Szavazások
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl
Feladnád a biztos (viszonylag jól fizető) állásodat olyan munkáért, amit szívesebben csinálnál (kevesebb pénzért)?
Igen, mert mindig ilyen munkára vágytam!
149
Alaposan átgondolnám, és végül igent mondanék!
127
Alaposan átgondolnám, és végül nemet mondanék!
53
Nem, nekem fontosabbak az anyagiak!
65
Ezt a szavazást kihagyom!
80
Szavazatok száma: 394 | Kiírta: mdóri, 2008. márc. 6. 16:44
Nektek melyik név tetszik jobban?
Maja
291
Lea
204
Ezt a szavazást kihagyom!
73
Szavazatok száma: 495 | Kiírta: 09e7548a84, 2008. márc. 6. 16:40
Nálatok divat húsvétkor a locsolkodás?
Igen, nagy vendégjárás van ilyenkor nálunk.
18
Igen, de csak módjával.
219
Fiam van, apával mennek ilyenkor házról házra.
5
Lányom van, miatta várjuk a locsolókat.
4
Mindig szeretnének meglocsolni, de nem engedem.
23
Egyáltalán em ünnepelünk húsvétkor.
24
Nálunk nem erről szól a húsvét.
49
Imádom a húsvétot, ez a kedvenc ünnepem.
2
Nem divat.
106
Ezt a szavazást kihagyom!
19
Szavazatok száma: 450 | Kiírta: 9bbb5bd983, 2008. márc. 6. 16:36
Tudsz röplabdázni?
Szeretek,és tudok is
63
Szeretek,de nincs már időm rá
45
Nemrég szerettem meg,de már régóta tudok
2
Nemrég szerettem meg,de még nem tudok annyira...
4
Csak szerettem,de még mindig tudok
15
Csak szerettem,de már nem tudok
74
Nem szeretem
124
Gyűlölöm!
13
...mi is az a röplabda??? :S
4
Egyéb válasz
137
Ezt a szavazást kihagyom!
17
Szavazatok száma: 481 | Kiírta: Ildi00, 2008. márc. 6. 15:13
Ha turi, akkor legyen.... (név nélkül)
inkább beárazott turi
48
inkább "kincskeresős" turkáló
60
mindkettő között szívesen válogatok
147
csak az a (drágább) turi, ahol mossák, vasalják a ruhát
18
nem járok turiba
210
nem érdekel a kérdés
24
Ezt a szavazást kihagyom!
19
Szavazatok száma: 507 | Kiírta: ae12cc5be5, 2008. márc. 6. 15:01
Szerintetek mi a legjobb fogyókúra?
Diéta(minden ami csa létezik)
41
Mozgás(amikor az idő csak engedi)
341
Egyik sem
6
Nem foglalkozom ilyesmivel
75
Ezt a szavazást kihagyom!
54
Szavazatok száma: 463 | Kiírta: eprecske, 2008. márc. 6. 14:48
Le szeretnél szokni a kávézásról?
igen
10
nem
282
csak a mennyiséget szeretném csökkenteni
28
már leszoktam
30
nem kávézok
169
talán
11
Ezt a szavazást kihagyom!
3
Szavazatok száma: 530 | Kiírta: 59950d4018, 2008. márc. 6. 14:43
Mi a véleményed azokról a nőkről, akik idősebb koruk ellenére kihívóan öltözködnek (haspóló, miniszoknya, stb.)?
Hááát, számomra elég visszataszító...
90
Az attól függ, hogy hogy tartja magát...
230
Ha neki úgy esik jól....tegye
57
Bírom az ilyen bevállalós nőket!
7
Minden kornak megvan a maga öltözködési stílusa
131
Nem érdekelnek
19
Ezt a szavazást kihagyom!
3
Szavazatok száma: 534 | Kiírta: célia88, 2008. márc. 6. 14:32
Melyik derelyét szereted?
Szilva lekvárosat
195
Túrósat
232
Csokisat
12
Nem szeretem
63
Ezt a szavazást kihagyom!
33
Szavazatok száma: 502 | Kiírta: Szil07, 2008. márc. 6. 14:21
Ha a párod 6 év után sem kéri meg a kezed.....
megfogja kérni előbb-utóbb
115
ha eddig nem tette, ezután miért tenné
313
Ezt a szavazást kihagyom!
71
Szavazatok száma: 428 | Kiírta: lackó-zsanett, 2008. márc. 6. 14:13
Hogy állsz a rém rendes családdal, és azzal hogy a cool tv-n mindig adják már régóta ujra és ujra?
nagy kedvenc,mert az egyik legjobb ilyen jellegű sorozat,igy akárhányszor,mikor adják. megnézem
60
régen szerettem de most hogy a cool tv-n nyomják minden áldott nap ujra és ujra,már megutáltam
13
szeretem de csak módjával.egyszer egyszer megnézem de ennyi,és csak akkor ha nincs más
174
eddig sem tetszett eztán sem fog,igy elkapcsolom vagy nem nézem
50
hidegen hagy a rém rendes.,nem foglalkozom vele
112
nem érdekel a cool tv ,mert a sorozat megvan dvd-n igy akkor nézem amikor akarom
7
nincs cool tv igy passzolok
40
Ezt a szavazást kihagyom!
30
Szavazatok száma: 456 | Kiírta: 14775640c4, 2008. márc. 6. 12:46
Mit csinálnál ha férjed levelezne valakivel akit nem ismersz, de a levelezés tényét nem tagadná?
Nem szólnék semmit!
37
Nem szólnék de belülről bántana!
272
Nem szólnék mert ennyi szabadság jár neki!
93
Ezt a szavazást kihagyom!
157
Szavazatok száma: 402 | Kiírta: Tracsi, 2008. márc. 6. 07:35
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
