Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerelem vagy pénz? fórum

Szerelem vagy pénz? (beszélgetős fórum)

1 2
2010. jún. 2. 10:40

Ministry:igen,külön lakunk,és csupasz seggel nem akarok hozzá költözni(mármint,h nem tudok beszállni a rezsibe)

Diamondbunny:örülök,hogy kemény vagy,nem púderre van szükségem:)Lehet,hogy hülyén hangzik,de nem tudom,hogy lenne-e valaha ilyen partnerem még egyszer,és ilyen jó kapcsolatom.Szóval gyáva vagyok.

19. 9068373f86 (válaszként erre: 17. - Henobeno)
2010. jún. 2. 10:40
Kinek nem inge ne vegye magara!!!:-)))
18. klenca
2010. jún. 2. 10:38
MIndkettő.:))
2010. jún. 2. 10:38

Annyira sokan biztos nem reagálják túl mert 3an írtunk ide :) (jó nem akarok kötekedni)

Én nem érzem azt hogy túl reagáltam, meg hogy én akarok dönteni helyette, csak nekem is véleményem.

16. henobeno (válaszként erre: 11. - A6d5a14c21)
2010. jún. 2. 10:36
Szerintem annak se lenne sok értelme, hogy mind a ketten belevágnak az ismeretlenbe, hogy majd csak lesz vmi. A fiúnak most biztos állása van. Én személy szerint a biztosat csak egy még biztosabbért hagynám ott.
2010. jún. 2. 10:35
Csajok ,most komolyan,legyunk mar optimistak...tanacsot lehet adni de nekik kell donteniuk,En el mondtam a velemenyem es kesz....de ugy latom itt sokat tulreagaljak!
14. a6d5a14c21 (válaszként erre: 10. - 9068373f86)
2010. jún. 2. 10:33

Persze meg lehet érteni a párját,de nenciii-t is akkor meg lehet érteni,nem?Vagy neki nincs gazdasági válság csak a párjának?


Vagy ilyen helyzetben-akkor szépítsünk a megfogalmazáson és ne azt mondjuk,hogy a szerelem és a pénz között döntött-elfogadható,hogy ragaszkodik a munkájához,de nenciii áldozza fel a saját előremenetelét?

13. henobeno (válaszként erre: 12. - 9068373f86)
2010. jún. 2. 10:32
De ha a fiú most nem hagyja ott a melót, akkor már később se fogja szerintem.
12. 9068373f86 (válaszként erre: 9. - Henobeno)
2010. jún. 2. 10:31
Hat en nem mondtam hogy eszt a vegtelensegig kell huzni,de en is ebben voltam es tudom mit beszelek!!!
11. a6d5a14c21 (válaszként erre: 8. - Henobeno)
2010. jún. 2. 10:30

Úgy,hogy pl külföldön vagy az ország nyugati részén mind a ketten könnyebben kapnának munkát,akármilyet is,és akkor mind a ketten dolgozhatnának...de az,hogy én dolgozom,de a másikat nem engedem és nem is támogatom benne,abban nem látom a nagy odaadást...


És valóban nem lehet megoldani,hogy mind a ketten egyforma mértékű áldozatot hozzanak,de azt gondolom a férfi részéről fiatalon sokkal kisebb áldozat,hogy ha elmegy a barátnőjéve világot látni és együtt új munkát/lehetőséegeket keresnek,mint az az áldozat,amit a lány hoz és ami egy egész életre kihathat,hogy otthon ül a nagy semmiben,lassan a diplomája elértéktelenedik meg nem dolgozott vele egy percet se,semmi tapasztalat,megy az ideje(Se nyugdíj alap,se később gyes,se semmi!).

2010. jún. 2. 10:30

Szerintem meg lehet erteni a nenciii parjat is hogy ijen gazdasaggi valsagban nem akar kockasztatni,legyunk mar oszinek!!ki mer jatszanni ijen anyagi valsagban?

Viszont mindenre van megoldas!!!

9. henobeno (válaszként erre: 7. - 9068373f86)
2010. jún. 2. 10:29

Hogy ne lenne a szerelemben távolság?

Milyen kapcsolat az ahol hetente vagy kéthetente találkoznak egymással. Egy kapcsolatot ápolni kell, így meg elég nehéz. Egy ideg-óráig kényszerhelyzetből oké, de huzamosabb ideig tuti nem működik.

8. henobeno (válaszként erre: 6. - A6d5a14c21)
2010. jún. 2. 10:25
Ezzel nagyon nem értek egyet!Ha mindenki így gondolkodna akkor ilyen helyzetben senki nem maradna együtt, mert mindig csak az egyik félnek kell feláldoznia valamit. Most ebben az esetben, hogy lehetne az, hogy mind a ketten feláldozzanak vmit racionálisan gondolkodva?
2010. jún. 2. 10:24

Meg szamoltad menyi okod van arra hogy elore haladj?

Sok.....en meg szamoltam,na meg ott van a masik oka,mar te magad erzed hujen magad hogy csak othol ulsz.

Szerinted azzal hogy az orszag masik vegen talasz munkat,vege a kapcsolatodnak?akkor mijen kapcsolat ez?

A parod mit szol?mert ha marasztalni akar akkor el fog tartani es nem kell othol laknod,ha meg nem adhatja eszt meg neked akkor magad kell dontsel......es amint en latom mar szinte dontotel is.

Szerelmbol nem lehet megelni eszt mindeki tudja....szoval maradt az a lehetoseg hogy tovabb keressel munkat meg ha az a vilag masik vegen van is.

Uj munkaval sokkal magabisztosabb es onallob leszel,sot nem fogod enyire kritikusan latni a dolgokat!

A szerelemben nincs tavolsag,ugye eszt te is tudod????

2010. jún. 2. 10:20
Lehet,sőt biztos,hogy túlontúl racionális és kemény vagyok,de ennek alapján,a párod már a saját részéről döntött a szerelem és a pénz között,hisz megmondta,hogy Ő miattad nem akar elköltözni,ha egyszer neki helyben van jó állása...szóval Ő nem áldozta fel érted a karrierjét és ezek alapján amit leírtál,nem is akarja(Amit Te meg is étessz)...akkor neked miért kérdés,hogy melyiket válaszd?
5. Ministry (válaszként erre: 1. - Nenciii)
2010. jún. 2. 10:19
Külön laktok?
4. 2265582793 (válaszként erre: 1. - Nenciii)
2010. jún. 2. 10:19
Mennék ,az biztos.
3. Szilvamama (válaszként erre: 2. - Szilvamama)
2010. jún. 2. 10:19
Mármint távolabbi munkát ...
2. Szilvamama (válaszként erre: 1. - Nenciii)
2010. jún. 2. 10:18
Keress munkát, és ha van már konkrét ajánlatod, akkor üljetek le megbeszélni. Egy ideig még a távkapcsolat is működik, aztán majd meglátjátok!
2010. jún. 2. 10:16

Sziasztok!


A véleményetekre lennék kíváncsi,hogy ti melyiket választanátok?

Van egy 4éve tartó kapcsolatom,ami a főiskolán indult,aztán lediplomáztam,és lassan egy éve nem találok normális munkát.A kapcsolatom miatt csak a "keleti" részen néztem munkát,de a válság miatt és más okokból,itt nagyon nehéz találni.

Én elmennék az ország többi részére is vagy akár külföldre is dolgozni,de a páromnak itt van munkája,amit szeret,és még előremeneteli lehetősége is lenne,ezért nem is hibáztatom,hogy ő nem akarja itt hagyni a munkahelyét,de ettől még az én (eddig nemlétező)karrierem nem fog előrébb mozdulni.Elegem van az itthon ülésből,és abból,hogy a szüleim tartanak el,és egyre rosszabb a hangulatom emiatt...

Ti mit tennétek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook