Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Személyi edző tapasztalatok fórum

Személyi edző tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2020. febr. 22. 17:54

Sziasztok!

Szeptember óta heti 2x járok személyi edzőhöz, leírom a tapasztalataimat. Azóta fogytam 4 kg-t, pedig nem is diétáztam. Mindenki észre vette, hogy sokat fogytam, látványosan formásabb lettem, a narancsbőröm szinte eltűnt. Nekem nagyon pozitív és megérte!:)

7. df1e1c376c (válaszként erre: 6. - Channa*)
2019. szept. 18. 16:18
Tok hulyeseg amit irsz latatlanba. En a tesommal egyutt jartam ezemelyi edzohoz, es kulonbozo gyakorlatsorunk volt abszolut szemelyre szabva.
2019. szept. 14. 17:07

Nem szeretném lehúzni a személyi edzők tudását, hasznát és fontosságát, de véleményem szerint mind ugyan azt mondja mindenkinek, azaz mozogj sokat az általa összeállított edzésterv alapján, amit nem neked készített, hiszen mindenkinek ugyanezt adja, és egyél csirkét rizzsel, túrót meggyel, illetve ajánlani fog valami drága étrend kiegészítőt, amit a recepción megvásárolhatsz.


A másik probléma, hogy amit ő javasol, az lehet, hogy jó, de neked kell utálatig enni a csirkét rizzsel, illetve neked kell lenyomni az edzéstervet, azaz te fogsz kínlódni vele...


Fogyni drága személyi edző nélkül is lehet, főleg 7 kg-ot, ami semmi szinte. Egy kis odafigyelés a kaja mennyiségre és már le is ment. Ez tapasztalat. Ha én csak egy kicsit figyelek a kajámra, akkor kb.2-3 hét alatt 7-8 kg-ot lefogyok, pedig csak a köretet szoktam csökkenteni, vagy az esti csoki adagomat csökkentem 1 tábláról 3 kockára...


És, hogy mikor fog látszani? Nem elég 3 hónap. Annyi idő alatt nem lesz kockás hasad, még az is lehet, hogy 3 hónap után sem fogod tudni végig csinálni a gyakorlatokat, nemhogy látszódjon.


Persze, ez mind szerintem.

2019. szept. 14. 15:30
Köszönöm a válaszokat. Majd megírom, hogy mit sikerült elérni 3 hónap alatt.
4. Vera76 (válaszként erre: 1. - Philippagregory)
2019. szept. 14. 14:29
Szia, 3 hónap az én tapasztalatom szerint. De az is csak akkor, ha az étkezésedre nagyon odafigyelsz a sportolás mellett!
3. 53d48905ac (válaszként erre: 1. - Philippagregory)
2019. szept. 14. 13:21

Heti 3 alkalom már nagyon jó, 2 hónap után mást fogsz látni a tükörben mint most.

Ha nem fogysz 7 kilót akkor sem kell megijedni, mert ami lemegy a zsírból, az visszajön izomban.

Kb. 10 alkalom elég, hogy megtanuld a gépek használatát és a gyakorlatokat (pl. kitörés) utána remekül fogsz boldogulni egyedül is.

Sok sikert! :-)

2. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Philippagregory)
2019. szept. 14. 10:50
Remelhetoleg a szemelyi edzod szemelyre szabottan tud majd valaszolni mindenre a felmeresed utan.
2019. szept. 14. 07:56

Sziasztok!


Szeretnék fogyni még kb. 7kg-t. El kezdtem a kalóriaszámolást ezzel lement 2-3 hét alatt 1,5 kg. Jövő héttől heti 3x személyi edzőhöz fogok járni. Kinek milyen tapasztalata van ezzel? Mennyi idő kell a fogyáshoz/izmosodáshoz átlagosan? Köszönöm! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook