Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Általános iskola, tanórák közti szünet: kimehet a gyerek a zárt iskolaudvarra?

Mi kimehettünk akármelyikben, a gyerekem már nem mehet ki.
6
Mi kimehettünk akármelyikben, a gyerekem (vagy unokám) is kimehet.
78
Mi sem mehettünk ki akármelyik szünetben, a gyerekem (unokám) sem mehet ki.
30
Mi nem mehettünk ki akármelyik szünetben, a gyerekem (unokám) kimehet.
5
Mi kimehettünk akármelyikben, nincs még iskolás gyerekem.
43
Mi nem mehettünk ki akármelyikben, nincs még iskolás gyerekem.
18
Ezt a szavazást kihagyom!
79
Szavazatok száma: 180 | Kiírta: dafke, 2014. szept. 19. 10:24

Kinek szól alsóban az iskolai házi feladat?

A szülőnek
9
A diáknak
175
A napközis tanárnak
3
Felőlem akárkinek, nem érdekel
5
Sose írtam leckét
1
A padtársnak, majd lemásolja róla a gyerek
3
Nincs gyerekem/felnőtt nem érint a téma
46
Ezt a szavazást kihagyom!
19
Szavazatok száma: 242 | Kiírta: Kilimcs, 2014. szept. 18. 19:30

Láttál már azonosítatlan repülő objektumot? (név nélkül)

igen
25
 
nem
183
 
láttam, de biztos nem ufó volt
16
 
még nem, de szeretnék
17
 
nem nyilatkozom
4
 
egyéb
13
 
Ezt a szavazást kihagyom!
6
 
Szavazatok száma: 258 | Kiírta: 1925cb8c8a, 2014. szept. 18. 18:46

Legyen holnap péntek?

Legyen!
141
Naná!
39
Á dehogy!
47
Ezt a szavazást kihagyom!
39
Szavazatok száma: 227 | Kiírta: 3d787b167a, 2014. szept. 18. 14:37

Kinek milyen terhességi teszt vált be?

Clear Blue
9
Gabriel
18
Medi preg
1
Angel
0
Pregnaesnt
0
One Step
3
Expect
0
Medi lab
4
X-epil
16
After 3
0
Lily
1
Discolor
0
Romed
0
Coralene
0
egyéb...
45
Nem hiszek a tesztekben, soha nem vettem.
33
Ezt a szavazást kihagyom!
121
Szavazatok száma: 130 | Kiírta: Babyboo34, 2014. szept. 18. 14:31

Ha gyomorrontásod, vagy vírusod van, akkor

leginkább hányok, hányós fajta vagyok.
10
inkább hasmenés formájában szabadulok meg attól ami "nyom"
143
Mind a két verzió jellemző rám sajnos.
35
Ezt a szavazást kihagyom!
64
Szavazatok száma: 188 | Kiírta: 7fb29bdf03, 2014. szept. 18. 08:23

Ettél már Coco Bolita-t? (kókuszgolyó kakaókrémml töltve, Bombajóó termék)

igen, ízlett
6
igen, nem ízlett
2
nem
262
Ezt a szavazást kihagyom!
8
Szavazatok száma: 270 | Kiírta: andi6020, 2014. szept. 17. 16:26

Ettél ma csokit?

Igen
87
Nem
195
Naná! Gombóc Arthúr' a második nevem.
11
Csak csokit eszem minden nap.
3
Ezt a szavazást kihagyom!
12
Szavazatok száma: 296 | Kiírta: 3d787b167a, 2014. szept. 17. 14:35

Ha egy dekoratív nőnek ősz haja van, (nem festeti) hátráltathatja párkapcsolatban, munkakeresésben stb.? (név nélkül)

igen
93
 
nem
171
 
Ezt a szavazást kihagyom!
21
 
Szavazatok száma: 264 | Kiírta: 07d6ff2f44, 2014. szept. 17. 09:37

A gyűrűs vagy mutatóujjad hosszabb a jobb kezeden?

gyűrűs
180
mutató
89
Ezt a szavazást kihagyom!
38
Szavazatok száma: 269 | Kiírta: AuRE, 2014. szept. 16. 21:36

Szereted az Eszterházy-tortát?

igen
172
nem
56
igen, de inkább csoki tortát választanék, ha lehetne
41
Ezt a szavazást kihagyom!
35
Szavazatok száma: 269 | Kiírta: bowie, 2014. szept. 16. 09:28

Fontos számodra, hogy felköszöntsd az ismerőseidet, rokonaidat névnapjukon, születésnapjukon?

Igen. Soha nem felejtem el, aki fontos számomra.
162
Fontos, de néha elfelejtem.
97
Számomra nem fontos, de ha tudom, hogy várja akkor megteszem.
28
Egyáltalán nem érdekel és nem is köszöntök fel senkit.
0
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 287 | Kiírta: Kubiak, 2014. szept. 16. 09:21
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook