Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Székesfehérváron melyik turkálóban lehet kapni kismamaruhákat? fórum

Székesfehérváron melyik turkálóban lehet kapni kismamaruhákat? (tudásbázis kérdés)

2018. okt. 2. 12:41

Sziasztok,


köszi:)


Kitti, a jófogásról nem merek rendelni, mert ami tetszik, elég drága, és ha nem jó méretben, akkor bukom a pénzt sajnos.


Szia Guruljka,


óó, hányszor akartam már írni neked:) Nem tudom, emlékszel-e, de fordítás témában váltottunk néhány levelet kb egy éve.


Igen, mindenképp lesz valami kabátom, most majd előkeressük a télikabátom (anyóséknál van egy másik városban), és ha nem ér be, akkor veszek valamit.

Csak hát ha belegondolok, hogy kb 10x lesz rajtam, és a pénzen sokkal szívesebben veszek a babának valamit, vagy olyan dolgot magamnak, amit jobban ki tudok használni.


Amúgy vicces, de meg se fordult a fejemben, hogy beírjam így a gugliba, de javaslatodra már találtam is egy turit, ahova el fogok menni szétnézni.

3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Havanesekutyus)
2018. okt. 1. 21:12

Én próbálnék bő kardigánokat keresni.

De csak kellene egy jó kabát, mire szülni mégy.

A Gugli kiad egy pár fehérvári kismama turit.

2. Kitti0704 (válaszként erre: 1. - Havanesekutyus)
2018. okt. 1. 20:59

szia.

én a jófogáson szoktam nézegetni vannak jók olcsón.

2018. okt. 1. 14:21

Sziasztok,


35 hetes vagyok, eddig se nagyon hordtam kismama ruhát, csak egy mackóm és egy nadrágom van. De eddig jól meg tudtam oldani leggings és hosszú tunikák kombinálásával az öltözködésem.

Most viszont egyre hűvösebb van, de erre a pár hétre sajnálnék tízezreket kiadni egy kismama kabátra.


Köszönöm, ha írsz hasznos tippet:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook