Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szemérmes vs. szemérmetlen fórum

Szemérmes vs. szemérmetlen (beszélgetős fórum)


8. bf43d1b11a (válaszként erre: 6. - Jstefan)
2011. febr. 25. 11:50
Saját tapasztalatom szerint , aki "eljátsza a hattyú halálát " nagyobb sikerrel jár :(( Sajnos nekem nem megy ..... a férfiagy kiismerhetetlen : Viszont még bizakodom , sose késő :)
7. db78bacc4f (válaszként erre: 3. - C95c921ae7)
2011. febr. 25. 11:37
egyet értek.
6. jstefan (válaszként erre: 1. - 76cc21754a)
2011. febr. 24. 16:16
Mi pasik akik imádjuk a NŐKET mindegy hogy vadmacska vagy szégyenlős.Mindkét tulajdonság nagyon nagyon szerethető!!!
2011. febr. 24. 16:10

Inkább jobb óvatosnak és ébernek lenni,mert a tisztelet a kivételeknek a férfiak és a nők között is akad rámenős, v. szemérmes és olyan is, aki szemtelen, pofátlan. Ha valaki mindezeket szem előtt tartja, akkor elkerülheti a kellemetlenséget.

Előbb bizonyítsa be, hogy becsületes, rendes jószándékú és utána, ha méltó rá akkor is tanácsos

mindig ébernek lenni. A negyedik hozzászólónak igaza van és egyetértek vele. Üdv.Ágnes

4. a14deb9047 (válaszként erre: 2. - Bf43d1b11a)
2011. febr. 24. 15:46
Nem eljátszani, csak nem ajánlatos könnyű prédának lenni... Lassú víz partot mos :)
2011. febr. 24. 15:26

Meg kell találni szerintem az arany középutat. Ami azt jelenti, h bizonyos helyzetekben lehetsz vadmacska, de máskor meg dorombolós kiscica:)

A változatosság meg ,mint tudjuk, gyönyörködtet..

2011. febr. 24. 15:19
Engedni kell Őket nyerni.... a magabiztos és határozott nőknek nagyon nehéz dolguk van.Vagy még nekem nem volt szerencsém olyan Úriemberhez aki mindezt igazán értékelte volna. Még reménykedem :)) Valóban el kell játszani a megmentésre váró Nő szerepét ???
2011. febr. 24. 15:15

Úgy érzem a férfiak csak mondják, hogy a szemérmetlen "vadmacskákat" szeretik, de ha oda kerül a sor és a nő tényleg odateszi magát akkor miért csodálkoznak vagy ijednek meg? Most akkor mégis az a jó, ha szégyenlősebb és irányíthatóbb egy nő?

Akkor érzik magukat "hős megmentőnek"? :DD


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook