Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeret de nem szerelmes fórum

Szeret de nem szerelmes (beszélgetős fórum)


1 2
4. 04e95f637a (válaszként erre: 1. - Ági0603)
2010. okt. 3. 18:11
Sosem tudni,mit hoz az élet! :)
2010. okt. 3. 18:11
Soha ne mond, hogy soha! :) Szerintem minden párkapcsolatban előfordulnak hullámvölgyek, vannak emberek akiknek szükségük van olykor egy kis időre. Ha pedig tényleg komolyan gondolta azt idővel úgyis érezni fogod, de szerintem még túl korai lenne feladni! Sok sikert!
2. mandella (válaszként erre: 1. - Ági0603)
2010. okt. 3. 18:02

ennek már lőttek

lépj túl rajta

2010. okt. 3. 17:42
A párommal 5 évig voltunk együtt,míg mint derült égből villámcsapás egy beszélgetéskor kiderült,hogy "szeret..de szeretett már jobban is..." azt mondja hiányzok neki,hogy szeret velem lenni,szeret is,csak nem szerelmes.erre a kijelentésre én a szakítás mellett döntöttem,de ő nem akart elengedni.azt mondta várjuk ki a végét,vagy legalább egy hetet adjak.Nekem sajnos ez nem ment,mert már onnantól nem tudtam úgy nézni rá mintha minden jó lenne.Szakítottunk.Mind2en megkönnyeztük.:( aztán másnap felhívott,hogy miújág velem és azt mondta hogy ő így jól érzi magát külön és nem bánta meg a döntését.de még szeretné elkérni egy pár idei nyaralós képünket tőle mert neki az olyan szép emlék...Ez nekem nagyon fájt,de persze büszkeségből azt mondtam,hogy velem is minden rendben.Lehet ebből még szerelem valyon?Vagy Ennek már lőttek?:/
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook