Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretem, pedig nem szabadna... fórum

Szeretem, pedig nem szabadna... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
43. bnedora (válaszként erre: 33. - Jemma)
2009. aug. 5. 22:22
Akkor ezek szerint lehet lopni, csalni, stb. mert csak egyszer élünk?
42. tücsimücsi (válaszként erre: 32. - 38dd8b685a)
2009. aug. 5. 22:22

Hát én is sajnálom a férjedet.

Ha érezted, hogy van valami gond a házasságotokkal, miért nem beszélted meg vele? Nem az a megoldás, hogy szerelmi kalandba bonyolódunk valakivel.

Honnan tudod hogy vele minden tökéletes lenne? Éltél már vele? Nem!!! Tudod..lakva ismeri meg az ember a másikat.

Egyébként is egy kapcsolat elején mindenki csak a jó oldalát igyekszik mutatni. Szerintem szállj le a földre!

41. jemma (válaszként erre: 34. - 38dd8b685a)
2009. aug. 5. 22:21

nem értelek!!! miért tartana bárki is "szemétnek"?


ez nem szemétség vagy nem szemétség, hanem vonzalom, vágy, romantika és egyéb szépségek kérdése, amire minden férfi és nő vágyik. úgysem tudnál lemondani róla, hiszen szeretitek egymást. nehéz - kutya nehéz - helyzet, egyébként...


...és nem tanácsot adok, csak feltettél egy kérdést és várod a hozzászólásokat. az enyém egy sok közül. úgyis te döntesz, ebben senki nem adhat tanácsot neked:-)

40. 0d32c1589e (válaszként erre: 34. - 38dd8b685a)
2009. aug. 5. 22:20
Nem tart senki szemétnek, csak szerelmesnek. Ez még nem is bűn, de keresetek megoldást biztos van.
2009. aug. 5. 22:19
Van gyereked?
2009. aug. 5. 22:19

ja, és a legrosszabb az egészben, hogy ő mielőtt megismert nősülni akart.Gyereket akartak.Sajnos Egyikőnk sem számított a másikra.Egymásba szerettünk..

De én is szeretem őt!!!!ugyan úgy mint a másik! nekem nincs hozzá jogom?

37. 0d32c1589e (válaszként erre: 33. - Jemma)
2009. aug. 5. 22:17
Na szerintem akik itt olvasták miket írtál, szerintem mindenkinek úgy jött le.
36. tanus
2009. aug. 5. 22:17
Nem hiszem, hogy bárki szemétnek tart ez a te életed, azt csinálsz vele amit akarsz akik itt vannak max segiteni szeretnének de azt hiszem rajtad most leginkább pár millio segitene:)
35. 0d32c1589e (válaszként erre: 30. - Jemma)
2009. aug. 5. 22:16
Te tudod mit csinálsz, csak ha visszakapod majd akkor is legyél ilyen önfeledt. Vissza szokták kapni, az élettől.
2009. aug. 5. 22:15

én is úgy érzem, hogy ez nem szép dolog, de jelen pillanatban kb:60 ezer forint az össz jövedelmem, és ebből 90 ezer a rezsi.

én is látom, hogy ez nem szép a férjemmel szemben, de szerintetek, mit tegyek? A másikat otthagyni nem tudom.pedig legszívesebben azt tenném.Tudom, hogy sokan szemétnek tartanak, de sajnos a szerelem nincs korhoz kötve...

33. jemma (válaszként erre: 28. - 0d32c1589e)
2009. aug. 5. 22:12
én nem "buzdítottam", de egyszer élünk:-))
2009. aug. 5. 22:10
ez azért nem egy egyszerű dolog. tudom, hogy csúnya dolog az anyagi dolgok mögé bújni, de sajnos ez van,A pénz nagy úr!Sajnálom a férjemet, de azt is tudom, hogy ha ő nem ilyen lenne, én is máskép látnám a dolgokat. Ha jó lett volna a házasságunk sohasem csalnám meg!!!
31. tanus (válaszként erre: 29. - 38dd8b685a)
2009. aug. 5. 22:10
Hogy tartsad meg?szerintem ha tényleg szeret akkor ez nem kérdés.Te tudod, hogy milyen az életed a férjed mellett de szerintem csak az anyagiak miatt nem maradj mellette nagyon nem szép dolog a háta mögött csalni és csak a pénz miatt maradni vele gondolj bele hogy éreznéd magad ha ő csinálná ezt veled?Ha nem müködik legyen erőd elé állni és tisztázni a dolgokat de ez csak az én véleményem
30. jemma (válaszként erre: 11. - 91d4989ab9)
2009. aug. 5. 22:10

ez buta kérdés volt, valljuk be:-))))


abszolút a kérdező szemszögéből közelítettem meg a helyzetet, ezen túl pedig én is hasonló helyzetben vagyok néhány hónapja. de jó is önzőnek lenni és élvezni önfeledten a másikat! igenis, ha szerelem, legyenek részesei és minden pillanatát élvezzék.

2009. aug. 5. 22:06

köszönöm a válaszokat. az az igazság, hogy mostanában (bár régen is sokat)veszekedtünk a férjemmel. Ő olyan nagyon kukacoskodó, veszekedős típus...én már sokszor úgy érzem megőrülök tőle....

Ezt a férfit viszont nagyon szeretem!!!úgy érzem soha senki nem állt még ilyen közel hozzám!

Sok jelét adta annak, hogy szeret, de nincs lakása, és sajnos nekem sem.Most kezdett egy vállalkozásba, tehát nincs sok pénze...de annyira szeretem!!!!hogy tartsam meg?

28. 0d32c1589e (válaszként erre: 5. - Jemma)
2009. aug. 5. 22:03
Nagyon felháborító valakit arra búzdítasz, nyugodtan csalja csak a férjét. Neked jól esne ha a párod már nem szeretne, viszonya lenne neki a nagy ő-vel. Igaz lehet sohase derűlne ki, csak tudod az ilyenek kiszoktak derűlni. Irod ne add fel a házasságod!!! miért ne esetleg??? az anyagiak? szerinted ez elég indok? vagy tovább müködtetni egy unalmas házasságot? Miért? Nem bántani akarom az olyan embereket akik változtatni szeretnének, hiszen ők érzik miért is jut ilyen az eszükbe. Csak bizony nézni kell a másik ember érzelmeit is.
27. tanus
2009. aug. 5. 22:02
sokan vannak ezzel ugy, hogy minnél jobban tiltják annál édesebb a szerelem csak tisztában kell lenni azzal, hogy forditva is elsülhet a dolog és vadászból lesz az üldözött mert az élet akár a másik félnek is vissza adhatja azt amit ő kapott és akkor tudná igazán átérezni a férje helyzetét érzéseit
26. tücsimücsi (válaszként erre: 23. - Tücsimücsi)
2009. aug. 5. 22:00

Hozzátennék még valamit:

vannak azért kivételek mint mindenben, ha valami egyáltalán nem működik abból ki kell lépni, de csak ha az ember biztos magában, nehogy megbánja utána és késő legyen.

Vallom: mindenkinek 1 élete van, de ki tudja mi lesz ebből...és ha csak egy fellángolás?

Nem biztos, hogy megéri kockázatni esetleg ha már tarthatatlan a helyzet.

25. e799f80651 (válaszként erre: 23. - Tücsimücsi)
2009. aug. 5. 21:58
így van
24. bnedora (válaszként erre: 21. - E799f80651)
2009. aug. 5. 21:58
Egyet értek veled, és teljesen elítélem a szeretősdit. Ha valaki új kapcsolatot szeretne, előbb zárja le a régit.
23. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - 38dd8b685a)
2009. aug. 5. 21:56

Ilyenkor az jut eszembe, hogy miért mindig a pasikat szidják a nők ( ne menjünk messzire elég ha itt a Hoxán nézünk körbe): ők a hazudósak, a szemetek, ők csalnak meg, nem bírnak a vérükkel, minden pasi egyforma bla-bla-bla....

A nők különbek? Egy frászt! És ezzel most nem Téged akarlak támadni, csak az eseted egy példa rá, hogy ez a hűtlenség EMBERFÜGGŐ, és bocsi a kitérőért.


Én a helyedben nem adnám fel a biztost a bizonytalanért, de Te tudod...egyébként is majd elmúlik. Csak idő előtt le ne bukj!

2009. aug. 5. 21:51

nem?

sajnálom csak én magamról tudom hogy inkább attól szenvedek hogy elhagy mint attól hogy egy másik nővel nevet a hátam mögött, hogy a hülye nem is sejt semmit

2009. aug. 5. 21:50
szerintem nem szép dolog a másikat hülyének nézni és a háta mögött röhögni rajta, szerintem mindenki megérdemli hogy őszinték legyünk velük
20. tanus (válaszként erre: 19. - Gálos Ildikó)
2009. aug. 5. 21:46
ez igy szép és jó a gond csak akkor van ha lebuknak mert ha időben megbeszélik a dolgokat és nem ugy kell rájönni a másik félnek szerintem szebben lehet véget vetni egy kapcsolatnak
2009. aug. 5. 21:43
Miért ne szabadna? Én is egyetértek az előttem szólóval,ha a sorstól megkaptátok ezt a lehetőséget,éljetek vele.Amit nem tud a férjed az nem fáj!Valószínű a válás a gyerekeiteket nagyon megviselné,hisz mindig ők a legnagyobb vesztesek. Élj a családoddal, és használj ki minden lehetőséget a szerelmeddel. Sok sikert és boldogságot kívánok!
2009. aug. 5. 21:41
Gyerek van?
17. queque (válaszként erre: 11. - 91d4989ab9)
2009. aug. 5. 21:40
Jogos kérdés:)
2009. aug. 5. 21:39

nekem a szüleim voltak hasonló helyzetbe csak ott apu volt a hunyó és már úgy volt hogy elmegy, de úgy döntött hogy marad és azóta rendben van minden, megbeszélték a gondokat.

én is mostmár házas vagyok igaz hogy nem olyan régóta és tényleg nem tom hogy mit érzel,de minden házasságban vannak hullámvölgyek, és szerintem tarts ki a férjed mellett

15. 0d32c1589e (válaszként erre: 1. - 38dd8b685a)
2009. aug. 5. 21:39
Nagyon nehéz ilyen helyzetben tanácsot adni. Mert amit írtál az sokatmondó, de mégis kevés ahoz, hogy egy kapcsolatról lehessen dönteni. Az ki mit mond, szerintem nem annyira fontos, hanem az ki mit érez. Ezt te magad tudod legjobban eldöntenni. Hogyan folytassátok? igy ne! Minden kapcsolat érdemel annyit, hogy le kell azt zárni ha már nem müködik. Nem itélkezem mert érzelmeket tudom néha nem az ész vezérli. Csak jól érzed húsz év nem kevés idő, ha már nem is szereted a párod, de gondolom mégsem teljesen idegen. A méltóságodat ne engedd felülkerekedni az érzelmeidnek. Változtatni akarsz azért még hidd el senki nem gondol rólad semmi rosszat. Ezer dolog lehet amiért te ezt igy érzed. Csak ha lépni szeretnétek akkor az anyagiak miatt már nem szabad tovább valakivel élni ha nem szereted annyira. Erre kell megoldást keresni elösszőr, tisztázni kell az életeteket.
14. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 13. - E792523100)
2009. aug. 5. 21:38
Itt: ::::)))))
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook