Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretem, de ő ezt nem tudja, ezért nem írhatok rá, hogy... fórum

Szeretem, de ő ezt nem tudja, ezért nem írhatok rá, hogy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

15. gigi>
2023. jan. 27. 22:15

Szeresd, mert ha nem teszed, megteszi más. És ebben az esetben, csak te leszel hibás senki más!


(Bátorság!)

14. 6f4f1e70ab (válaszként erre: 6. - 068c3c8b2e)
2023. jan. 27. 19:45
Azért nem mondja el neki, mert akkor már nem tud ábrándokba menekülni és fél hogy visszautasítják. Ideje mint a tenger.
13. dad1f54482 (válaszként erre: 12. - 5d8fd6c5cb)
2023. jan. 27. 09:15
Igen. Sajnos ebben sosem voltam jó.
12. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 11. - Dad1f54482)
2023. jan. 27. 08:23
Pedig a lehetőségekkel tudni kell élni..-)
2023. jan. 27. 08:21
Mennyi lehetőség megy el mellettünk akár nap mint nap, mert bátortalanok vagyunk :(
10. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 27. 08:19
Miért ne írhatnál rá? Vagy semmilyen kapcsolat nincs köztetek?
9. OldPinokkio (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 27. 06:25

A plátói szerelem olyan érzés, amikor valaki szerelmes valakibe, aki nem tudja, hogy érzéseid vannak iránta. A plátói szerelem gyakran fájdalmas és szenvedélyes, mivel a szerelmes személy nem tudja kifejezni az érzéseit, és nem tudja, hogy a másik személy érzi-e ugyanazt?

A plátói szerelem gyakran kihatással van az érintett személy mentális és fizikai egészségére is. Az érzések elfojtása és a reménytelenség állandó jelenléte gyakran stresszt és depressziót okozhat. Ugyanakkor, a plátói szerelem lehet inspiráló is, és szülhet olyan alkotásokat, mint a dalok, versek és regények amik szépséget és érzelmeket is kifejeznek.

Azok, akik plátói szerelemben szenvednek, gyakran találják magukat töprengeni azon, hogyan közölhetnék érzéseiket a másik személlyel, vagy hogyan lehetne lezárni ezt a fájdalmas fejezetet az életükben. Sajnos, nincs egyetlen "helyes" megoldás a plátói szerelemre, és minden személynek saját módon kell kezelnie ezeket az érzéseket.

Az egyetlen dolog, amit tehetnek az érintettek, az az, hogy őszintén kifejezik érzéseiket, és próbálnak lezárni ezt a fejezetet az életükben, hogy tovább lépjenek.

Az gondolat végére eljutva, megemlítem, hogy a plátói szerelem bár fájdalmas, de része az életnek. Az érzésedet kifejezni és lezárni az egyik legfontosabb dolog amit tehetsz, hogy tovább lépj és találjunk valakit, aki képes vissza szeretni téged.

2023. jan. 27. 05:32

Tartsd tovább titokban, hogy szereted.

A titok csak addig titok amíg azt egyedül tudod.

2023. jan. 27. 00:54
Mond el neki! 😉
2023. jan. 26. 23:05
Az élet túl rövid ahhoz, hogy titkolózz. A szerelem vagy vonzalom nem egy ciki dolog, kivéve ha 12 éves vagy... Ha sose mondod el neki, te magad se leszel sose boldog és felszabadult.
2023. jan. 26. 21:04
Tudasd vele! Vicceltem. Én sem tenném. 😉
2023. jan. 26. 20:55
Oké, ne azt írd, hogy hiányzik, de érdeklődhetsz például a hogyléte felől… Aztán ha elindul egy beszélgetés, abból még bármi is lehet. 😊
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 26. 20:42
De igen, ráirhatsz. Írjál is oszt jónapot.
2023. jan. 26. 20:40

Néma gyereknek az anyja sem.......

így csak szenvedhetsz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook