Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szegediek segítsetek egy kicsit! fórum

Szegediek segítsetek egy kicsit! (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 3. 15:58

Lolita jól írta.a 83-as busszal gyertek a kettős körforgalomig,ott átszállni a villamosra és az 5. megálló a vadasparké. ha jól számoltam.

Mi is akarunk menni!!!!

Nagyon sok program lesz!

Remélem jó lesz az idő is!!!!

4. becseiagi (válaszként erre: 3. - Lolita63)
2010. ápr. 3. 13:55

Nagyon köszönöm, végre valaki írt! Nektek is Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok!


Üdv: Ági

2010. ápr. 3. 13:50

Szia!


(Én nem szegedi vagyok, de a lányom ott tanult, és épp itthon van, és megkértem, hogy segítsen.)


A vasútállomásról a 83-as busszal el kell menni a Dugonics térig (Tisza Lajos körút, Jogi kari megálló), vagy szintén a vasúttól az 1-es villamossal a városközpontig, és onnan picit gyalogolni kell a Dugonics térig.

A Dugonics tér mellett van a körforgalomnál a 3-as és 3F-es villamos megállója (Kálvária sugárúton), arra kell felszállnotok a Fonógyári út irányába.

Megáll a villamos a Vadasparknál is, jó pár megállót kell vele menni, eléggé kint van a Vadaspark, nem tudom pontosan hány megállónyira, de úgyis jelzi a tábla.


Jó szórakozást Nektek, és Kellemes Ünnepet!

2010. ápr. 3. 12:39
Nincs itt senki, aki szegedi?
2010. ápr. 3. 12:28
Hétfőn családostul átmegyünk a Vadasparkba, és a 3 gyerek miatt vonattal szeretnénk menni. Le tudná valaki írni, hogy hol kell leszállnunk, és hogy jutunk el a Vadasparkig? Vásárhelyről megyünk, ha lehet nem akarnánk az állomásról gyalog menni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook