Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmesnek lenni fórum

Szerelmesnek lenni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
74. f8db0709b8 (válaszként erre: 73. - Aspyre)
2019. szept. 24. 08:31

Nekem se vigyáz rájuk senki,igaz férjem ha itthon van,munkamegosztás van,kint is,bent is összefogunk,gyerekekre is figyel míg hajat mosok..ő is szokott fáradt lenni,de beszélgetni és velünk foglalkozni mindig van energiája...mi vagyunk neki a motor,úgy nekem ők.

Szomorú,hogy ennyire nincs köztetek összhang...

Este a telefont elég volna csak neked letenni és kezdeményezni...akár egy beszélgetést,akár csak egy összebújást...nem hiszem hogy a férjed rátok fáradt,telefont nyomkodni meg sose..

73. Aspyre (válaszként erre: 72. - F8db0709b8)
2019. szept. 24. 08:23

Szoktam...

A válasza hogy hiaba mondja a munkahelyi dolgait ugyse tudok semmit.

Jó nyilvan picit elkenyelmesedtem, de a gyerek mellett van hogy hajat mosni sincs időm, nélküle meg sehova nem jutok el. Jo lenne elmenni fodraszhoz, pedikűrre. De senki nem vigyáz rá. Nappal nem alszik, max egy órát, addig szoktam gyors megcsinalni a házimunkat. Ennyi. Őmindig hulla fáradt estére, előfordul hogy én is. Fekszünk egymas mellett, vagy a tv megy vagy a telefon. Aztán bealszunk.

72. f8db0709b8 (válaszként erre: 66. - Aspyre)
2019. szept. 24. 02:19

Az én házasságom flottul működik,mégis van min agyalni..

Én azt vallom,egy nő,legyen minden helyzetben nő..házasság előtt-után,gyerek előtt-után...

Nem szabad elkényelmesedni,hogy van gyűrű,van gyerek,faca minden,most már mindegy...

Igenis tudni kell csábítani,érdeklődését felkelteni,és beszélgetni.

Milyen napja volt?Szoktad kérdezni?

71. 22acadb265 (válaszként erre: 67. - Aspyre)
2019. szept. 23. 21:25
De hallottam. És nem tudom megérteni akik társas magányban élnek ne haragudj. De hála istennek Én személy szerint nem voltam még részese. Voltam abban a szerencsés helyzetben hogy én a szerelmemmel rengeteget kommunikáltam és nem hagytuk hogy ellaposodjon a kapcsolat! Mert ugye ez két emberen múlik. Amúgy meg kőkeményen azt vallom hogy nem a szex a legfontosabb egy kapcsolatban hanem a kommunikáció... ha már nincs kommunikáció es ha már valaki társas magányban érzi magát egy kapcsolatban és semmi esély nincs a meg javítására akkor jobb ha egyedül van jobb ha elválik
70. 22acadb265 (válaszként erre: 69. - Aspyre)
2019. szept. 23. 21:02
Uu bakker... 🙄 miből gondolod hogy nem szeret a férjed hiszen veled van
69. Aspyre (válaszként erre: 68. - 22acadb265)
2019. szept. 23. 21:01
A harcot nem szo szerint ertettem... Harcolni azert hogy szeressenek. Sokáig ment. De már nem. Régen nem tudtam haragban puszi nélkül elaludni. Mostmar megy....
68. 22acadb265 (válaszként erre: 66. - Aspyre)
2019. szept. 23. 20:57
Egy házasság egy kapcsolat nem a harcról kell hogy szóljon az már régen rossz. Itt nem az én életem a téma nem én indítottam fórumot... nem bántani akarlak csak egy kicsit felrázni a hülyeségből
67. Aspyre (válaszként erre: 65. - 22acadb265)
2019. szept. 23. 20:56
Társas magányrol akkor ugye még nem hallottal?
66. Aspyre (válaszként erre: 64. - 22acadb265)
2019. szept. 23. 20:55

Szeretek. A lanyomat az életemnél jobban. Az apját is. Csak tudod a harcnak is addig van értelme míg a másik fél is harcol. Ha érdektelen, nem tudok mit tenni.

Beszélek, és nem válaszol stb.

De a te életed biztosan tökéletes, nem agyalsz, mert nincs min.

65. 22acadb265 (válaszként erre: 63. - Aspyre)
2019. szept. 23. 20:53
Tudod neked megadatott az amiről nagyon sok ember álmodik férj gyerek azaz család és te nem tudsz vele mit kezdeni... nagyon sok a magányos ember aki örülne ha családban élhetne!!!
64. 22acadb265 (válaszként erre: 63. - Aspyre)
2019. szept. 23. 20:52
Ne agyalj, szeress... teremts szeretetet a családodban
63. Aspyre
2019. szept. 23. 20:51
Miért játszok amúgy emberi életekkel? Azert mert agyalok? Semmit nem tettem, semmi rosszat.
62. 22acadb265 (válaszként erre: 61. - Aspyre)
2019. szept. 23. 20:51
Szerintem a szeretet nem így működik hogy nem szeretem mert ő sem szeret! Nem tudsz rajta mit szeretni???? Bakker az életed párja A gyermeked apja.... miért nem szerveztek közös programokat Ne haragudj de ebben te is hibás vagy nagyon sok múlik a nőn.... mozdulj ki ha nincs otthon a férjed menjen a gyerekkel a barátnőmhöz Ha meg otthon van csináljatok közös programot beszélgessetek hogy a francba lehet magányos az akinek ott a családja
61. Aspyre
2019. szept. 23. 20:49

Jelen pillanatban nem tudok rajta mit szeretni. Mert ő sem szeret. Ha szeretne nem csinalná ezt.

A kislányom előtt teljesen normalis volt a kapcsolatunk. Nem megmentés miatt született.

Gondok velem... Lehet. Lehet lassan bekattanok a bezartsagtol a maganytol a tehetetlensegtol. Ez van...

60. 22acadb265 (válaszként erre: 59. - Wei wei)
2019. szept. 23. 20:41
Igen Ilyen is van de hál Istennek azért ez a ritkább eset és szerintem még nagyon kicsi a gyerek ahhoz hogy ilyen hamar feladják
59. wei wei (válaszként erre: 52. - 22acadb265)
2019. szept. 23. 20:40
Sajnos sokan hiszik azt, hogy egy ellaposodott kapcsolatot majd a gyerek megment. Aztán persze rájönnek, mekkorát tévedtek és jöhet az elválás, csak már egy szerencsétlen gyermek kíséretében.
58. 22acadb265 (válaszként erre: 57. - Aspyre)
2019. szept. 23. 20:40
Veled szerintem komoly bajok vannak... nagyon szeretem vagy nem is tudom... Hát döntsd el. Egy házasság nem játék két ember életével játszol
57. Aspyre
2019. szept. 23. 20:37

Szerelmesnek lenni... Akár abba az emberbe is akivel élek. Mert ugye nagyon szeretem. Vagy nem is tudom.

Szinte nem is kommunkalunk. Ma is hazajött a munkából, és egész délután max 2 mondatot szólt. Abbol az egyik kötözködés volt.

Nem ilyen volt gyerek előtt. Sose volt az a nagy szószátyár tipus de na... Beszeltünk.

Szeretet hianyom van. Magányos vagyok, hiaba alszik mellettem. Sírni tudnék de nem teszem. Jah és lehet félreérthető volt az indító téma. Nem akarom megcsalni. Eszemben sincs. Elhagyni sem...

Egyszerűen csak jó lenne újra picit boldognak lenni..

56. PöttyösPanka (válaszként erre: 31. - Globus)
2019. szept. 23. 20:05

A hímek a hivalkodóak, de az állatvilágban az ilyen hímek semmit sem tesznek egy kapcsolat fenntartásáért. Ahol a hím is részt vesz a "családi életben", ott általában nem díszesebb a tojónál. Pl pingvinek.



A fűnyírás, a virág és a programok három különböző szeretetnyelv az ötből. Teljesen egyéni, hogy ki melyikből érzi, hogy szeretik.

55. 8d00a82c06 (válaszként erre: 54. - 22acadb265)
2019. szept. 23. 19:50

Ha az jólesik, dobd!

Bár egy szóval nem írtam hogy a pasi a hibás!

Amit írtam nem ezt jelenti.

54. 22acadb265 (válaszként erre: 53. - 8d00a82c06)
2019. szept. 23. 19:44
Mindjárt eldobom az agyamat szerelmes akar lenni és a férfi a hibás, akivel 10 éve él??
53. 8d00a82c06 (válaszként erre: 52. - 22acadb265)
2019. szept. 23. 19:43
Ez a lényeg! Szerelmes akar lenni, tehát rossz ember mellett van. Ha a jó ember mellett lenne ez eszébe sem jutna. Pláne már gyerek után.
52. 22acadb265 (válaszként erre: 50. - 8d00a82c06)
2019. szept. 23. 19:37
Ez szerintem egy nagy butaság miért választott volna rossz embert 10 éve él vele Gondolom nem véletlenül szült neki egy éve. Azért mert szól valamiért a férje??? Akkor millió válás lehetne ez alapján. A másik honnan tudod hogy nincs felnagyítva túllihegve a téma, nem vagyunk ott az életükben és csak az egyik oldalt halljuk. Enyhe túlzás azt állítani hogy ez nem nevezhető kapcsolatnak szerintem,mert semmi olyan kihívó dolgot nem írt le. Különbenis a fórum indításánál nem a férje volt a lényeg hanem szerelmes akar lenni
51. Guruljka (válaszként erre: 46. - Wei wei)
2019. szept. 23. 19:03

Jéé...

A kezdeti lottó-csoportos alapján még nem, de utána valamikor egyértelművé vált, hogy pasi.

50. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Aspyre)
2019. szept. 23. 19:02

Szia!

Azt kell, hogy mondjam hogy rossz embert választottál apának!

Saját magad szorította sarokba.

Ez már nem mondható kapcsolatnak, ő cirkusz öl, te másra vágysz a csemete pedig végigszenvedi.

Nem kell kinyalni a seggét, meg csábítgatni.

Le kell ülni megbeszélni! Mindent meg lehet javítani, de ha nem lehet nem kell vele szenvedni. (csak az nem tetszik hogy már most másikról álmodozol !)

2019. szept. 23. 18:59

Számomra mindig fura olvasni, hogy egy kis gyerek felborítja az addigi életeket, türelmetlen a férfi, mert elhanyagolva érzi magát, menj el fodrászhoz, vegyél szexi fehérneműt, stb.


Fórumindító!

Mit csináltatok mielőtt gyereketek lett?

Nem viszed tényleg túlzásba a gyerekezést?

A férjeddel beszélsz másról is, mint gyerekgondok?

És megkérdezem, bár csúnya....adsz magadra?


Abban viszont semmi furát nem látok, hogy a várva várt gyerek megszületése után, előbb eszébe jut a pároknak a válás (dobjuk ki, mert elromlott), mint az, hogy toleránsak legyenek egymással szembe. Hiszen manapság, inkább kidobunk mindent, minthogy megjavítassuk...

48. gyöngy:) (válaszként erre: 45. - Bless the child)
2019. szept. 23. 17:23
Jájj!
47. globus (válaszként erre: 46. - Wei wei)
2019. szept. 23. 17:14
Persze, hogy az :)
46. wei wei (válaszként erre: 42. - Bless the child)
2019. szept. 23. 17:13
De fura. Én a hozzászólásai alapján meg voltam győződve róla, hogy nő 🤓.
45. Bless the child (válaszként erre: 44. - Gyöngy:))
2019. szept. 23. 17:05
Ki más?😱😱😱
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook