Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelem első látásra fórum

Szerelem első látásra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szerelem első látásra

1 2
2016. márc. 26. 21:13

Tanítsd meg, miként szerethetlek, ahogy még nem tette más, és én megtanítlak szeretve lenni...


Én szerelmesnek hittem magam. Tényleg, mitől lehetne ezt tudni? Talán abból, hogy ha vele vagy, igazán önmagadat adhatod, és őszintén. …A szerelem azt jelenti, hogy képtelen vagy élni a másik nélkül, és szavakban is nehéz kifejezni azt, amit a szíved érez. Vagy amikor a többiek csak értetlenkednek, de te tudod, hogy összetartoztok. Amikor egész éjjel csak rá gondolsz, reggel pedig pihentebben ébredsz. És aztán úgy érzed, meg kell kapaszkodnod valamiben, nehogy elszállj hirtelen.

42. 43b4291bc6 (válaszként erre: 1. - F5baf9d0f0)
2012. júl. 5. 07:48
Nagyon bátor voltál, és megérte. Nagyon szép a történet, és gratulálok a párodhoz és a babátokhoz is. :)
2010. júl. 15. 21:43

Húúú! De szép volt!

Gratulálok!

2010. júl. 15. 16:21

sziasztok

! még új vagyok itt, de van egy nagy problémám. Muszály valakivel megosztanom, mert most éppen külföldön vagyok, és nem tudok a barátimmal találkozni, ezért most leírom mi is történt velem. Megismerkedtem egy fiúval egy buliban és egész éjszaka beszélgettünk. Tudom hogy tetszettem neki, az ilyet meg lehet érezni. Több barátja is ott volt, az este utánt követő napon több haverja is bejelölt myvippen, sőt felvettek msnre is. Pedig velük alig váltottam pár szót, míg az a fiú akit a mai napig nem tudok kiverni a fejemből, bár megnézett vippen, de nem jelölt be és nem is jelentkezett. Nem vagyok ehhhez hozzászokva, hiszen bulik után általában csomó pasi keres meg, és ezt nem beképzeltségből mondom de szép lány vagyok. Csak itt most öszinte akarok lenni., hogy mindeki tudja mi a helyzet. Érzem hogy valami van a fiúval ami meggátolja hogy keressen, valami, amit nem tudok micsoda. Egész nap rá gondolok, nincs olyan pec amikor ne jutna eszembe. Velem még ilyen nem fordult elő. Mindig megkaphattam azt aki tetszett nekem, é smost mért pont azt nem akibe szerelmes lettem? Nagyon büszke lány vagyok, nem szoktam fiúk után menni, de úgy érzem belebolodulok, ha nem tudok meg valamit róla. Kérlek segítsetek nekem, mit csináljak?

39. Fedo
2010. júl. 12. 17:43
nálam az volt.
2010. jún. 24. 19:59

Szerintem minden kapcsolatba kell egy "szerelem első látásra". Nehezen lehet megszeretni valakit, ha nincs meg az a vonzalom. Kell egy szikra, ami elindítja az egészet.


Én is összejöttem egy fiúval, mert sokan mondták, hogy járjak vele. Nem nézett ki rosszul, ezért belementem. Nem vonzódtam hozzá, csak tetszett. De minden randin már azt vártam, hogy hazamehessek. 3 nap után feladtam, mert éreztem nem fogom tudni megkedvelni.

Persze a többiek szerint én vagyok a rossz, mert 3 nap alatt nem lehet valakit megszeretni... Ez igaz, de tudtam, hogy ebből sehogyse lesz szerelem. Nem bántam meg, hogy szakítottunk, sőt büszke vagyok magamra, hogy nem hallgattam a többiekre.


Vonzalom nélkül lehetetlen megszeretni valakit. (tisztelet a kivételnek. ;D)

2010. jan. 22. 12:53
Az ilyen villámcsapásokból alakul ki a szerelem. De ha nem ismersz valakit akkor nem is szeretheted. Van akinek egy élet is kevés hogy kiismerje a másikat.:)
2010. jan. 22. 12:31
na CICUS19, miránk lehet alapozni, két ilyen ellentétes vélemény egymásután. :D
2010. jan. 22. 12:30
minden kapcsolatom szerelem első látásra történt. a "villámcsapás" érzése.
2010. jan. 22. 12:29
Szerintem nincs szerelem első látásra. Ahhoz, hogy beleszeressünk valakibe, először mag kell ismernünk a másikat. A szerelem a szimpátiából alakul ki. Persze mindig vannak véletlenek. :)
2009. ápr. 24. 18:38
A páromat december 2007 december 22 láttam meg és szerelem elős látásra volt....de csak az én részemről...márciusig udvaroltam neki...akkor össze jöttünk egy csók erejéig:) aztán végülis április 12 ünnepeltük az első évfordulónkat!:)
32. biológus (válaszként erre: 24. - F5baf9d0f0)
2009. márc. 27. 08:47
És persze nagyon gratulálok a kisbabához meg ehhez a szuper love storyhoz... kicsit segít is, hogy félretegyem végre a bizalmatlanságomat!
2009. márc. 27. 08:45

Én írnék nektek egy kis vicces történetet... :D

Barátnőm az abszolút negatív hozzállást tanusítja, ha arról kezdünk beszélgetni, hogy szerelem első látásra, illetve hogy igaz szerelem.


Ehhez képest 3 napja bulizni mentünk, és ott belebotlott valakibe, akiből azóta sem tudott 'kibotlani' :D

Szegény nagyon meg van zuhanva, nem érti mi történt vele! Hozzáteszem, hogy ennél fogva nekem is társaságot kellett keresnem... szóval sikerült kb. 3-4 óra alatt úgy beleszeretnem valakibe, hogy most sem térek magamhoz... :D

Azért vicces, hogy barátnőmmel ezt egyszerre sikerült összehoznunk... de nagyon boldog vagyok!

2009. márc. 26. 13:03

Középiskola első osztály, első tanítási nap.


Felszálltam reggel Óbudán egy buszra, felszállt egy srác is. Nekem nagyon tetszett, egyből elkezdtem reménykedni, hogy talán máskor is ezzel a busszal fog jönni - láttam, hogy suliba járhat ő is. Egy zuglói középiskolába igyekeztem, beértem az osztályba, nem telik bele pár perc, belépett, osztálytársam lett! Kezem-lábam remegett.


Még elsőben egy szombat esti iskolai buli után hazakísért, életem első csókját kaptam akkor.


Aztán ennyi, hétfőn keresztül nézett rajtam, annyira megalázónak éreztem az egészet. Szenvedtem tőle 4 évig (függetlenül attól, hogy közben azért voltak barátaim), de még az osztálytalálkozón is felkavart a "látványa".

Érettségi után feleségül vette az egyik osztálytársamat, akitől évekkel ezelőtt elvált.

29. f5baf9d0f0 (válaszként erre: 28. - Franc22)
2009. márc. 25. 13:51

Magassarkuban a macskaköves uton:)

Na ez tetszett.

Gratulàlok neked is!

2009. márc. 24. 18:06

Velem ez már kétszer fordult elő!

Az exemmel 2001. július 9.-én találkoztam. Első látásra belé szerettem, pedig nem volt egy szexi pasi, de engem megfogott valami! Számot cseréltünk és azt mondta majd felhív. Szerdán nem bírtam és egy ürüggyel felhívtam. Mondta, hogy pénteken este, ha végez felhív. Pénteken már tülkön ültem, és nem bírtam tovább 21:30kor megírtam a sejtelmes sms-t neki Van barátnőd? Az egész estét végig sms-eztük. Másnap felhívott és este 7re randit beszéltünk meg. 2001.július 14.én 7kor randiztunk. Éjfél elött pár percel megkérdezte leszek e a barátnője. Igent mondtam neki, és 2007. április 27.e délután 5ig egy pár voltunk.

A mostani párom is szerelem volt első látásra, annak ellenére, hogy telefonba és az interneten egy nagyképű srácnak hittem. Vele 2007. szeptember 20.a után ismeretem meg a love.hu-n és aztán a találka.hu-n is egymásra leltünk. Egy hónapig neteztünk, aztán találkozásunk elött pár nappal már telon is órákat beszéltünk. Majd 2007.október 23.-án este randit beszéltünk meg a Fehérvári buszmegállóba 10órára. Ő ment dolgozni 2re, így azt mondta, hogy egy sárga hátitáskáról ismerem fel. Mikor megláttam, már akkor gombócka lett a torkomba, furi volt a gyomrom. Elindultunk, természetesen magassarkúba neki a macska kőves utra kellett vinnie, és már a fő utca elején bele akadt a sarkam a kövek közé, ő pedig elkapott és a mellemet fogta meg, aztán megfogta a kezem és 13:00ig beszélgettünk, sétáltunk. Aztán a 12es buszmegállójában elcsattant az első csók, és azóta együtt vagyunk. Ma 17hónapja. 29.én lesz 7hónapja, hogy már együtt is Élünk!!!! És a mai napig Szerelmes vagyok!!!

27. f5baf9d0f0 (válaszként erre: 21. - Ildikó)
2009. márc. 23. 14:30

Làtom a te életed is mozgalmas!

Kitartàs,kitartàs,kitartàs:)

Kivànom neked a sirig tarto szerelmet!

26. f5baf9d0f0 (válaszként erre: 25. - Eperlevél)
2009. márc. 23. 14:28

Gratulàlok neked is!

8 év az màr szép hosszu idö,a baba meg haba tortàn:)

2009. márc. 23. 12:09

ez hihetetlen, nagyon bátor vagy


én amikor megláttam anno a férjemet, egyből tudtam,h. ő a nagy ő, nem tudtam kiverni a fejemből hónapokig, aztán a sors úgy hozta,h. egy egyetemre kerültünk és innen nem volt visszaút

ez már a 8. évünk együtt a kisfiúnk pedig 1 éves:)

2009. márc. 23. 11:29

Kösönöm a hozzàszolàsokat!

Làtom van aki hisz benne,van aki nem.

Addig én sem hittem benne,mig meg nem tapasztaltam:)

LucaLucànak gratulàlok,hogy ö is leirta a történetét,remélem sokaknak,akik még nem talàltak rà a nagy Ö-re,biztatàst ad!

Igen,a kisbaba is megszületett,ma épp 9 napos.

És ugy érzem a szerelmünket még erösebbé tette !

2009. márc. 21. 22:43
Nagyon edi tortenet....azt hiszem velem is tortent ilyesmi marmint szerelem elso latasra...csak az illeto nem viszonozta...de nem szenvedtem sokat..azt hiszem...hat remelem addig tart a boldogsagotok ameddig csak akarjatok..:)
22. 7939578846 (válaszként erre: 21. - Ildikó)
2009. márc. 21. 19:27
:))) ez nem semmi!szerencsés vagy!:)))
2009. márc. 21. 09:12
Van szerelem első látásra. Velem megtörtént,a második férjem mikor megláttam tudtam ,hogy azonnal szerelmes is lettem belé.Ezt az első megértette,és elfogadta. 6 év boldog házasság,és két lányom született,ebből a kapcsolatból.Sajnos 6-év után gyógyíthatatlan betegségben meghalt.De a harmadik párom is így jött az életemben. Egy Agárdi strandon jött velem szemben (( mint egy Adonisz ) Rögtön tudtam,Ő kell nekem !! Hónapokba tellett de elvarázsoltam.és 19 évet kaptam az életéből. Megérte !De elmúlt,Ő is már mással él.de az életem része maradt,heti szinten levelezés ,és telefonok.Most újra szerelmes vagyok egy másik Férfiba 13honapja és imádjuk egymást !!Remélem ez már sírig tart.
2009. márc. 20. 22:16

Szerelem első látásra nincs.Inkább csak vonzalom,hatalmas vonzalom- ami később szerelemmé válhat :) A szerelem érzése más,amikor hiányzik,amikor szenvedsz,ha nincs melletted!1 találkozás ehhez pedig kevés.Az első randi után,ha nem hív fel,neked mégis bejött a fickó,akkor nem fogsz utána hónapokig sírni :) jó rendben , rosszul esik,de könnyen tovább lépsz,főleg,ha jön hirtelen másik :)

Én viszont 1 dolgot kőkeményen megtanultam!Szerelem létezik szex nélkül! Úgy értem,nem kell,hogy megtörténjen az együttlét!Lehetsz úgy is szerelmes valakibe,hogy sosem feküdtél le vele!Ennek iszom a levét-nyáron lesz 1 éve,hogy szeretem reménytelenül úgy,hogy egy csóknál tovább sem jutottunk :) most lehet nevetni :D

2009. márc. 20. 15:09
Sok boldogságot..
18. c20c593f1c (válaszként erre: 2. - C20c593f1c)
2009. márc. 18. 22:10

A kilencvenes évek végén megismerkedtem egy nálam kb. 15 évvel fiatalabb fickóval. Persze nem úgy tekintettem rá, mint leendő partnerre, hanem mint egy kerítőnő. Van egy barátnőm, akinek volt egy nagyon szép lánya, kigondoltam, hogy már pedig én összehozom őket!


Fel is hívtam a barátnőmet, tudtam, hogy a lányának nincs barátja. De tudjátok, hogy milyenek a mai lányok, hogyan vigyem fel hozzájuk, hogy a lánya is biztosan otthon legyen, és ne is tűnjön fel, hogy mire készülünk. Szerelő, kollégám,...stb verziók merültek fel. (A srácnak már előzetesen mondtam, hogy szeretnék neki valakit bemutatni, ő nem tiltakozott, miért is tenné egy pasi.) A barátnőmmel végül is elvetettünk minden előzetes hadműveleti tervet, megmondta a lányának, hogy szerdán felmegyek egy pasival, akit szeretnék neki bemutatni. Persze felháborodott, hogy ő még nem olyan öreg, ronda, béna, hogy ne találna valakit, de végül is kötélnek állt.


Eljött a szerda este. A HÉV-nél találkoztunk a barátnőmmel, mondta, hogy a lánya később ér haza mindig, mint ő, de jön. Amikor hazajött, hát mit mondjak, nagyon meglepődtem, mert a kislány vagy 10 kilóval több volt, mint amilyennek utoljára láttam (de nem kövér!!!). A fiú meg elég vékony testalkatú. Eleinte olyan udvariassági beszélgetés volt négyőnk között. Erre a barátnőm: Bea! Nem akarod megmutatni Viktornak a hifitornyodat? Persze a torony Bea szobájában volt. Jót nevettem a barátnőm taktikáján, hogy ne négyen beszélgessünk, hanem a fiatalok tudjanak egy pár szót azért váltani kettesben is.


Még ott voltunk egy jó órát, amikor nekem már indulnom kellett haza, Bea kocsival kivitt bennünket a HÉV-hez. Viktornak a HÉV-en ez volt az első mondata: Leszel a tanúm? Leesett az állam. Közölte, hogy Bea lesz a felesége.

Csütörtökön nem hívta fel Viktor Beát, aki borzalmasan szenvedett e miatt, mert hasonlóan érzett. A barátnőmnek mondtam, hogy Viktornak nagyon tetszik Bea, biztosan fel fogja hívni.


Azóta sok év eltelt. Összeházasodtak, most tervezik a második gyermeket.


A történet pikantériája, hogy előtte a barátnőmnek is bemutattam egy férfit - aki mellesleg nekem is tetszett -, de 5 évig együtt éltek, és a barátnőm szerint, mellette töltötte el élete legszebb éveit, sajnos aztán ők már nincsenek együtt. Viszont Viktor és Bea nagyon szereti egymást. Ja igen, még 1. A barátnőm, szinte fiaként szereti Viktort, és Viktor is nagyon szereti a barátnőmet.

17. Binky
2009. márc. 18. 22:06
Sok boldogságot!! Örülök nektek!
2009. márc. 18. 20:40

"Már nem is érdekelt semmi. Csak ő."

Na igen, ezután már csak remélni tudom, hogy szegény barátnő nem egyedül volt a nyaraláson :)

2009. márc. 18. 16:25
ejhaa:)) gratulálok:)))
2009. márc. 18. 16:23
Bevallom, nálam nem működik az első látásra dolog.. picit azért irigyellek, hogy ilyen szép és romantikus a történetetek. Biztosan tudod, hogy nagyon szerencsés vagy! És főleg bátor. De egy a lényeg: legyetek boldogok!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook