példa.

105. c114183a1c (válaszként erre: 104. - Skopsko)
2014. márc. 30. 16:20

Kicsi bogár (nem konkretizálom)! Nem túráztatom én magam semmin, hanem beszélgetek és közben jókat nevetek. (Már a másik topicban is, ahol 160 ezerért veszel igénybe 36 ezres lehetőséget:) :) Savazol? Hol? :D Terelsz maximum. Érzem én, hogy kellemetlen neked, de ameddig nekem nem fáj... :D

A nevem valóban nem magyaros, franciául van, de ha visszaolvasol, csak magyarul beszélek! Csak mert ez az anyanyelvem! Ééééérted? :D

Nem érdekelnek a szexuális szokásaid, úgy csinálod, ahogy jól esik. Vedd a lapot, hogy mire írtam! Ha meg nem sikerült, hát így jártál. :)

Nincs zöldmezős beruházásom, mielőtt leírsz valamit, nem ártana tisztában lenni magával a fogalommal! Betonkeverővel sem rendelkezem, csupán te keversz-kavarsz. Pedig nézd csak miről szól a topic! Hadd segítsek! Itt van fent! ↑

SZERETKEZNÉÉÉÉÉÉÉÉÉL MAAAAAAAAAJD A SZABADBAAAAAAAAN, HA JOOOOOOOOBB IDŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ LEEEEEEESZ? ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRTED?

104. Skopsko (válaszként erre: 101. - C114183a1c)
2014. márc. 30. 16:03

Ha ezen turaztatod magad csillagom,akkor tenyleg nem birod ha savaznak.


A te neved sem tul magyaros(sic!)


A misszionarius fekvotamaszt nem csipem, mint olvashattad(volna ha elolvasad volna)de a hanyattfekvos uborkaszelet a szemre pozt meg elviseli oreg szivem.


Te meg csak told ki a betonkeverot a kertbe amikor csak akarod, csak nehogy bemer az AWACS es legicsapast mernek a zoldmezos beruhazasodra :)

103. 3083fff2ba (válaszként erre: 102. - 5c9a13dd61)
2014. márc. 30. 13:39

Rossz időben is

most is

2014. márc. 30. 13:38
Jól elvagytok itt látom:)
2014. márc. 30. 09:50

Kóstolgat a nyavalya és köszönöm, de barátom is van pont elég. Az égvilágon semmit nem szeretnék tőled, csupán ez egy fórum, ha nem vetted volna észre és beszélgetünk.


Ez az egyik, amire gondoltam: [link] Nem fogok szótározni senki miatt, pláne, hogyha az illetőnek anyanyelve a magyar. Ez egy magyar fórum, tehát nyilván joggal elvárhatjuk egymástól, hogy magyar nyelven folyjon a társalgás. :)


Ne haragudj, de a donor mennyivel jobb, mint az általad említett puncika vagy csöcsös? Lekezelőn írsz a partneredről, csupán ezt szerettem volna érzékeltetni. Bár ki tudja, ő hogy szólít téged! :D :D :D Nekem lenne rá tippem!


Pont, hogy nem olvasok felületesen, ezzel még senki sem vádolt. Majd nézz utána, mi is a felületesség. :) Az álláspontom pedig nagyon is stabil, csak azt tudom állítani, amit eddig, viszont te csapongsz össze-vissza. Nem jó ez, nem jó az, totálisan elzárkózol a dologtól, majd közlöd, hogy mégiscsak kipróbálod. Úgy kell noszogatni, hogy akkor ne itt töltsd az idődet, hanem hajrá, indulj már neki, ne itt töltsd az időd, és látod mennyire igazam volt. :) Véleményed szerint nekem teljesedik ki itt a szexualitásom, viszont tőled kapunk infot, hogy amikor hazaértetek a múltkor, mit csináltatok. :D Nekem veled ellentétben nincs közlési kényszerem. :)


Nos összefoglalom röviden: Nem akarásnak nyögésnek a vége, maradj csak a sezlonyos misszionáriusnál! :D

100. Skopsko
2014. márc. 30. 01:42

Demonka draga,komolyan nem ertem, hogy te most itt valami nagy kostolgatas projectbe fogtal, vagy baratkozni szeretnel esetleg mentalhigienes szemelyi trenerre kivansz valni...


Milyen nyelven irtam eddig, hogy a nap susson rad? Nem magyarul?


En vagyok a s@ggfej, mikor pont azt irtam, hogy az vajon gusztusos-e mikor valaki masodlagos nemi jellegnek szolitja az oldalbordajat?


Nos a feluletes olvasas miatt keptelen vagy olyan stabil allaspontot kialakitani, amelyre a kicsinyes eloiteletedet alapozod.


Majd mereszen es folenyesen nyilatkozol ugy, hogy arra sem veszed a faradtsagot, hogy odafigyelj arra, hogy valojaban mit is irtam - valojaban a gondolataidat szinkronizalni kellene csupan az ujjaiddal es meg lehet, hogy jol el is chatelgetnenk itt.


Na akkor ennyi is volt reszemrol, bar megjegyzem szamodra nem relevans info, de a kirandulast a duty manager hivasa szakitotta felbe az pedig olyan,mint a hashajto azaz hogyha menni kell hat menni kell.

99. c114183a1c (válaszként erre: 97. - Skopsko)
2014. márc. 29. 21:01
Mi lenne, ha egyszerűen csak partnerednek hívnád? Ahogy most is említetted... :P Mekkora seggfej vagy Te! Puncika meg csöcsös... Tudod, így beszélni valakiről nagyon gáz. Téged minősít!
98. c114183a1c (válaszként erre: 96. - Skopsko)
2014. márc. 29. 20:58

Ez nem volt nagy nagy kirándulás, inkább csak ki-rándulás. :P

Te készültél a természet lágy ölén mást csinálni a donoroddal (Istenem, milyen ember az, aki így hívja a bárkijét is...), én csak javasoltam, hogy talán ott könnyebb kikapcsolódni, és igazából nem minket kellene szórakoztatnod, miközben vendéged van. :)

Az én bőrömbe hiába is kívánkoznál, nem adom, így tehát valóban megbeszéltük. :) Tudod, amiben jól érzi valaki magát, attól nehezen válik meg. :D

Drága! Most is magyarul írsz. :D Nos, ezért talán nem kértem lehetetlent. :P

Ma valóban jó későn keltem fel, ami ugye nem jellemző rám, több mint 10 órát aludtam, amit talán gyerekkoromban tettem utoljára. Azonban ennek semmi köze nincs az illendőséghez, tehát amit írtál úgy baromság, ahogy van. :)

97. Skopsko (válaszként erre: 95. - Selena78)
2014. márc. 29. 19:11

Valojaban nem tudom jobb-e az aki puncikamnak vagy csocsosnek hivja az aktualis partneret...Hallottam nem egy ket fura becezest - itt vannak heyi sajatossagok is de ezt hagyjuk.A donor kifejezes lehet nincs benne az irodalmi kislexikonban de en sok olyat is hasznalok ami nincs benne. Mea kulpa!


Velest lehet, hogy rossz helyen keresed dragam, de itt vannak a koordinatai: 41°43′12″N 21°47′36″E


Jobb,ha egyszerusitem a dolgot azzal, ha elarulom, hogy Skopjetol 40 kilometerre fekvo varosrol van szo.

96. Skopsko (válaszként erre: 92. - C114183a1c)
2014. márc. 29. 19:03

Kedves


1. A termeszet lagy ole ne mastol, mint a tegnapi zivatartol lucskos, igy max gumimatracon lehet ilyenkor relaxalni. A szamitogep bambulasa nekem nem droidkodas, hanem reszben a munkam es amugy szeretek itt mazsolazni a summas es derus gondolatok kozt.


2. A felelet is valasz egy fajtaja de sajat szavakkal megfogalmazott es erveket tartalmazo megnyilatkozas. A valasz altalaban nem sokkal tobb, mint a Klikk ide!opcio. Megis mindenre valaszolunk es ritkaban felelunk - utobbit Micimacko muvelte ugye.


3. Ez pompas, mert en sem kivankozom a te borodbe, igy maris rengeteg idot es karaktert sporoltuk meg.


4. Tekintettel arra, hogy itt nem nagyon arulnak magyar nyelvu klaviaturat es nem biztos, hogy a kovetsegen fenntartanak nekem egy asztalt a forumozashoz, igy nem all modomban maskeppen irni.


Az illendosegre pedig meg azok sem nagyon probalkoznak tanitani, akik nalam korabban kelnek fel es ez ugye nem te volnal...

Remelem sikerult megfelelnem a felveteseidre!

Udv

Skopsko

95. selena78 (válaszként erre: 91. - Skopsko)
2014. márc. 29. 15:41

Tehát a partnered neked a donorod? Ő is tudja?:)))

Én baromira bizalmatlan lennék valakivel, aki donornak tekint. Mittudnám én, hogy a szemem kell neki, vagy a vesém.:)))


És honnan is érkezik? Mert ezt a Velest nem igazán sikerült beazonosítanom a térképen.

94. selena78 (válaszként erre: 89. - Skopsko)
2014. márc. 29. 15:34

"Forumndto kerdes, hogy kikukkantok-e az erdobe, hogy vert pezsditsek vagy nem?"


Nem, nem ez a topikindító kérdés. Itt van fent, olvasd el!


"Leirom, hogy nem mert nekem ez nem agyremem mint sokaknak - ki is fejtem, miert."


Addig rendben, hogy te nem, mert te kényelmes vagy, mert nem izgat, stb....

Az már nincs rendben mert ez "neked nem agyrémed".


Eleve helytelen a megfogalmazás, mert az emberek többsége nem az agyrémeit kívánja valóra váltani, hanem a vágyait. Szerintem épp az nem csinálja, akinek agyrém az ötlet. És az igen, akinek ez egy kellemes, izgató gondolat.

93. selena78 (válaszként erre: 85. - Skopsko)
2014. márc. 29. 15:22
Ja, ha nincs más opció, hát nincs...de mintha nem erről szólna a topik.
2014. márc. 29. 11:41

Pedig mennyivel jobb érzés a természet lágy ölén pihengetni, mint a számítógép előtt. :) Rohanni nem is szabad... :)

Definiáld kérlek, hogy mi a különbség a felelet és a válasz között! :)

Nem szeretnék a helyedben lenni. Jól érzem magam a saját bőrömben, nem kívánkozom ki belőle. :)


(Megjegyzés: Illendő lenne magyarul írnod egy magyar nyelvű portálon, pláne, ha az anyanyelved is magyar! Köszönöm! :) )

91. Skopsko (válaszként erre: 90. - C114183a1c)
2014. márc. 29. 11:16

Hajnali haromkor jott meg a dortmundi gep 3 oras delay volt igy gondoltam, mielott kivonulok a termeszetbe meg pihenek. A donorom Velesbol erkezik es vele megyek kirandulni - amugy itt nem rohanunk annyira, nekem is sikerult visszavenni a hazai infarktust garantalo tempobol. Amugy felelet helyett valaszt adni ervelesi hiba - a zavar legkisebb jele sem erezheto nalam. Azt, hogy mikor fogod erezni amit en szinten csak rebusz, mert nem definialt az sem hogy mit erzek en de az sem, hogy te mit ereznel ha en lennel :o)


Се гледаме :о)

Скопско

90. c114183a1c (válaszként erre: 89. - Skopsko)
2014. márc. 29. 11:05

Elnézést, de hiányolom a mondandódból, amit az én szememre próbáltál vetni. Vagy magadból indultál ki? :)

Zavart nálad érezni, hiszen kirándulni indulsz, de még mindig itt ..... a rezet? :)


Én nem mondtam hány éves vagy, csak kérdeztem, hogy 50 felett vagy-e, mert érdekelt, mikor fogom azt érezni, amit te. De szerintem soha. Mert igazából magad sem tudod, mit is szeretnél, csapongsz össze-vissza, és nyilván ezt érzed is. Zavaró lehet. :(


És nem, valóban nem teregetem ki a privát szférámat, senki ne élvezkedjen azon. Tessék valóban elindulni kirándulni, kerülni a szalmabálákat vaddisznó csapásokat és varjútetemeket. :) A többit viszont rád bízom, a donorodra (persze csak ha van olyan) és a fantáziátokra. :) Nem fogok kérdezni, max. annyit, hogy ugye jó volt? :)

89. Skopsko (válaszként erre: 88. - C114183a1c)
2014. márc. 29. 10:37

Na Demon itt megin zavart erzek az eroben egy csoppet...


Forumndto kerdes, hogy kikukkantok-e az erdobe, hogy vert pezsditsek vagy nem?


Leirom, hogy nem mert nekem ez nem agyremem mint sokaknak - ki is fejtem, miert.


Ekkor Demon balrol be es kozli, hogy biztosan 50 eves vagyok, meg korlatolt meg a banatos beka tudja meg mi...


Erre en ma kozlom, hogy felnezunk a hegyre es lehet, hogy meghemperedunk az illatos reten( Van pledem is!)


Mit valaszol Demon erre lazan miutan a mondanivalom velejen atsiklott?

Aszongya, hogy o nem teregeti ki a privat szferat.


Akkor most publikalni vagy mellozni kell a szaftosabb reszleteket vagy ez egy olyan kerdes amire igen nemmel kell felelni. Akkor ugyanis a szavazasok kozt a helye, nemde?

88. c114183a1c (válaszként erre: 87. - Skopsko)
2014. márc. 29. 10:21

Mint említettem volt...

"Nem játszom meg magam és nem itt teljesedik ki a szexualitásom, hiszem nem mesélem el itt, hogy hazaértem és kivel mit csináltam vagy szerettem volna mit csinálni (?). :) Jaa, az te voltál. :D"

87. Skopsko (válaszként erre: 86. - C114183a1c)
2014. márc. 29. 09:59

Nagyon jokat derulok dragam, ragyogoan sut a nap es nemsoka jon vissza a donorom, hogy kirandulni menjunk a Milleniumi Kereszthez mert aszongya, nem lehet, hogy a magyar csajok leflegmazzak a helyiek szexualis szokasait.


Ugyhogy celba vesszuk a felvonot es felhagunk a hegycsucsra, aztan a tobbit meglatjuk ott.


Kep itt:

[link]


Napi idezetkent alljon itt "mert magamat kigunyolom, ha kell.." Gondolom megy google nelkul is ki a forras, ha nem akkor windows shutdown es irany a konyvesplc :o)


Tisztelettel erdeklodnek tovabba, hogy ti hol tervezitek ma hogy aldoztok a aldoztok a testi oromoknek, ha nem kellemetlen a kerdes?

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook