Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szegediek! Mi a véleményetek a szegedi árukínálatból női ruhák szempontjából? fórum

Szegediek! Mi a véleményetek a szegedi árukínálatból női ruhák szempontjából? (beszélgetős fórum)


1 2
16. Wenta
2010. márc. 13. 10:25
Szaladgálós ruhát még csak kapni, de pl egy fiatalos kosztüm soknyás v nadrágos 36-38 as méretben, régen volt a Kárászon Artz model na az döfi bár a végén a 40 ruciis kicsi volt csak 40 kilóssokra gyártottak és 50.000 ft volt a kosztüm. Ha pl most esküvőre kellene mennem nem tudnék mit venni. Fehérnemű szintén nincs Triump mamós és drága és van a kínai még a miss cocoban is. Szép igényes olasz nincs. Egy ismerősömnek volt üzlete de nem ment a kutya sem vásárólt pedig igényes cuccai voltak be is csukott.
2010. márc. 13. 10:12
akivel vásárolni járok, az igen. De ő egyetlen egy lány:) Viszont van olyan ismerősöm, aki inkább hazajár Kecskemétre, hogy vegyen egy-két jobb cuccot. Azokról nem is beszélve, akik, ha megtehetik, hogy felutazzanak, akkor csak Bp-en vásárolnak.
14. Mayalina (válaszként erre: 13. - Mosolygós Napocska)
2010. márc. 13. 10:04
És a barátaid/rokonaid is így látják?
13. Mosolygós Napocska (válaszként erre: 1. - Mayalina)
2010. márc. 13. 09:41

Sziasztok! Pont a minap voltam felfedezőkörúton, hogy találjak pár tavaszi cuccot, de még mindig a tavalyról és tavaly előttről visszamaradtakat próbálják eladni, no meg arról nem is beszélve, hogy már ott is csak sz.r-t árulnak, ahol eddig legalább némi nemű minőség is volt. 1 éve még lelkesen jártam a turikat, mert tényleg jó minőséget tudtál olcsón találni. Ma már tényleg horror összegek vannak ott is, annak ellenére, hogy mondjuk lyukas a ruha és kb nagyanyám járt benne.

Tegnap szétnéztem a plázában...háááát...ami tényleg jó anyag, az 6000-nél kezdődik, ami meg pár forintos, az majdnem egyenrangú minőségű a kínaival. Sőt, volt már, hogy még addig sem bírta.

Szumma: nagyon gáz a felhozatal szerintem egy átlagember számára, mert speciel nekem nincsenek tízezreim, hogy a szuper márkás üzletekben vásároljak...pl: M.xx, stb... egy felsőt pl. És az akkor még csak egy felső:)))

Még azon tudok jókat mosolyogni, amikor bemegy valaki a plázába és megveszi ugyan azt a sz.r-t csak mondjuk több ezerrel drágábban, ami a cserepesen, vagy a kínaiban is fellelhető.

2010. márc. 13. 09:34

Hát, embere válogatja.

Én még a mosógépbe sem teszek szívesen olyat, amit előtte ki tudja, milyen higiéniával rendelkező ember használt..

Lehet, hogy ez egyesek szemében paranoija, de sztem 1-2 ilyen mindenki lényébe belefér. :-)

11. 3a92f8d690 (válaszként erre: 6. - Mayalina)
2010. márc. 13. 09:31
???????? ezt nem értem mikor megveszek valamit akkor kimosom ha új ha használt ja és egyedi:-)) Mindig van valami tuti ha nekem nem is de a gyerkősnek tuti:_)400 ft ért pókemberes villogós gumicsizmája van az összes gyerek olyat szeretne:-DD
2010. márc. 13. 09:26
És a környezetetekben ti miket tapasztaltok?
9. Mayalina (válaszként erre: 7. - E584b61b26)
2010. márc. 13. 09:25

Én is pont így vagyok ezzel!

Itt a tavasz, megújulás, nagyon remélem, hogy hoz valami szép újdonságot Szeged Sun Citybe! :-)


Amúgy sztem annál is inkább megérné, mert az új fürdő tuti sok látogatt fog idevonzani.

8. e584b61b26 (válaszként erre: 5. - Mayalina)
2010. márc. 13. 09:24
Igen, nem lenne rossz:)
7. e584b61b26 (válaszként erre: 4. - 3a92f8d690)
2010. márc. 13. 09:22

Én ott se találtam még magamnak semmit,bár nem próbáltam sokszor,de minek.Ott lökdösődnek az emberek és veszekedni kell egy használt rongyért!:DDDD


Inkább jó lenne ha bejönne néhány üzlet,ami a hasonló nagyvárosokban fel lelhető és nem csillagászati áraik vannak!

2010. márc. 13. 09:22

Turba? De már vadiúj ruhákat is lehet annyiért kapni, mint a használtakat.

Egyszer az egyik turinál pont láttam, hogy megérkeztek a bálák. Bálabontás volt, és azt hittem, elhányom magam: az üzlet szó szerint beizzadt!!!!

Annak ellenére, hogy tél volt, az ajtók, ablakok egész nap sarkig nyitva voltak.

Gusztustalan volt!

5. Mayalina (válaszként erre: 3. - E584b61b26)
2010. márc. 13. 09:20

Akkor a jelek szerint te is örülnl, ha újabb márkák jönnének ide, mi?

Én is így vagyok vele!

2010. márc. 13. 09:19
Megyünk turiba:-DD
2010. márc. 13. 09:19

Semennyire nem vagyok elégedett!Sajnos.Minden jó üzlet megszűnt (pl County Store)

és még egy H&M sincs egy ekkora városban!:(

2010. márc. 13. 09:19
húúúúúúúúú akkor mi vidékiek mit mondjunk????????:_DD
2010. márc. 13. 09:17

Ti mennyire vagytok elégedettek? Megtaláljátok-e, amit kerestek?

Ti is szoktatok más városokba járni vásárolni választék hiány miatt?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook