Főoldal » Szavazások

Szavazások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes szavazás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

Ismered a Weight Watchers (súlyfigyelők) diétát?

igen
68
nem
278
nem hallottam még róla, de kipróbálnám
25
nem hallottam róla, de nem is érdekel
118
Ezt a szavazást kihagyom!
5
Szavazatok száma: 489 | Kiírta: fef600b7b6, 2008. márc. 27. 11:01

Él rokonod külföldön?

Igen, az Eggyesült Államokban
54
Ausztráliában
18
Angliában
18
Németországban
41
Franciaországban
6
Hollandiában
2
Olaszországban
5
Belgiumban
3
Svájcban
8
Szomszédos ország egyikében
40
Több országban is élnek rokonaim
103
Itt fel nem sorolt országban él rokonom
57
Nincs külföldön élő rokonom
189
Ezt a szavazást kihagyom!
18
Szavazatok száma: 544 | Kiírta: ffc9d89fcb, 2008. márc. 27. 10:54

Te jársz focimeccskre? Szereted a magyar footballt?

Én szeretem nézni,de csak a válogatottat.
19
Útálom az egészet,úgy,ahogy van.
228
Én csak Fradi meccseket nézek.
4
Igen,járok is meccsekre.
13
Nem,be nem tenném a lábamat lelátóra.
26
Amióta balhék vannak nem járok.
2
Nélkülem nem kezdik el a meccset.
0
Járok mérkőzésekre,de csak az állóhelyre,a hangulat miatt.
3
Léhűtő banda az egész,elhajtanám őket a rákba.
7
Jó kimenni hétvégén,addig se károg az asszony.
1
Meccs után jönnek a sörözések,imádom a focit.
0
A hangulat miatt járok,imádom úgy,ahogy van.
4
Nem baj,ha kikapunk,a részvétel a fontos.
2
Mennék,ha engednének,de mindíg kitalálnak valami fontosabbat.
0
Nem megyek,mert mindíg jönne valaki velem.
1
Persze,hogy szeretem,fradista vagyok.
1
Az egész család fölpakol,és kiköltözünk a lelátóra,imádom.
2
A gyerekek miatt járok meccsre,nem lehet velük bírni.
1
Szeretem,mennék is,csak itt lenne a pálya az utcában.
9
Van még magyar foci ?
112
Ezt a szavazást kihagyom!
64
Szavazatok száma: 435 | Kiírta: 9bc47feccc, 2008. márc. 27. 10:12

Romlott már el porszívód az orrszívó-porszívó használata miatt?(Csak az válaszoljon, aki már használt ilyen eszközt.Kösz

igen
13
nem
245
Ezt a szavazást kihagyom!
233
Szavazatok száma: 258 | Kiírta: Dorka29, 2008. márc. 27. 09:21

Hordod kutyakozmetikushoz a kutyádat?

Hozzánk házhoz jön a kutyakozmetikus.
6
Igen, rendszeresen hordom.
28
Ritkán, ha nagyon időszerű már, akkor elviszem.
20
Nem hordom, magam tartom rendben a kutyám külsejét.
66
Nem hordom, feleslegesnek tartom.
120
Nincs kutyám.
253
Ezt a szavazást kihagyom!
12
Szavazatok száma: 493 | Kiírta: Prügi, 2008. márc. 27. 09:15

Milyen eredményt mutatott neked a terhességi teszt? (név nélkül)

Pozitívat mutatott és tényleg terhes voltam
100
 
Pozitívat mutatott, de nem voltam terhes
10
 
Negatívat mutatott pedig terhes voltam
17
 
Negatívat mutatott és tényleg nem voltam terhes
90
 
Amikor terhes voltam pozitivat, amikor nem negatívat
120
 
Volt, hogy tévedett negatív eredménynél
5
 
Volt, hogy tévedett pozitív eredménynél
7
 
Még sose csináltam terhességi tesztet
124
 
Ezt a szavazást kihagyom!
58
 
Szavazatok száma: 473 | Kiírta: kinga77, 2008. márc. 27. 07:54

Ha megvagy fázva milyen ízesítésű teát iszol?

Ízesítés nélkülit (naturan)
26
Mézeset
36
Mézes citromosat
213
Cukrosat
4
Cukros citromosat
64
Édesítőszereset
3
Édesítőszeres citromosat
32
Citromosat
37
Változó
82
Egyéb
29
Nem iszok teát
26
Ezt a szavazást kihagyom!
5
Szavazatok száma: 552 | Kiírta: moncsicsi83, 2008. márc. 27. 06:29

Mit teszel menstruációs görcsök ellen?

görcsoldó tablettát veszek be
216
egy kis pálinka csodákat tesz
19
nincsenek ilyen gondjaim
140
semmit, elmúlik magától
135
hmm, ..... pasi vagyok :)
25
Ezt a szavazást kihagyom!
24
Szavazatok száma: 535 | Kiírta: stella05, 2008. márc. 26. 23:34

Ki mit tud a Dr. Theiss féle NovaFit kapszuláról?

ismerem
5
nem ismerem
442
ismerem, használom, és bevált
0
ismerem, használom, de nem vált be
4
Milyen az a NovaFit kapszula?
23
Ezt a szavazást kihagyom!
12
Szavazatok száma: 474 | Kiírta: Dinadin, 2008. márc. 26. 20:58

Volt / van, olyan személy aki megkeseríti, megkeserítette az életed? (név nélkül)

Igen régen volt
188
 
Most is van olyan...
343
 
Még nem fordult elő erre példa
79
 
Ezt a szavazást kihagyom!
21
 
Szavazatok száma: 610 | Kiírta: 8b34a7e79f, 2008. márc. 26. 17:40

Párod melyik testrésze tetszik/izgató neked a legjobban? (név nélkül)

nyaka
9
 
válla
4
 
karja
10
 
mellkasa / melle
22
 
hasa
13
 
háta
4
 
feneke
62
 
lába
10
 
keze
7
 
az a bizonyos férfi testrész..../az a bizonyos női testrész
19
 
több is ezek közül
358
 
egyik sem
31
 
Ezt a szavazást kihagyom!
77
 
Szavazatok száma: 549 | Kiírta: norycica, 2008. márc. 26. 17:06

Mi a véleményed, az Avon mellfeszesítő krém segít benne, hogy a terhességgel nyáró mellnyúlás csökkenjen?

Igen(tapasztalat)
16
Igen(nem használtam de gondolom)
28
Nem(tapasztalat)
36
Nem(nem használtam csak gonolom)
316
Ezt a szavazást kihagyom!
98
Szavazatok száma: 396 | Kiírta: 9c53d25f90, 2008. márc. 26. 17:05
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook