Szereted a cukrászdai tejszínhabot? szavazás
hát az valami isteni
55
nekem nem ízlik
47
néha elmegy
221
otthon elkészítem
17
flakonosat szoktam venni
61
nem szeretem a tejszínhabot
58
Ezt a szavazást kihagyom!
19
Szavazatok száma: 459 | Kiírta: vajacska, 2007. febr. 14. 15:10
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
Ráncfelvarrásod volt vár? (név nélkül)
531 szavazat
561 szavazat
480 szavazat
481 szavazat
573 szavazat
496 szavazat
434 szavazat
498 szavazat
590 szavazat
495 szavazat
575 szavazat
577 szavazat
586 szavazat
526 szavazat
588 szavazat
580 szavazat
556 szavazat
564 szavazat
További szavazások (38.450 db)