Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek fórum

Szegedi Kaáli-s lombikosokat keresek (beszélgetős fórum)


1134. Lyana
2009. okt. 21. 08:44
belgyógyászatot nekem mondták, mivel andrológus véleménye és beutalója alapján lombik került javaslatra ezért javasolták hogy csináltassam meg mert lehet hogy idén még lesz beülti.
1133. Lyana (válaszként erre: 1132. - Fürkészdarázs)
2009. okt. 21. 08:42

jajjjjjjj elírtam ám.

hepatitiszt akartam írni nem hpv-t:-(

bocsi-

1132. fürkészdarázs (válaszként erre: 1131. - Lyana)
2009. okt. 21. 08:21

Bár időpontot nem kaptunk nekem is lediktálták a listát. Mi az a három féle hpv tenyésztés?

Nekem a HIV, hepatitis B és C-t mondták, viszont az ekg-t , belgyógy. véleményt és az altatáshoz szükséges vizsgálatokat még nem kell megcsináltatnom.

1131. Lyana (válaszként erre: 1130. - Momo1979)
2009. okt. 21. 06:20

Na leírom, hogy milyen vizsgálatokat kértek tőlünk a konzira:

A páromtól: spermatogram, sperma bakterológiai tenyésztés, háromféle hpv tenyésztés a vérből, HIV teszt.

Tőlem: hormonprofil a 3. napon ( azonban nekem még 21. napos is van ), teljes vérvétel, májfunció, véralvadási idő, rákszűrés, hüvelykenet tenyésztés, clamídia tenyésztés, HIV, háromféle hpv tenyésztés a vérből, belgyógyászati vélemény és ekg az altatáshoz, emlővizsgálat.

1130. momo1979 (válaszként erre: 1129. - Lyana)
2009. okt. 20. 21:51
Sajna nálunk is ua a probléma plusz el vagyok zárodva. Meg van eddig minden vizsgálat csak még az eredmények hiányosak. Nektek milyen vizsálatokat kértek, mert nekem nem adtak papírt csak telefonon mondták. Neked volt, vagy van 21. napi hormon vizsgálatod????
1129. Lyana (válaszként erre: 1128. - Momo1979)
2009. okt. 20. 21:13

szia. mi november 18-án megyünk a doki bácsihoz.

Nálunk apánál nagyon alacsony a sperma szám azért javasolta az andrológus a lombikot.

minden vizsgálatunk meg van ami a papíron szerepel.

ti hogy álltok a vizsgálatokkal?

nálatok mi a probléma?

1128. momo1979 (válaszként erre: 1122. - Lyana)
2009. okt. 20. 20:23
Szerencse kérdése mikorra kapsz időpontot. Mi szerencsések voltunk, mert szeptember végén hívtam őket és akkor dec-re volt időpont, de adoki bá kérte a nővéreket meg hogy nov.-re kapjak pont, de a másik vonalon lemondták az egyik oktoberi időpontot,így kaptunk mi is okt. 29-re. Erre tegnap hívott minket a Kaali és lemondtákaz időpontunkat, mert doki bácsi nem ér rá, így csak nov.9én megyünk konzira. Ti tudtátok azt, hogy novembertől a tb korlátozza a stimuk számát. Már mint, hogy az orvosoknak egy intézetben max. mennyi stimus és beültis lehet.Hát így még jobban húzodnak a dolgok majd szerintem. Elméletileg az aszisztensnőazt mondta mi csak leghamarabb decemberbe kezdhetünk. Na kiváncsi vagyok mit mondanak majd.
1127. Lyana
2009. okt. 20. 12:55
ÉN az asszisztensektől hallottam hogy a dokibácsi kicsit másképp csinálja a dolgokat. Ő akkor is vizsgál ha konzultáció van. Gyorsabban belevág a kezelésbe. Sok a betege nagyon és haladósabb............
1126. bbogus
2009. okt. 20. 12:46
Igaz,engem dokibacsi tanacsolt el,nem igazan tudott velem it kezdeni.De akkor is ciki kicsit,hogy kerem a dossziemat.Az,hogy kihez kerulsz,igazäbol mindegy.Ugyanaz a sema mind a kettönel.Ugyanaz a szuri,gyogyszer,stb.Ezen ne izgulj.HA meg dokineni nem mond el mindent,majd mi segitunk.Sajna sokunknak van mar tapasztalata ebben.
1125. bbogus
2009. okt. 20. 12:43
Az,hogy nincs idöpont az värhato volt.En juniusban voltam,mar akkor voltak annyian,mint elözö evben összesen.Rengeteg a kulfoldi,de majd meglätod,te is.Te merre laksz,hogy Szegedet välasztottad?En most Pecsre megyek,jövö heten,ha hazaertem,fel is hivom öket,kiväncsi vagyok,mikorra mehetek.Igaz,en csak mäjusba akarok ismet belevägni,de lehet,hogy ott is telt häz van.De addig meg ki kene kernem a papirjaim Szegedröl,es az sem lesz egyszeru.
1124. bbogus (válaszként erre: 1119. - Pokol)
2009. okt. 20. 12:39
ne aggodj a tulstimulalas miatt.Ez nagyon egyen fuggö,ezert neznek 2 naponta ultrahanggal is.Engem pl.nem hogy tul,de normälisan sem nagyon tudnak stimulälni.Asszem ez a rosszabb,Häny eves vagy,mär ha publikus?
1123. erika691230 (válaszként erre: 1122. - Lyana)
2009. okt. 20. 11:59

Szia Lyana!

Bizony,én is februárban kértem,és május végére kaptam,és ahhoz kértem,akinél hamarabb van szabad időpont,így kerültem a dokinénihez.

1122. Lyana
2009. okt. 20. 11:56

sziasztok!

Már nincs időpont erre az évre??????????

Októberben????

1121. fürkészdarázs (válaszként erre: 1118. - Pokol)
2009. okt. 20. 11:54

Szia!

Nem irígységből kérdezem, de hogy sikerült elintézni a soron kívüli konzultációt, mert én most hívtam őket és azt mondták, hogy erre az évre lehetetlen, jövőre pedig még nem adnak időpontot.

/Ja és honnan adódik ez a név?/

1120. erika691230 (válaszként erre: 1118. - Pokol)
2009. okt. 19. 22:40

Szia!

Én a dokinénihez jártam,nekem már van egy 19 éves lányom,a jelenlegi páromnak meg egy 9 éves,így mi sem gondoltuk,hogy bármi gond lenne,aztán a lombikos kivizsgálásoknál derült ki,hogy magas az FSH értékem,ami azt jelenti,kezdenek a petefészkeim kimerülni,nincs a tüszőkben petesejt.(39 éves vagyok)3 sikertelen insem után kerültem oda,az első stimum félbeszakadt,mert nem volt a tüszőkben petesejt,a második stimummal két petesejtem lett,mindkettő megtermékenyült,és most 12 hetes boldog kismami vagyok,igaz,csak egyik baba maradt velem.

Dokinéninek ritkán van jó hangulata,és nem túl sok tájékoztatást ad.

Az asszisztensek velem nagyon kedvesek voltak,persze,nekik is vannak rosszabb napjaik,mint mindenkinek.

Dokibácsit nem ismerem.

1119. Pokol (válaszként erre: 1107. - Dragonbaby)
2009. okt. 19. 22:33

Szia Dragonbaby!

Olvastam a hozzászólásod és mi az a túl szimulált?

Túl stimulált akar lenni??Erről pedig azt olvastam,hogy az bármikor előfordulhat mert nem tudni,hogy kire hogy hat a hormon.De te erről biztos többet tudsz mondani.Vagy ez az orvos hibája ?Mondanál nekem valamit.Te biztos tudnál nekem megnyugtató szavakat mert most én nagyon bevagyok rezelve.Azt hittem,hogy kapom az injekciókat nőnek a tüszőim és kész.Ez a túl stimulálás vagy mi csak ritkán fordulelő és tessék rögtön belefutok egybe.

1118. Pokol
2009. okt. 19. 22:22

Sziasztok!

Hát nem kaptam tölletek semmi biztatót,hogy kit érdemes keresnem a Kaáliban ,melyik orvost.Gondoltam egy merészet felhívtam őket és kértem időpontot.Úgy néz ki,hogy sikerül is bejutnom habár azt mondták,hogy eléggé tele vannak .Kérdezték a korom és ,hogy mi a bajom volt -e kivizsgálás? Úgy vettem észre,hogy a korom egy kissé aggasztotta őket.Mondtam,hogy tulajdonképpen teljes kivizsgáláson estem át,eredményeim is vannak.Majd telefonálnom kell és egy repi konzi helyet kapok talán.Jó lenne,mert már eléggé izgulok ez a lombik miatt.Nem vagyok egy orvoshoz járó ember és eléggé izgulós is vagyok-Milyenek a nővérek??Úgy hallottam,hogy eléggé segítő készek habár már minden dolgozó kivan egy kissé.Ez mondjuk engem nem nagyon vigasztal(sajnálom őket),de azért remélem tájékoztatnak majd mindenről.Tudom,hogy nekik a sokadik lombik ,de nekem az első.Jó lenne valami rendes társaságba belecsöppenni.Most a félelmeimmel magam maradok és lázas keresgélésbe fogok hátha az ismerőseim körében is felbukkan valaki akinek onnan van babája.

1117. bbogus (válaszként erre: 1112. - Lyana)
2009. okt. 19. 15:36
hi.Fogigätlot a többseggel azert szedetnek,hogy sajät ciklusunkat leallitsäk,es igy zalän egyszerubb szabalyozni.En nem mindig szedtem elotte.Hogy melyik Dokit välaszd,az csak rajtad es a lelked finomsägän mulik)ertsd mennyire vagy erzekeny.Dokineni eleg hullamzo,neha eleg durva stilusu.De kedves is tud lenni.Erröl Era tudna meselni igazan.De vegul O hozta ossze neki a babät,ami nem mindegy.Dokibacsihoz talän nehezebb bejutni,hosszabb a värakozas.De ezt a länyok tudjäk kint igazan megmondani.
1116. Lyana
2009. okt. 19. 11:51

Hol csinálták az inszemet?

Most jelentkezel majd be lombikra?

Nálunk apának kevés a spermája:-(

2009. okt. 19. 10:47
Nekem az első házasságomból van egy 10 éves fiam, de sajnos a férjem autóbalesetben meghalt. Az új párommal 5 éve vagyunk együtt, neki is van egy fia. Éppen ezért nem értjük, hogy miért nem jön össze. Minden eredményünk negatív, 3 insemin vagyok túl.
1114. Lyana (válaszként erre: 1113. - Fürkészdarázs)
2009. okt. 19. 10:20

szia. Nekünk jövőhónap 18-án lesz az első konzultáció. Két hónap a várakozási idő. Mi a dokibácsihoz fogunk menni. A nővérek aranyosak voltak velünk, kaptunk egy listát, hogy milyen vizsgálatokat kell elvégeztetni mire megyünk. Mára minden eredmény megvan, úgyhogy várjuk a napot.

Mióta próbálkoztok és mi a probléma?

2009. okt. 19. 10:07

Sziasztok!

Hosszú évek próbálkozása után most tudtam meg, hogy sajnos mi is a Kaáli- ba kell, hogy menjünk. Tudnátok segíteni abban, hogy hogyan juthatok be minél hamarabb. Kit ajánlanátok, milyenek az orvosok és a nővérek? Hallottam már jókat és rosszakat is.

1112. Lyana (válaszként erre: 1104. - Bbogus)
2009. okt. 19. 05:56

szia. Köszi a választ.

Nekem volt 3. és 21. napi hormon vérvételem. akkor is kell??

És miért kell fogigátlót szedni?

1111. Pokol
2009. okt. 18. 21:18

Sziasztok!

Sokat olvastam már ezeket a sorokat,de ezidáig nem mertem írni.Sajnos nekem is csak lombikkal lehet babám.Én még csak ott tartok,hogy most megyek időpontot kérni.Nagy dilemmában vagyok mert nem tudom,hogy igazán ki lenne a jó,és kinél lennék hamarább időpontilag.Esetleg valaki tudna egy-két tanácsot adni,hogy melyik orvost válasszam?

1110. anta03
2009. okt. 18. 10:11

sziasztok!

mindenkinek köszönöm a hozzászólást!

nagyon izgulok főleg a szurik miatt, nem szeretem őket :( . okt. 29.-én megyek középidős ultrahangra, de azt nem tudom mikor kezdődik a stimuláció.

1109. bbogus (válaszként erre: 1106. - Momo1979)
2009. okt. 17. 15:00
Dokibäcsi nagyon kedves(is tud lenni),rendes.Nekem mind a 4 lombikot Ö csinälta,csak a 4.nel esett pärszor rosszul,ahogy elöadta a dolgokat.Borzaszto tulterhelt,szinte minden külföldi öt keri maganak.Es mivel ök fizetnek,hozzä is mehetnek.Szoval ha ez nem lenne,csak pozitivakat mondhatnek rola.Ne izgulj,jo kezekbe leszel.
1108. erika691230 (válaszként erre: 1107. - Dragonbaby)
2009. okt. 17. 13:25

Sziasztok!


baby!Megy neked a drukk hétfőtől ezerrel. :-)

1107. Dragonbaby (válaszként erre: 1097. - Bbogus)
2009. okt. 17. 12:20

Szia Bogus! Sziasztok!


Köszönöm a drukkot Nektek, eddig nagyon bejött!! :) És remélem hamarosan jó hírrel jövök!

Szerdán meg volt a punkció! 5-öt tudtak leszívni és ebből 3 meg is termékenyült és szépen fejlődik mind a 3! Nagyon örülök!

Tegnaptól nincs dokinéni 1 hétig, úgy hogy hétfőn a dokibácsi fogja visszaadni a kicsikéimet! Már nagyon várom!


Az újonnan csatlakozókat üdvözlöm! Én is leírnám, hogy nálam hogy ment a stimu.

Aug végén voltam dokinéninél, foggátlót írt fel, amiből 19 db-ot kellett beszednem. Majd 2. cn-on (hétfő) vérvétel, uh és felírta a gyogyszereket, ami 30 e Ft-ba került. Pénteken kellett újra mennem (vérvétel, uh), akkor lentebb vette az adagomat, mert túl jól reagáltam és újabb gyógyszer kiváltása ami 10 e Ft. Köv. hétfőn (vérvétrl, uh), majd tüszőrepi inj. kiváltása 3 e Ft, plusz még gyógyszerek, amik 8 e Ft-ba kerültek. Ez az első lombik.

Ja és majdnem túl szimulált! Még időben észrevette! Úgy hogy azt mondhatom, hogy 1 hétig kellett csak injekcióznom magam! egész jól ment!


Bocs, hogy ilyen hosszúra sikerült!


Mindannyiótoknak kitartást és hitet, hogy hozzánk is betérnek a mi kis angyalkáink!

1106. momo1979 (válaszként erre: 1104. - Bbogus)
2009. okt. 16. 20:10
Igen kérnek 3. napi vv-t, én hétfőn megyek! Tőlem mindent bekértek, az összes vizsgálatot az első konzira és volt rá szűk 1 hónapunk!! én hétfőn megyek! Remélem mire megyünk meg lesz minden eredményünk! fogigátlót mindenkinek írnak??? Mesélj már egy kicsit a doki báról???
1105. bbogus
2009. okt. 16. 20:08
Kiväncsi vagyok,mi lesz veled.En is gondolkodom a következön,de asszem csak tavaszra jön össze.Ja.es en mär nem megyek hozzäjuk,Pecs fele vettem utam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook