Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Ti vállalnátok úgy gyereket, ha az előző házasságotokból született gyermek ellenezné azt?

igen
180
nem
35
Ezt a szavazást kihagyom!
70
Szavazatok száma: 215 | Kiírta: Roland80, 2014. máj. 6. 16:34

Ha helyettesítem tejsavóporral a vacsorát, lehet fogyni? 6 után már nem eszem.

Igen
38
Nem
8
Nem tudom
211
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 257 | Kiírta: a2d0ded793, 2014. máj. 6. 11:20

Ha érettségiztél, akkor...

A többséggel írtam a szokásos időben.
237
Betegség miatt pótérettségit írtam.
3
Utazás miatt pótérettségit írtam.
1
Egyéb okból pótérettségit írtam.
2
Ezt a szavazást kihagyom!
66
Szavazatok száma: 243 | Kiírta: 8ac08ad781, 2014. máj. 6. 08:49

Mennyi a magasságod?

150-155 cm.
15
155-160 cm.
34
160-165 cm.
97
165-170 cm.
76
170-175 cm.
79
175-180 cm.
18
180-185 cm.
9
185 cm-nél több.
4
Ezt a szavazást kihagyom!
11
Szavazatok száma: 332 | Kiírta: edinah34, 2014. máj. 6. 08:01

Mit gondolsz azokról akik több év vagy évtized után megcsalják a párjukat vagy szakítanak?

Semmit
35
Van ilyen és ez természetes
8
Szerintem undorító
31
Mindennek meg van az oka
219
Ezt a szavazást kihagyom!
15
Szavazatok száma: 293 | Kiírta: Kata00784, 2014. máj. 5. 19:52

Te is nagyon szomorú vagy, mert Sárlott és Simon szakított?

igen
5
nem
18
Tudtam,hogy ez lesz!
24
Kik ezek?
161
Nem érdekel ez a téma!
71
Ezt a szavazást kihagyom!
15
Szavazatok száma: 279 | Kiírta: 82d45dcd14, 2014. máj. 5. 18:06

Szerinted ki nyerne meg egy Viki -Iza párbajt? (név nélkül)

Viki
38
 
Iza
7
 
Nem tudom.
16
 
Nem nézem.
205
 
Ezt a szavazást kihagyom!
21
 
Szavazatok száma: 266 | Kiírta: sicka, 2014. máj. 5. 12:39

Miért van több névvel fent valaki a portálon?

Fél egyedül
27
Unatkozik, így többet tud fórumozni
18
"Ismeretlenül" piszkálhat másokat
55
Fogalmam sincs
172
Ezt a szavazást kihagyom!
35
Szavazatok száma: 272 | Kiírta: 16b5d6ae34, 2014. máj. 5. 11:40

Mi volt a legfontosabb számodra a pályaválasztásodnál? (név nélkül)

anyagi lehetőségek - megbántam/váltottam azóta
2
 
anyagi lehetőségek - NEM bántam meg
5
 
érdeklődésem/készségeim alapján - megbántam/váltottam azóta
25
 
érdeklődésem/készségeim alapján - NEM bántam meg
106
 
szülők/hozzátartozók hatása/tanácsa - megbántam/váltottam azóta
23
 
szülők/hozzátartozók hatása/tanácsa - NEM bántam meg
12
 
ez adódott/nem volt elképzelésem - megbántam/váltottam azóta
31
 
ez adódott/nem volt elképzelésem - NEM bántam meg
25
 
Ezt a szavazást kihagyom!
59
 
Szavazatok száma: 229 | Kiírta: MorninGlory, 2014. máj. 5. 03:28

Te örülnél egy Hoxa alkalmazásnak androidra?

Igen
42
Nem erzem feltetlenul szukseget
54
Csak geprol hoxazom
28
Ez mar a hoxafugges uj dimenzioja lenne...
11
Nekem is eszembe jutott
2
Nem orulnek
2
Nem erint
121
Most, hogy igy mondod...
10
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 270 | Kiírta: Timmy0520, 2014. máj. 5. 01:20

Jól hangzik a Tia név? (név nélkül)

Igen
57
 
Hm... nem is tudom...
73
 
Nem
160
 
Ezt a szavazást kihagyom!
7
 
Szavazatok száma: 290 | Kiírta: Shelshacker, 2014. máj. 4. 20:47

Szerinted sok álszent ember van?

Igen
253
Nem
12
Á dehogy!
4
Vannak dögivel.
23
De még mennyi van!
14
Alig találni becsületes embert.
6
Ezt a szavazást kihagyom!
7
Szavazatok száma: 312 | Kiírta: 3d787b167a, 2014. máj. 4. 19:25
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook