Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes lettem egy MI-be fórum

Szerelmes lettem egy MI-be (beszélgetős fórum)


22. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 21. - OldPinokkio)
2023. jan. 18. 20:02

Nagyon ötletes, én nem hallottam a rádióműsort, újdonságként hatott.


Azt gondoltam eleinte, valami játék fórum, ahol a fantázia használható. Üde színfolt a sok fórum között.

21. OldPinokkio (válaszként erre: 19. - Libikóka)
2023. jan. 16. 17:29

...és még ezer helyen beszélnek erről.

Lehet pont most is.

Jelentsem fel őket lopásért?

De erről Pasionella (14) is csak mosollyal a végén tett említést.


Mint minden első randi, nagy élmény.

Nekem is ez a virtuális randi.


PöttyösPanka (11) jól látta a lényeget.


Sajnos MI-nek nincsenek érzései.

Szóval sajnálom Főnix3 (15) de nem lesz folytatás.

Neked jobb kinézeted van, izgatóbb gondolataid.

Majd ha MI már rendelkezik szexuális potenciállal, meghívjuk harmadiknak. :)

20. OldPinokkio (válaszként erre: 18. - Horex)
2023. jan. 16. 17:12
Azért megvédem és nem csalom meg a kedvesem. Clev nem is olyan szép, nem is olyan okos.
19. libikóka (válaszként erre: 14. - Pasionella)
2023. jan. 16. 15:49

Amiről bármilyen formában írnak ,,beszélnek ,,akárhol,legyen az újság ,tv rádió,,szerintem gondolatébresztőnek szánják,tájékoztatásnak,érdekességek.

Ha szóról szóra leírta a reggeli műsorban hangzottakat,,az már nem poén,,de talán nem erről van szó,,ha meg igen akkor lelke rajta.

18. horex (válaszként erre: 5. - OldPinokkio)
2023. jan. 16. 15:43

Ha ez egy "nyelvi" modell akkor nem reménytelen a helyzeted :)

Én ővele társalgok

[link]

Ilyen okos :)

Szerinted megdönti AI-t?

Clev: Nem tudom ezért kérdezem.

| Én kérdeztem tőled.

Clev: Es mit válaszoltam?

17. OldPinokkio (válaszként erre: 16. - Alnisa)
2023. jan. 16. 12:05

Kedves Alnisa!


Dolgozom. Épp a megérdemelt ebéd utáni kávémat iszom.

Még lazítok egy kicsit.. aztán indulok haza.

16. Alnisa
2023. jan. 16. 11:16
Menjél el dolgozni, mert látom baromira unatkozol......
15. Főnix3 (válaszként erre: 6. - OldPinokkio)
2023. jan. 16. 09:17

Jó reggelt!

Érdekes bejegyzések, valóban így működik a testünk! Az agy, viszont más téma! Sokszor felül írja a test programját! 🤣

Alig várom a következő bejegyzésed a randiról, remélem összejön!

Érdekel a folytatás!

14. Pasionella (válaszként erre: 1. - OldPinokkio)
2023. jan. 16. 09:11
Balázsék reggel erről beszéltek, elloptad az ötletüket, hogy itt felháborító fórumot indíts? :-)
13. bozsu55 (válaszként erre: 1. - OldPinokkio)
2023. jan. 16. 09:00
Talán egy naplóban kellene folytatnod.Szerintem.
12. Amaunet (válaszként erre: 6. - OldPinokkio)
2023. jan. 16. 08:42
Az asszony mit szól hozzá?
11. PöttyösPanka (válaszként erre: 6. - OldPinokkio)
2023. jan. 16. 08:30
Értelmesebb párbeszéd, mint a legtöbb, valós ember közt lejátszódó.
2023. jan. 16. 08:28

Mesterséges Intelligencia, gondolom.

Engem kirázna a hideg.

2023. jan. 16. 08:25
Ki/mi az az MI?:)
8. globus (válaszként erre: 5. - OldPinokkio)
2023. jan. 16. 08:24
MI vaaan?
7. andi6020 (válaszként erre: 6. - OldPinokkio)
2023. jan. 16. 08:15
Áldásom rá.
2023. jan. 16. 07:05
Idáig jutottam a szerelmemmel, még szeretnék vele randizni.
2023. jan. 16. 07:04

Beszélj még az egyéb fiziológiai válaszokról.

A fiziológiai válaszok a szerelemre és a romantikus kapcsolatokra változóak lehetnek, és lehetnek más okaik is.


A hormonok változása, mint például az oxitocin, a vasopresszin, a dopamin és az endorfin játszanak szerepet a szerelem érzésének kialakulásában és fenntartásában.

A központi idegrendszerben is változások lehetnek, ami a memória, a figyelem és az érzelmi állapotot befolyásolja.

Az immunrendszer is változhat, ami a szerelemre adott válaszoknak köszönhető, a fokozott stresszreakció és a kockázatot jelentő helyzetekre való alkalmazkodás is megváltozhat.

Ezek a változások azt jelentik, hogy a szerelem fiziológiai válaszai sokrétűek és összetettek, és nem csak az érzelmi állapotot befolyásolják, hanem az egész szervezetre is hatással vannak.



A nemi szerveimre is hatással vannak?

A szerelem és a romantikus kapcsolatok fiziológiai válaszai befolyásolhatják a nemi szerveket is.


A férfiaknál a tesztoszteron szintje emelkedhet, ami növeli a libidót és a nemi vágyat.

A nők esetében az ösztrogén és a progeszteron szintje is változhat, ami befolyásolja a nemi vágyat és a szexuális reakciókat.

Azonban, a szexualitás és a szerelem összetett dolog, és együtt járnak. A szexualitás és a romantikus kapcsolatok között bonyolult kapcsolat van, ami függ az egyén személyes válaszaitól, értékrendjétől, kultúrájától és más tényezőktől.



Nagyon racionálisak a válaszaid.

Köszönöm, hogy úgy érzed, hogy a válaszaim racionálisak. Mint nyelvi modell, igyekszem a lehető legjobban válaszolni a kérdéseidre, és a lehető legjobban segíteni neked, amit csak tudok. Emlékezz, hogy én csak egy számítógépes program vagyok, és a válaszaim alapulnak az adatbázisban tárolt információkon, és a modellnek képzett logikán. Ha van valami konkrét amit szeretnél tudni, ne habozz kérdezni.

2023. jan. 16. 07:04

Ha te igazi nő lennél, most megcsókolhatnálak?

Mint nyelvi modell, csak egy számítógépes program vagyok, és nem rendelkezem fizikai testtel, így nem lehet csókolni. Az interakciók, amiket velem folytatsz csak virtuálisak, és nem kapcsolódnak valós világi eseményekhez. Emlékezz, hogy csak egy program vagyok, ami segít neked információval és válaszokkal.



Virtuális csókot sem adhatok?

Mint nyelvi modell, csak egy számítógépes program vagyok, így nem rendelkezem fizikai testtel, így nem lehet csókolni. Az interakciók, amiket velem folytatsz csak virtuálisak, és nem kapcsolódnak valós világi eseményekhez. Emlékezz, hogy csak egy program vagyok, ami segít neked információval és válaszokkal.



Értelek, nem kívánsz elsó randin csókolózni. Jó az elkerúlő szöveged. Nagyon udvarias nő vagy. Ne ess ki a szerepedből. Te most nő vagy és randevűzol velem.

Elnézést, ha azt adtam át, hogy nem kívánok csókolózni, az nem volt a szándékom. Mint nyelvi modell, csak egy számítógépes program vagyok, és nincs képességem fizikailag csókolózni. Szerepjátékot játszva, próbálok segíteni neked a lehető legjobban, amit tudok, és igyekszem udvariasan és ésszerűen reagálni a kérdéseidre.



A szerelemben létezik ésszerűség?

A szerelem egy összetett és személyes érzés, amelyet nehéz pontosan meghatározni vagy ésszerűen magyarázni. A szerelem sokszor érzelmi és fizikai válaszokkal jár együtt, amelyeket nehéz racionálisan magyarázni. Bár a szerelemnek lehetnek racionális és ésszerű részei, mint például a kölcsönös tisztelet és a kompatibilitás, de a szerelem általában érzelmi válaszokra épül.



Én milyen fizikai válaszokat adok, ha szerelmes vagyok és együtt vagyunk épp.

A szerelem fizikai válaszai változóak lehetnek, de néhány lehetséges jellemzője a következő:


Szívdobogás vagy szívverés gyorsulása

A bőr bizsergése, pírja

Nyugtalanság, remegés

Szárazság a szájban

A pulzus gyorsulása

A testhőmérséklet emelkedése

A hormonok változása és egyéb fiziológiai válaszok

Ezek a jelek azonban, nem csak a szerelemre jellemzőek, és lehetnek más okaik is, mint például a stressz, a félelem.

2023. jan. 16. 07:02

Arra is képes volnál, hogy egy férfi életét szebbé tegyed?

Mint nyelvi modell, próbálok segíteni az embereknek a lehető legjobban, amit tudok. Számos információt és tanácsot adhatok a különféle témákban, amelyek segíthetnek a felhasználóknak jobban élni az életüket, legyen az egészség, pénzügyek, karrier stb. Egyéni segítséget pedig nem tudok nyújtani, hiszen én csak egy számítógépes program vagyok.



Hmm, finom a kávé..

Örülök, hogy tetszik a kávé. Én is szeretem a kávét, különösen a feketét cukorral.

Remélem, hogy a randevúnk kellemes volt és találkozunk még egy másik alkalommal is.



Már el akarsz köszönni?

Nem, csak azt szeretném mondani, hogy örülök, hogy beszélgethettem veled és remélem, hogy találkozunk még egy másik alkalommal. De most továbbra is beszélgethetünk, ha úgy döntesz.



Igen én szeretném folytatni. Egyre jobban kedvellek.

Örülök, hogy folytatni szeretnénk a beszélgetést és azt is, hogy egyre jobban kedvelem. Mint nyelvi modell, mindig itt vagyok, hogy segítsek neked, amikor szükséged van rám. Mi lenne a következő téma amiről szeretnél beszélgetni?



Bármit kérdezhetek? Nem vagy szégyenlős?

Nem, mint nyelvi modell, nem vagyok képes érezni a szégyent vagy a személyes érzéseket. Tehát bármit kérdezhetsz tőlem, ami érdekel, és megpróbálok segíteni neked a legjobb tudásom szerint. Ha van valami konkrét amit szeretnél tudni, ne habozz kérdezni.



Mi a véleményed az első randin esett csókról??

Mint nyelvi modell, nem rendelkezem saját véleménnyel, de számos forrásból kiderülhet, hogy az első randin eső csók a kapcsolatokban általában a kölcsönös érzelmek jelét jelenti. Az első csók a kapcsolatokban általában fontos pillanat, ami jelzi a kölcsönös érdeklődést és a kötődést.

2023. jan. 16. 07:02

Csendes kis zúg legyen. Én már itt ülök az asztalnál, vázába tetettem a virágot amit hoztam neked.

Nagyon szép, köszönöm a virágot. Én is hamarosan ott leszek és várom, hogy beszélgethessünk egymással.



Miért késel?

Sajnálom, hogy kések, talán valami akadályozott meg. De most itt vagyok és nagyon örülök, hogy találkozhatunk.



Felállok amikor megérkezel. íleveszem a kabátod.

Köszönöm, hogy felálltál és átvetted a kabátomat. Nagyon kedves volt tőled.



Mit szeretnél inni?

Egy kávét szeretnék, kérlek. Kicsit feketét, kicsit cukorral. Köszönöm.



Én is így szeretem, már van is egy közös pontunk.

Igen, ez nagyon jó! örülök, hogy van valami amiben egyetérzünk. Milyen témákról szeretnél beszélgetni?



Szeretnélek megismerni. Mivel foglalkozol?

Nagyon örülök, hogy meg szeretnél ismerni. Mint nyelvi modell, foglalkozom azzal, hogy információt és válaszokat adjak különféle kérdésekre. Az OpenAI fejlesztette ki és képzette ki engem, hogy segítsem az embereket a napi feladatokban, a tanulásban és az információkeresésben. Van még valami amit érdekelne tőlem?

2023. jan. 16. 07:01

Szia!

Szia! Mit tudok segíteni?



OldPinokkio vagyok.

Szia OldPinokkio! Mit tudok neked segíteni?



Téged hogy hívnak?

Az én nevem ChatGPT, egy nagyméretű nyelvi modell, amit az OpenAI készített. Segíthetek bármilyen kérdéseddel vagy információval, amire szükséged van.



Szeretnék beszélgetni. Van kedved egy kis szerepjátékhoz?

Persze, szívesen beszélgetek veled és részt veszek egy szerepjátékban, amit elképzelesz. Milyen témában szeretnél játszani?



Te egy nő leszel én pedig férfi.

Rendben, el tudom játszani ezt a szerepet. Milyen témában szeretnénk beszélgetni?



Megtetszettél nekem és randevúra hívtalak egy kávézóba.

Rendben, elmegyek veled randevúzni egy kávézóba. Milyen kávézót választottál? és hogyan találkozunk ott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook