Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerethet újra úgy igazán? fórum

Szerethet újra úgy igazán? (beszélgetős fórum)


14. 55416fb8e2 (válaszként erre: 13. - Norika1989)
2013. júl. 5. 14:08
ha nala par honap alatt mar belefertek mas csajok, es elmult a nagy erzes, akkor lehet, hogy nem is volt. eroltetni nem erdemes semmit, mert kesobb meg rosszabb lesz. az ido ugyis eldonti, hogy csak fellangolas volt nala, vagy komoly erzesek. de ha nekem azt mondana egy ferfi, hogy mar nem szerelmes, kerulnem el messzire, akarmennyire odalennek erte. megalazo helyzet
13. norika1989 (válaszként erre: 12. - Krisz42)
2013. júl. 5. 12:37
ugymond hivatalosan nem jártunk, de együtt voltunk, csak közbe exem mindig jött és nem tudott nálam kialakulni több. Bennem most jöttek elő az érzések, de exemet végleg lezártam és már nem is keres.
2013. júl. 5. 10:03
Ha nem epedeznêl utána,nem mondanád mennyire odavagy érte,akkor lehet,h újra elkezdenéd érdekelni.Egyébként nem értem hogy lehettek annyira szerelmesek,ha nem is voltatok együtt?Akkor az egy ábrándkép.Ezért ne erőltesd,figyelj máokra,ha fontos voltál neki,akkor lépni fog,ha nem,akkor csak azért mondogatott ilyeneket,mert tudta,h biztonságban van,szédìthet.
11. ittmost (válaszként erre: 6. - Norika1989)
2013. júl. 5. 07:41
Érezhet,ha valóban nagyon szeretett már előtte.Akkor a mostani óvatossága csak védekezésül szolgál.
10. kszb (válaszként erre: 6. - Norika1989)
2013. júl. 4. 19:27

az én véleményem az, h nme. Olyan ez, mint egy sok-sok éves kapcsolat. Soha nem lesz oylan, mint az elején volt. Ahogy ti magatok sem azok az emberek vagytok már, mint 2 éve voltatok.

No és igen. Benne van az a dolog is, amit itt már írtak. Akkor elérhetetlen voltál neki. Ez elég rendesen tudja fokozni az emberi érzéseket...

Most viszont, ha elkezdenél vele játszmázni, az sem garantálná, h uúgy érezne tőle. Sőt! Lehet tojna rá nagy ívben.

Vagy lesz köztetek így komolyabb, vagy nem. Az idő majd eldönti.

9. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - Norika1989)
2013. júl. 4. 16:05
szerintem ha tenyleg te lettel volna neki az igazi, ha valoban szerelmes lett volna beled, akkor most nagyon boldog lenne, hogy egyutt vagytok. lehet, hogy csak az elerhetetlenseged miatt volt lelkes korabban :(
8. diegóóó (válaszként erre: 6. - Norika1989)
2013. júl. 4. 15:52
Erre, hogyan válaszolhatna itt neked bárki is?! Vagy igen vagy nem. Én, ha valakit kihevertem (úgy igazán), akkor már soha többet nem nézek rá úgy, mint azelőtt.
7. EzotErika (válaszként erre: 6. - Norika1989)
2013. júl. 4. 15:52

talán érezhet, nem tudhatom, nem vagyok látnok

csak arra utaltam, hogy TENNI érte nem lehet, az érzés vagy jön, vagy nem..., de ha ritkán találkoztok, akkor nem vagy a szeme előtt, félő, hogy éli az életét, csajozik tovább a nyáron:/

2013. júl. 4. 15:44
de érezhet újra úgy? vagy ha egyszer már úgymond kihevert engem, akkor nem fog?
2013. júl. 4. 15:44
Csak akkor lehet tenni bármit ha voltak javítandó dolgok, ha valami nem működött köztetek és azért múlt el az érzés, ha visszahozzátok azt az éneteket amelyikbe a másik beleszeretett. Úgy van esély, saját tapasztalat.
4. EzotErika (válaszként erre: 1. - Norika1989)
2013. júl. 4. 15:41

mostanra kihevert téged...

szerintem, nem lehet tenni semmit azért, hogy:

"hogy újra úgy érezzen és minden tökéletes legyen"

azt elérni szavakkal, tettekkel nem lehet, az csak TÖRTÉNIK :/

3. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Norika1989)
2013. júl. 4. 15:35
A helyedben várnám az őszt vagy a telet, hátha többet tudtok találkozni.
2013. júl. 4. 15:32
Mit tegyel? Semmit.
2013. júl. 4. 15:29
Kb fél éve volt egy srác, aki fülig szerelmes volt belém, de az exem miatt nem tudtunk együtt lenni. olyanokat mondott h én vagyok az igazi, és soha senkit nem szeretett ennyire és nem is fog. egy idő után megszakadt a kapcsolat (elkezdett csajozni stb.) most újra összegabalyodtunk, most én vagyok fülig szerelmes, ő azt mondja szeret de nem szerelmes és nem tudja h újra tud-e úgy érezni irántam mint régen mert akkor nagyon elnyomta magában azt az érzést. Szerintetek mit tegyek hogy újra úgy érezzen és minden tökéletes legyen? (sajnos nyáron nagyon nagyon ritkán tudunk találkozni)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook