Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Mit teszel a klímaváltozás elkerülése érdekében?
Többet jársz kerékpárral.
7
Kevesebb vízet használsz.
9
Vigyázol a természetre.
236
Nem égeted az őszi hulladékot el a kertben.
5
Bezárással bűntetnéd a nagy vállatokat.
13
Valami mást.
48
Semmit.
46
Ezt a szavazást kihagyom!
12
Szavazatok száma: 364 | Kiírta: zsuzsi0930, 2007. ápr. 10. 17:31
Szereted a Monopoly c. játékot?
Igen
225
Nem
65
Nem ismerem
92
Ezt a szavazást kihagyom!
12
Szavazatok száma: 382 | Kiírta: lilica, 2007. ápr. 10. 17:19
Ha nem lenne autód, belföldön hosszabb távra mivel utaznál szívesebben?
Autóbusz
90
Vonat
309
Inkább nem utazom
33
Ezt a szavazást kihagyom!
13
Szavazatok száma: 432 | Kiírta: h.editke, 2007. ápr. 10. 16:35
Sütemények édesítésére mit használsz leggyakrabban?
kristálycukor
299
barnacukor
11
juharszirup
1
méz
10
édesítőszer
44
attól függ,hogy éppen fogyózom-e
18
egyéb
35
Ezt a szavazást kihagyom!
16
Szavazatok száma: 418 | Kiírta: mongi, 2007. ápr. 10. 13:53
Meg szoktad lepni a párodat ajándékkal?
igen
207
nem
16
csak ritkán
152
egyéb
39
Ezt a szavazást kihagyom!
17
Szavazatok száma: 414 | Kiírta: ancsi105, 2007. ápr. 10. 13:29
Van lakókocsitok?
van
8
nincs
437
Ezt a szavazást kihagyom!
1
Szavazatok száma: 445 | Kiírta: kft, 2007. ápr. 10. 12:48
Fontos, hogy otthonosan érezd magad a lakásodban?
Igen,nagyon
435
Csakis ugyérzem jól benne magam
64
Nem fontos
0
Nemszeretem ,ha mindig rendezettség van
5
Nincsen idöm ,mindig rendezkedni
7
Minden időmet arra ,forditom ,hogy otthonos lakást teremtsek
6
Ezt a szavazást kihagyom!
5
Szavazatok száma: 517 | Kiírta: Elviracska, 2007. ápr. 10. 11:28
Viszel ma a munkahelyedre sonkát?
Igen.
9
Nem.
214
Igen, ma azt fogok enni.
5
Nem szoktam ennivalót vinni otthonról.
9
Meleg ételt szoktam enni.
1
Nem szoktam a munkahelyemen enni.
2
Nincs munkahelyem.
77
Ma nem dolgozom.
26
Egyéb.
42
Ezt a szavazást kihagyom!
16
Szavazatok száma: 385 | Kiírta: zena01, 2007. ápr. 10. 10:12
10 esetből hányban érzi Ön, hogy előítéletesen viselkedik valakivel vagy egy adott helyzettel szemben?
1
67
2
87
3
51
4
24
5
31
6
11
7
4
8
12
9
4
10
9
Ezt a szavazást kihagyom!
87
Szavazatok száma: 300 | Kiírta: szinayb, 2007. ápr. 10. 09:03
Örülsz, hogy vége a Húsvétnak?
igen
272
nem
43
még tarthatna
61
Ezt a szavazást kihagyom!
40
Szavazatok száma: 376 | Kiírta: v.erika, 2007. ápr. 9. 20:55
Jártál már Selmecbányán?
persze,ott lakom
0
igen voltam ott kirándulni,gyönyörű hely
41
nem voltam még ott,de szeretnék egyszer elmenni
200
nem voltam,és nem is érdekel az a város
107
Ezt a szavazást kihagyom!
38
Szavazatok száma: 348 | Kiírta: Virág3, 2007. ápr. 9. 19:46
Tudod hol van Orfű?
Igen
278
Nem
106
Sejtem
61
Ezt a szavazást kihagyom!
7
Szavazatok száma: 445 | Kiírta: c5407291df, 2007. ápr. 9. 19:37
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
