Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szegediek! Akiknek Digi Tv-je van, van nálatok most adás? fórum

Szegediek! Akiknek Digi Tv-je van, van nálatok most adás? (tudásbázis kérdés)


13. Gy.Ibi
2009. nov. 1. 22:57
Örülök,hogy rendbejött és megírtad.
2009. nov. 1. 20:04
Képzeld Ibi, megoldódott a probléma! Mégiscsak betelefonáltunk, nem hagyott nyugodni a dolog. Valamiért nem látott minket a műhold, de ahogy leraktuk a telefont néhány percen belül visszajött az adás. :) :)
11. mandula23 (válaszként erre: 9. - Gy.Ibi)
2009. nov. 1. 17:56
A gyári beállításokat már visszaállítottam, de ez sem vezetett eredményre sajnos.
2009. nov. 1. 17:55
Erre gondoltam én is, csak a Halottak napja miatt elbizonytalanodtam. Holnapig ráér, legalább lesz egy hosszú beszélgetős esténk a párommal, úgyis kevés időnk van erre a hétköznapokban :) Persze azért bosszant a dolog.
2009. nov. 1. 17:51
Menj be a menübe frissítésre,vagy nyomd meg a gyári beállítást.
2009. nov. 1. 17:49
Fel lehet hívni őket,ha végképp nem működik.
2009. nov. 1. 17:47
Igen, de semmi változás. :( Másfél hétig ki volt húzva, lehet ez zavart be, pedig nem szabadna. A legérdekesebb az,hogy a román csatornák működnek, pl. a U tv, de a magyarok továbbra sem. Holnap felhívom a szerelőt, ha nem változik addig a helyzet. Köszi még1X a segítséget!
6. Gy.Ibi (válaszként erre: 5. - Mandula23)
2009. nov. 1. 17:44
Áramtalanítottad?Nekünk utána helyreáll.Esetleg a kártyát is ki-be húzhatod.
2009. nov. 1. 17:32
Azt írja ki egyébként, amit rossz idő esetén szokott; zavart csatorna. Ha esik már meg sem lepődöm, de most...
4. mandula23 (válaszként erre: 3. - Gy.Ibi)
2009. nov. 1. 17:30
Köszönöm a gyors választ! Nekünk is tányéros van, így úgy néz ki nálunk lesz a baj. :( Azért még reménykedek, hogy magához tér.
2009. nov. 1. 17:26
Szerintem egy szomszédot kellene megkérdezned.Nálunk Digi van,de tányéros.Az működik.Ha lehet,akkor először próbáld meg áramtalanítani.Tv-t is.
2009. nov. 1. 17:20
Hosszabb idő után most jöttem vissza az albérletembe és nem tudom, hogy a modemmel lett valami vagy szimplán a rendszerrel van probléma. Köszönöm a segítségeteket!
2009. nov. 1. 17:19
Szegediek! Akiknek Digi Tv-je van, van nálatok most adás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook