Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Hétfő: újra munkába állhatsz - várod már igaz? ---

.....jeeeeee!
60
.....neeeeem!
107
.....lusta vagyok még a gondolatára is!
42
Ezt a szavazást kihagyom!
94
Szavazatok száma: 209 | Kiírta: 2cc786c515, 2015. jan. 1. 21:29

Hány szem lencsét ettél ma?

100 alatt
39
100-200
20
201-500
9
501-1000
3
Több ezer.
6
Leírhatatlan, erre szó nincs az univerzumban.
26
B. Ú. É. K.! :P
128
Ezt a szavazást kihagyom!
75
Szavazatok száma: 231 | Kiírta: 3d787b167a, 2015. jan. 1. 21:10

Éjfélkor láttál tűzijátékot?

Igen, a helyi rendezvényen voltam
13
Otthonról láttam
142
Volt saját tűzijátékunk
22
Nem láttam
90
Egyéb
26
Ezt a szavazást kihagyom!
22
Szavazatok száma: 293 | Kiírta: l.luiselotte, 2015. jan. 1. 17:00

Ki kívánt először boldog új évet idén neked személyesen?

párom
156
szüleim valamelyike
17
gyermekem
28
egy barát
30
egy vadidegen
8
Dr. Zacher Gábor
15
valaki más a toxikológián
2
senki
7
egyéb
36
Ezt a szavazást kihagyom!
11
Szavazatok száma: 299 | Kiírta: 6b006fc769, 2015. jan. 1. 15:23

Sütöttél már himalájai sócsempén?

igen, és szuper
2
igen, de nem vált be
1
nem
99
nem, és nem is hallottam még róla
193
Ezt a szavazást kihagyom!
10
Szavazatok száma: 295 | Kiírta: andi6020, 2015. jan. 1. 10:45

Meddig voltatok fenn az éjszaka?

Éjfél előtt lefeküdtem
44
0-2 óra között
121
2-3 között
68
3-5 óra között
39
5-8 óra között
14
Még mindig mulatok
6
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 292 | Kiírta: Calpurgia1914., 2015. jan. 1. 09:27

BUÉK!!! Jól telt a szilveszter éjszakád? (név nélkül)

Igen!
139
 
Nem!
44
 
Jobban mint gondoltam. :)
35
 
Átaludtam. :P
47
 
Ezt a szavazást kihagyom!
25
 
Szavazatok száma: 265 | Kiírta: kevian, 2015. jan. 1. 01:11

Akkor holnap Veletek ugyanitt? :)

Naná!
129
Igen
60
Nem
16
Még szép!
28
Ezt a szavazást kihagyom!
55
Szavazatok száma: 233 | Kiírta: 3d787b167a, 2014. dec. 31. 20:32

Milyen volt az idei - 2014-es - éved?

Jobb, mint ahogy tavaly ilyenkor hittem
47
Elég jó
52
Nem volt rosszabb, mint a tavalyi
105
Rossz
46
Borzalmas! Alig várom már, hogy 2015-ös évet, hátha jobb lesz
28
Ezt a szavazást kihagyom!
24
Szavazatok száma: 278 | Kiírta: Csicsi25, 2014. dec. 31. 16:45

Eszel korhelylevest éjfél után?

Igen
12
Nem
268
Ezt a szavazást kihagyom!
8
Szavazatok száma: 280 | Kiírta: Bártfai Andrea, 2014. dec. 31. 14:07

Mivel koccintotok éjfélkor?

pezsgővel
164
töménnyel
1
sörrel
1
borral
2
kölyökpezsgővel
46
egyéb alkohollal
8
üditővel
8
vízzel
2
semmivel
48
Ezt a szavazást kihagyom!
21
Szavazatok száma: 280 | Kiírta: Auróra2010, 2014. dec. 31. 10:56

Hogyan búcsúztatod az óévet?

házibuli barátokkal
40
bálozunk néhány ismerőssel és sok sok idegennel
7
kettesben a párommal
53
kicsi családommal
96
egyedül
22
egyéb
60
Ezt a szavazást kihagyom!
16
Szavazatok száma: 278 | Kiírta: 20a5495f4f, 2014. dec. 31. 08:31
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook