Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szem alatti ödéma - öregít, csúnyít. Keressünk együtt megoldást! fórum

Szem alatti ödéma - öregít, csúnyít. Keressünk együtt megoldást! (beszélgetős fórum)


2019. jan. 31. 19:58
Az biztos, hogy szembe juthat, lúgoldat közömbösítésére laborban használják.
12. dd9dec5381 (válaszként erre: 11. - Miajim)
2019. jan. 31. 09:46

Kozmetikusok is használják bőr nyugtatásra.

Vannak periódusaim, amikor úgy alszom (?) éjszaka hogy tíz percenként felédredek, vergődök, hánykolódok, ilyenkor reggelre Bud Spencer - szemeim lesznek, alig látok ki a likon. Bórvizes vattakorongot ráteszek 5-10 percre és szépen leviszi a duzlit. Nem tudom a te problémádra jó lesz - e, de ártani nem tudsz vele. Ja és szemszárazságra is jó, de csak külsőleg.

11. Miajim (válaszként erre: 9. - Fincsi5)
2019. jan. 31. 09:39
köszi! és ezt próbáltátok? Leviszi az ödémát? Nem közvetlenül a szemem alatt van, hanem lejjebb, majdnem az arccsonton. Ahogy sokoknak, sajna. , Azt írják, hogy a bőr fertőtlenítésére szolgál, nyugtatja. Leviszi az ödémát is?
10. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Miajim)
2019. jan. 31. 09:31
Azt kérdezd meg a patikában, nekem ajánlotta kozmetikus, csak hanyagoltam.
9. fincsi5 (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
2019. jan. 31. 09:29

Solutio acidi borici 2 % FoNo VII. 200g Naturland *


Ezzel, igen.

8. fincsi5 (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
2019. jan. 31. 09:16
Nem úgy hívják?
7. michelle.r (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2019. jan. 30. 21:40

Bórvízzel bórogatni? :p

LOL

6. Channa* (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2019. jan. 30. 20:10
Az mit csinál? A karikákat is eltünteti?
5. Miajim (válaszként erre: 2. - Ikebana3)
2019. jan. 30. 19:37
Szia, voltamvérképen, jó lett, sajnos nincs ilyen oka. Arra legalább lenne gyógyszer .
4. Miajim (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2019. jan. 30. 19:36
Szia, köszi, megnêztem a neten. Horzsolásokra, kis sérülêsekre ajánlják, bőrnyugtató. Szerinted elhajtja a nyirokfolyadékot? De jó lenne!!!!
3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Miajim)
2019. jan. 30. 18:26
A gyógyszertárban lehet kapni (azt hiszem) bórvíz..? 2%-os, azzal kellene borogatni 3 percig, naponta.
2019. jan. 30. 16:53
Szia!Nem tudom laborban mikor voltál utoljára és nézetted-e a TSH-t? Ugyanis a pajzsmirigy alul működésnek van sajnos egy ilyen látható jele. Eltüntetni nem nagyon lehet, bár vannak feszesítő krémek és lehet masszírozni, borogatni is.
2019. jan. 30. 16:00
Sziasztok! 20 éves korom óta van a két szemem alatt, az arccsonton kis táska, ödéma. Kivizsgáltattam, fizikális oka nincs. Pangó nyirokfolyadék van benne. Nagyon öregíti az arcom. Egy alkalommal elmentem arc-nyirokmasszázsra, akkor majdnem teljesen lemasszírozták, de visszatelítődött 1-2 nap múlva. Én pedig nem tudom megcsinálni, hiába próbálom. A krémek, amiket "eyes puffines" címen adnak el, nem hatnak. Van valakinek hasonló panasza? Az uborka, kiskanál, jég praktikák semmit nem érnek. Arra lennék kíváncsi, sikerült-e már valakinek megbirkóznia ezzel. Lehet töltetni is köré hialuront, de inkább a problémát kezelném - ha lehet! Köszi előre is a segítséget

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook