Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Hiszel-e abban, hogy vannak védőangyalok?
igen
213
nem
74
Ezt a szavazást kihagyom!
35
Szavazatok száma: 287 | Kiírta: e55bdb2164, 2014. ápr. 26. 09:01
Elmennél otthonról melltartó nélkül?
Igen,miért ne?
86
Nem.
197
Nem hordok melltartót.
27
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 310 | Kiírta: edinah34, 2014. ápr. 26. 05:56
Melyik orvoshoz rosszabb menni?
Fogorvoshoz.
108
Nőgyógyászhoz.
63
Mindkettőhöz.
118
Egyikhez sem.
32
Ezt a szavazást kihagyom!
11
Szavazatok száma: 321 | Kiírta: sicka, 2014. ápr. 25. 20:44
Ha valaki sűrűn sajnáltatja magát, panaszkodik...
Normális dolog, biztos sok baja van.
20
A mai világban ez is egy módja a figyelem felkeltésének.
40
Fel sem tűnik, hisz majd mindenki panaszkodik
44
Zavar
176
Biztos erre is van egy igaz mondás. Na az az én véleményem erre.
15
Nem találkoztam még ilyennel.
1
Nincs véleményem
10
Ezt a szavazást kihagyom!
17
Szavazatok száma: 306 | Kiírta: andi6020, 2014. ápr. 25. 18:55
Ha valaki sűrűn dicséri, "élteti" magát, dicsekszik...
Tetszik, mert magabiztos.
1
A mai világban ez egy módja a figyelem felkeltésének. Elviselem.
10
Elviselem.
12
Ha sűrűn előfordul, idegesít.
101
Nem szeretem. Igaz az a mondás, hogy az öndicséret büdös.
165
Ezt a szavazást kihagyom!
16
Szavazatok száma: 289 | Kiírta: SDitti, 2014. ápr. 25. 16:33
Melyik házimunkát szereted a legjobban?
mosogatás
90
porszívózás
63
vasalás
38
ablakpucolás
17
portörölgetés
10
terígetés
75
Ezt a szavazást kihagyom!
32
Szavazatok száma: 293 | Kiírta: mironi, 2014. ápr. 25. 16:29
Kedveled a Rossmann For Your Beauty termékeit?
tökéletesek
0
javarészt meg vagyok elégedve
26
nem, mert kevés kivétellel gyenge minőségű termékek ezek
6
egyáltalán nem
7
nem ismerem ezeket a termékeket
228
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 267 | Kiírta: Irukandzsi, 2014. ápr. 25. 12:25
Ha szemüveg, akkor...
Ofotért
36
Vision Expressz
32
egyik sem
64
nem tudom
157
Ezt a szavazást kihagyom!
17
Szavazatok száma: 289 | Kiírta: bowie, 2014. ápr. 25. 06:26
Jobb ma egy kutya, mint holnap két macska?
Mindenképp!
66
Mikor hogy.
11
Naná!
10
Inkább ebből is, meg abból is.
86
Nekem oposszumjaim vannak.
15
Allergiám van a szőrösökre.
5
Egyik sem.
36
Csak ha bolhás!
13
Ezt a szavazást kihagyom!
47
Szavazatok száma: 242 | Kiírta: 3d787b167a, 2014. ápr. 25. 06:15
Hova jársz szívesebben?
Dm
98
Rossmann
56
Egyikbe se
65
Mindkettőbe
74
Nem tudom
13
Ezt a szavazást kihagyom!
11
Szavazatok száma: 306 | Kiírta: Shelshacker, 2014. ápr. 25. 05:39
Felvennél egy tangás bikinit?
Igen, szoktam hordani.
11
Még nem próbáltam, de miért ne?
9
Legfeljebb, ha otthon napozok a kertben.
39
Nem.
235
Ezt a szavazást kihagyom!
12
Szavazatok száma: 294 | Kiírta: edinah34, 2014. ápr. 25. 00:59
Ezek közül melyik a leghatékonyabb a német nyelv tanulásához kezdőknek? (név nélkül)
Duolingo
1
Kreatív Német
10
Start Neu
63
Unterwegs
10
Ezt a szavazást kihagyom!
191
Szavazatok száma: 84 | Kiírta: dunhill, 2014. ápr. 24. 14:34
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
